LEGO

LEGO® DUPLO® zavedie deti do ríše fantázie, v ktorej nájdu nespočet možností, akými si svet prispôsobiť. Nie je nič, čo by nedokázali, nič, čo by sa nedalo postaviť, či už je to vláčik, farma, hasičská stanica alebo lietadlá a helikoptéry.

Zobraziť viac

LEGO® DUPLO® Vláčik

 • LEGO® DUPLO® Vláčik patrí k najobľúbenejším zo série DUPLO®. K dispozícii je v podobe parného vláčika, nákladného vlaku alebo vlaku s číslami.

→ Vláčiky od LEGO® DUPLO® majú mnoho funkcií - svietia, blikajú a jazdia po koľajniciach. Súčasťou sád sú ďalšie komponenty vrátane panáčikov a koľají.

LEGO® DUPLO® Farma

 • LEGO® DUPLO® Farma je plné domácich zvieratiek, ktoré sa deti učia poznávať. Zaobstarať môžete napríklad sadu Veľká farma, Moja prvá farma alebo Dobrodružstvo na farme a iné.

→ Sady LEGO® DUPLO® Farma obsahujú zvieratká, kocky na farmu, farmára a rad ďalších doplnkov.

LEGO® DUPLO® Hasiči

 • LEGO® DUPLO® Hasiči je tu predovšetkým pre malých chlapcov, ktorí túžia po dobrodružstve. Hasičská stanica obsahuje hasičské auto s blikajúcou sirénou, stanicu, hasičov a ďalšie komponenty.

LEGO® DUPLO® Kocky

TIP!

Pre deti od 4 rokov veku vyberajte tiež zo sérií LEGO® City alebo LEGO® Classic a ďalších.

LEGO® DUPLO® kocky sú sady farebných kociek, z ktorých si môže dieťa postaviť najrôznejšie objekty, záleží len na jeho fantázii, ktorá nie je obmedzovaná na objekty či postavy. Kocky patria k základným sadám DUPLO®.

LEGO® DUPLO® ZOO

 • S LEGO® DUPLO® ZOO si môžu deti postaviť zoologickú záhradu svojich snov. Zvieratká aj výbehy a ďalšie prostredia ZOO možno postupne dokupovať a budovať.

LEGO® DUPLO® Box

 • LEGO® DUPLO® Box ponúka nespočetné množstvo kociek, ktoré majú svoj vlastný DUPLO® plastový box pre jednoduché uloženie stavebnice. V ľahkom boxe môžu deti stavebnicu jednoducho prenášať podľa potreby.

LEGO® DUPLO® Letisko

 • LEGO® DUPLO® Letisko obsahuje lietadlo, pilotov, cestujúcich, zamestnancov letiska i letiskové veže. Stavebnica je ideálna pre detských nadšencov do lietadiel, pomáha deťom predstaviť si reálne situácie na letisku.

LEGO® DUPLO® Sanitka

 • S LEGO® DUPLO® Sanitka sa môžu deti hrať na hrdinu - záchrancu. S vodičom sanitky bezpečne prevezieme a ošetríme každého pacienta. Súčasťou stavebnice je tiež nevyhnutný lekársky kufrík.

LEGO® DUPLO® Dinosaury

 • Zoznámte deti s roztomilými dinosaurami so stavebnicou LEGO® DUPLO® Dinosaury. O dinosaurov sa môžu starať s pomocou ošetrovateľa v pestrej dinosaurej ZOO.
TIP!

Zaobstarať si môžete tiež najrôznejšie LEGO® doplnky, ako sú kľúčenky, zberateľské skrinky na panáčikov a ďalšie.

-17%
LEGO DUPLO® Town 10875 Nákladný vlak
391x

LEGO DUPLO® Town 10875 Nákladný vlak

119,99 €
98,90 €
Doprava zadarmo

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

Tovar od predajcu MALL
-15%
LEGO DUPLO 10901 Hasičské auto
271x

LEGO DUPLO 10901 Hasičské auto

19,99 €
16,90 €

Prehrávajte si scenáre zo skutočného života so sadami LEGO® DUPLO® Moje mesto. Hasičské auto je ľahko zostaviteľné a obsahuje otváraciu priehradku a rebrík. Predškoláci budú nadšení, keď pomôžu hasičovi zachrániť mačku zo zostaviteľného stromu!

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO DUPLO 10958 Tvorivá oslava narodenín
25x

LEGO DUPLO 10958 Tvorivá oslava narodenín

59,99 €
47,99 €
Doprava zadarmo
Akcia

Zapáľte iskru predstavivosti detí a rozvíjajte ich zručnosti s touto pestrofarebnou sadou kociek. Získajú tak neobmedzené možnosti hravého učenia. Rodičia sa s deťmi pustia do stavania inšpiratívnych modelov a potom si vytvoria čokoľvek, čo ich len napadne – od narodeninovej torty a občerstvenia až po darčeky či hru s číslami.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva
464x

LEGO DUPLO 10899 Zámok z Ľadového kráľovstva

49,99 €
42,90 €
Doprava zadarmo

Pripojte sa k Else, Anne a Olafovi v ľadovom zámku a užívajte si nápadité hranie. Užívajte si tvorivú zábavu so snehuliakom Olafom. Hranie s obľúbenými postavami z Ľadového kráľovstva od Disneyho u vašich batoliat podporí rozvoj reči a jemných motorických zručností a tiež sociálneho a emočného uvedomenia.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami
242x

LEGO DUPLO 10914 Veľký box s kockami

49,99 €
44,99 €
Doprava zadarmo

Podporte zvedavosť detí s pomocou tvorivého hrania a zábavného učenia. Užite si srandu so zábavnými tvarmi a LEGO® kockami v parádnych farbách. Detskú predstavivosť uchváti auto, okná, kvety, balóniky, darčeky a torta, a navyše tu nájdete aj kocky s číslami 1 až 5 pre prvé počítanie.

Tovar od predajcu MALL
-17%
LEGO DUPLO® 10934 Zvieratká - kreatívna súprava
93x

LEGO DUPLO® 10934 Zvieratká - kreatívna súprava

64,99 €
53,90 €
Doprava zadarmo

Ďalšia ponuka za 50 €

Na scénu prichádza opica, tiger, tukan, panda, slon, žirafa, krokodíl, tučniak a veľryba – a sú roztomilejší ako kedykoľvek predtým! Kocky a dieliky sú vyrobené na mieru malým rúčkam detí, takže si s nimi užijú veľa zábavy. Stavajte zvieratám domčeky, predlžujte žirafe krk a dávajte si pozor na otváraciu papuľu krokodíla.

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO DUPLO® Town 10929 Domček na hranie
940x

LEGO DUPLO® Town 10929 Domček na hranie

59,99 €
47,99 €
Doprava zadarmo
Akcia

Tento otvorený a ľahko prístupný domček je ideálny pre spoločné hranie. Učte deti o každodennom živote a ukážte im, ako a kde sa pripravujú jej jedlá a čo sa robí predtým, než sa ide večer do postele. Stavebnica plná prepracovaných detailov, vrátane figúrok mamičky, otecka a dieťaťa a tiež psíka a medvedíka, s ktorými strávite veľa kúzelných. Pre ešte viac zábavy môžete prestavať hlavný dom na dom s vežou a potom na obytný domček!

Tovar od predajcu MALL
-20%
LEGO DUPLO® Town 10874 Parný vlak
705x

LEGO DUPLO® Town 10874 Parný vlak

59,99 €
47,99 €
Doprava zadarmo
Akcia

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

Tovar od predajcu MALL
-16%
LEGO DUPLO® Town 10952 Stodola, traktor a zvieratká z farmy
25x

LEGO DUPLO® Town 10952 Stodola, traktor a zvieratká z farmy

62,99 €
52,90 €
Doprava zadarmo

Zažite poriadny rozruch na farme spoločne s tými najmenšími! K opatrovaniu o hospodárskych zvierat tu deti nájdu všetko. Stodola ani traktor nemôžu chýbať, rovnako tak ako celá rada figúrok zvieratiek – poník, prasiatko, psík, ovce, kohút a kuriatko aj krava s teliatkom. Dlhé a kreatívne hry na LEGO farme deti zabaví na dlho a navyše skvele rozvíja ich detskú fantáziu a jemnú motoriku.

