LEGO DOTS 41906 Stojanček na ceruzky v tvare ananásu-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

Stojanček na ceruzky v tvare ananásu zapáli iskru detskej predstavivosti. Postavte si a ozdobte krabičky v tvare ananásu a melónu a potom si ich vystavte v izbe alebo kancelárii. Nájdite inšpiráciu v návode na stavanie či v liste s nápadmi alebo vytvorte niečo úplne originálne. Krabičky môžete zdobiť a upravovať, ako len budete chcieť.

LEGO DOTS 41913 Mega balenie náramkov-20%
24,99 € 19,90 €

Akcia

Vyrábajte si vlastné roztomilé náramky priateľstva a zdieľajte ich so svojimi najlepšími kamarátmi! Otvorte mega balenie, rozložte náramky a zdobte ich farebnými dielikmi. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale a priloženými nápadmi alebo vymyslite vlastný dizajn. Pridávajte farebné zdobidlá so srdiečkami alebo inou potlačou a vystihnite svoju osobnosť a osobnosť svojho kamaráta alebo kamarátky.

LEGO DOTS 41917 Náramek kouzelného lesa-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Náramek kouzelného lesa vám umožní vyrobit si opravdu nádherný doplněk! Rozložte náramek a připněte k němu pestrobarevná zdobítka. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete vlastní vzory. Přidejte duhový diamant a zlaté dílky zářící ve tmě, které dokonale vystihnou vaši osobnost.

LEGO DOTS 41911 Náramok „Do toho!“-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Dajte týmto zábavným náramkom najavo, akému tímu fandíte, a vyrobte si vlastný doplnok! Rozbaľte náramok a pripnite k nemu farebné dieliky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite vlastné vzory. Pridajte potlačené a zlaté zdobidlá, potom si náramok upnite okolo zápästia a oslávte svoj obľúbený tím alebo šport, aby to každý videl.

LEGO DOTS 41919 Náramek síly-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Dejte najevo svou vnitřní sílu odvážným náramkem síly. Rozbalte náramek a připněte k němu barevné dílky. Nechte se inspirovat ukázkami na obalu nebo vymyslete vlastní vzory. Přidejte dílky s potiskem a průsvitně třpytivá zdobítka, upevněte náramek na zápěstí a ukažte všem, jaké hodnoty vyznáváte.

LEGO DOTS 41915 Šperkovnice-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

Skladujte své cennosti v této stylové, důmyslné šperkovnici s uzamykacím mechanismem. Postavte si krabičku, ozdobte ji k obrazu svému a vystavte si ji v pokoji. Načerpejte inspiraci v návodu či v listu s nápady nebo vymyslete vlastní design. Mějte své oblíbené šperky a poklady v bezpečí díky spolehlivému zamykacímu mechanismu.

LEGO DOTS 41907 Stolový zakladač-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

Táto sada vám umožní navrhnúť si stolový zakladač presne vo vašom štýle! Najprv zakladač zostavte, potom ozdobte panely. Ukladajte si do neho písacie potreby alebo si jeho prostredníctvom vystavte obľúbenú fotografiu alebo dôležitý odkaz. Do zásuvky môžete dokonca ukryť tajný poklad. Nechajte sa inšpirovať návodom a listom s nápadmi alebo vymyslite vlastný dizajn.

LEGO DOTS 41914 Kreativní rámečky-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

Vystavte si své oblíbené fotografie pomocí těchto kreativních rámečků. Sestavte a vyzdobte si rámečky a vystavujte v nich výkresy, umělecká díla nebo fotografie. Rámečky lze různými způsoby spojit nebo je rozