Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® DUPLO® na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
 • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
 • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
 • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
 • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
 • Ak produkt z kategórie LEGO® DUPLO® nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
 • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® DUPLO® – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO® 10875 Nákladný vlak

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami

Preneste svoje dieťa z kúpeľne na tropický ostrov plný príležitostí na hranie a rozvíjanie zručností. Priateľský lev stojí vo svojom plávajúcom ostrovnom raji, plameniak pláva okolo v kruhu a ryba s chobotnicou skočí vo vode. Ostrov možno rozdeliť na dve časti, ktoré tiež plávajú – a akonáhle kúpanie skončí, všetko sa dá ľahko umyť a schovať dovnútra.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník LEGO DUPLO 10966 Zábava vo vani: Plávajúci ostrov so zvieratkami
LEGO DUPLO 10959 Policajná stanica a vrtuľník

Stavebnica Policajná stanica a vrtuľník (10959) od LEGO® DUPLO® je vhodná pre malé deti od 2 rokov, ktoré zaujme inšpiratívnymi postavami a vozidlami. Stavebnica umožní hravou formou rozvíjať jemnú motoriku, empatiu a ďalšie užitočné zručnosti.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník

Veľká sada Hasičská stanica a vrtuľník (10970) od LEGO® DUPLO® je nabitá parádnymi detailmi a fascinujúcimi prvkami, ktoré iste inšpirujú deti od 2 rokov. Sada určená špeciálne pre predškolákov doslova prekypuje hernými možnosťami podporujúcimi rozvoj jemnej motoriky, empatie a ďalších dôležitých zručností. Deti sa zároveň môžu bezpečným spôsobom zoznámiť s prácou hasičov.

môžete mať 04.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami

Podporte zvedavosť detí s pomocou tvorivého hrania a zábavného učenia. Užite si srandu so zábavnými tvarmi a LEGO® kockami v parádnych farbách. Detskú predstavivosť uchváti auto, okná, kvety, a navyše tu nájdete aj kocky s číslami 1 až 3 pre prvé počítanie.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik LEGO DUPLO 10970 Hasičská stanica a vrtuľník
LEGO DUPLO® 10874 Parný vláčik

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

môžete mať 04.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1 LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1
LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1

Malí dobrodruhovia od 3 rokov objavia veľa možností, ako sa pobaviť pri preskúmavaní stavebnice Dom na strome 3 v 1 od LEGO® DUPLO® (10933). Tento stavebnicový set je plný funkcií a vďaka možnosti prestavenia do 3 podôb inšpiruje ku kreatívnemu stavaniu.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1
LEGO DUPLO 10913 Box s kockami

Akonáhle otvoríte túto pestrofarebnú sadu kociek LEGO® DUPLO®, vstúpite do sveta kreatívneho hrania, ktoré rozvíjajú dôležité zručnosti. Táto všestranná stavebnica pre batoľatá je plná nápadov a inšpirácie. Nájdete tu auto s pohyblivými kolesami, strechu, okno, kvety, chleba… to všetko môžete spájať s veľkým výberom kociek a dielikov, ktoré zaručia, že hranie len tak neskončí. Vďaka kockám s číslami 1, 2 a 3 môžete deti zasvätiť aj do tajov počítania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10990 Stavenisko LEGO DUPLO 10993 Dom na strome 3 v 1
LEGO DUPLO 10990 Stavenisko

Položte základy kvalitným staviteľským schopnostiam s modelom Stavenisko (10990) od LEGO® DUPLO® Town. Táto stavebnica s množstvom funkcií je nabitá detailmi, ktoré inšpirujú k nápaditému hraniu a pomáhajú s rozvojom schopností sebavyjadrenia. Malé deti od 2 rokov sa naučia pracovať v tíme na príklade trojice robotníkov na stavbe, ktorí ovládajú 3 vozidlá.

môžete mať 04.12

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie

LEGO® DUPLO® Zelená podložka na stavanie (10980) má plochu cez 38 cm štvorcových, takže poskytuje ideálne herné prostredie pre deti od 18 mesiacov, ktoré sa na nej môžu hrať a vystavovať svoje úžasné výtvory. Táto zelená podložka s 24×24 výstupkami predstavuje ideálnu začiatočnícku pomôcku pre malých staviteľov.

môžete mať 04.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
LEGO DUPLO 10935 Písmenkové mestečko

Hľadáte parádnu stavebnicu, ktorá malé deti naučí rozoznávať písmená? Písmenkové mestečko (10935) od LEGO® DUPLO® obsahuje všetky písmená abecedy, funkčné auto a figúrky dievčaťa, chlapca a mopsíka. Ide o ideálnu prvú stavebnicu LEGO, ktorá malým deťom umožní stavať a prestavovať farebné budovy až do omrzenia.

môžete mať 04.12

Partner: MALL
LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami LEGO DUPLO 10980 Zelená podložka na stavanie
LEGO DUPLO 10955 Vláčik so zvieratkami

Malí milovníci zvierat privítajú možnosť hrať sa so slonom, tigrom, žirafou a pandou. Malé deti môžu stavať a prestavovať model, meniť radenie vagónov a umiestňovať do vláčika zvieratá a dávať ich na seba. Pritom si rozvíjajú jemnú motoriku a objavujú magický svet kreatívneho hrania.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL

LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® rozvíja haptické schopnosti i fantáziu u najmenších detí už od 18 mesiacov veku. Vyberajte LEGO® pre chlapcov aj dievčatá. Kto by odolal LEGO® vláčiku, ktorý jazdí po koľajniciach? Farma je plná sympatických zvieratiek. Zachrániť mesto môžu deti s LEGO® Hasičmi alebo LEGO® DUPLO® Políciou.

Séria LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® vhodné pre dievčatká:

 • Frozen - obsahuje postavičky a prostredie z rozprávky Ľadové kráľovstvo.
 • Princezné - zameriava sa na známe princezné z rozprávok, napr. Elzu alebo Ariel.
 • Mini bábiky - obsahuje malé bábiky a ich domčeky alebo izbičky.
 • Zvieratká - plné domácich i voľne žijúcich zvieratiek, vhodné aj pre chlapcov.

LEGO® DUPLO® pre chlapcov:

 • Hrdinovia - stvárňujú hrdinov z akčných rozprávok, ako sú Batman, Spiderman a iní
 • Vlaky - sady obsahujú vláčiky, koľaje aj rušňovodiča.
 • Policajti a hasiči - tvoria hasičské aj policajné autá, stanice i policajti aj hasiči.
 • Vozidlá - tu nájdete najrôznejšie vozidlá, od bagrov až po športové autá.
 • Lietadlá a helikoptéry - lietadlá a helikoptéry majú v sadách rad príslušenstva.

→ Séria Moja prvá LEGO® DUPLO® je vhodná pre tie najmenšie deti, ktoré so stavaním LEGO® začínajú.