Tovar od predajcu MALL
LEGO DUPLO® Town 10872 Vlakový most a koľajnice
491x

LEGO DUPLO® Town 10872 Vlakový most a koľajnice

24,99 €
21,90 €
Doprava zadarmo

Skombinujte stavebnicu LEGO® DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice s akoukoľvek novou alebo už vlastnenou stavebnicou vlaku DUPLO a rozvíjajte rané staviteľské schopnosti svojho dieťaťa, ktoré si môže postaviť vysoký most alebo ľubovoľne usporiadať koľajnice pre hračkársky vlak. Pomôžte svojmu predškolákovi umiestniť žltú akčnú kocku na koľajnicu a kompatibilné vlaky DUPLO zatrúbia, keď ju budú prechádzať. Obsahuje aj LEGO DUPLO figúrku stavebného robotníka, 2 samostatné kocky, rýľ a kufrík na kreatívnejšie hry a príbehy.

Tovar od predajcu MALL
-15%
LEGO DUPLO® Town 10931 Nákladiak a pásový bager
252x

LEGO DUPLO® Town 10931 Nákladiak a pásový bager

19,99 €
16,90 €

Deti a rodičia sa spoločne pustia do práce s 2 figúrkami robotníkov, nákladiakom so sklápacou korbou a bagrom s otočnou kabínou a pohyblivou lopatou. Pri riadení vozidiel a plnení úloh budú deti rozvíjať svoje zručnosti. Naložte balvan na korbu nákladiaku. Ale pozor – balvan môže každú chvíľu prasknúť!

Tovar od predajcu MALL
-15%
LEGO DUPLO® Town 10882 Koľajnice
575x

LEGO DUPLO® Town 10882 Koľajnice

19,99 €
16,90 €

Poskytnite svojmu dieťaťu nekonečné možnosti stavania štýlovej trate pre akýkoľvek nový či už vlastnený vlak DUPLO so stavebnicou LEGO® DUPLO® 10882 Koľajnice. So železničným priecestím s rampou, stopkami, výhybkami a zaoblenými aj rovnými koľajnicami sa môžu hrať do nekonečna! Predškoláci si určite obľúbia aj používanie červenej akčnej kocky na trati, ktorá zastaví akýkoľvek kompatibilný vlak DUPLO (vrátane modelov 10874 Parný vlak alebo 10875 Nákladný vlak).

Tovar od predajcu MALL

LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® rozvíja haptické schopnosti i fantáziu u najmenších detí už od 18 mesiacov veku. Vyberajte LEGO® pre chlapcov aj dievčatá. Kto by odolal LEGO® vláčiku, ktorý jazdí po koľajniciach? Farma je plná sympatických zvieratiek. Zachrániť mesto môžu deti s LEGO® Hasičmi alebo LEGO® DUPLO® Políciou.

Séria LEGO® DUPLO®

LEGO® DUPLO® vhodné pre dievčatká:

 • Frozen - obsahuje postavičky a prostredie z rozprávky Ľadové kráľovstvo.
 • Princezné - zameriava sa na známe princezné z rozprávok, napr. Elzu alebo Ariel.
 • Mini bábiky - obsahuje malé bábiky a ich domčeky alebo izbičky.
 • Zvieratká - plné domácich i voľne žijúcich zvieratiek, vhodné aj pre chlapcov.

LEGO® DUPLO® pre chlapcov:

 • Hrdinovia - stvárňujú hrdinov z akčných rozprávok, ako sú Batman, Spiderman a iní
 • Vlaky - sady obsahujú vláčiky, koľaje aj rušňovodiča.
 • Policajti a hasiči - tvoria hasičské aj policajné autá, stanice i policajti aj hasiči.
 • Vozidlá - tu nájdete najrôznejšie vozidlá, od bagrov až po športové autá.
 • Lietadlá a helikoptéry - lietadlá a helikoptéry majú v sadách rad príslušenstva.

→ Séria Moja prvá LEGO® DUPLO® je vhodná pre tie najmenšie deti, ktoré so stavaním LEGO® začínajú.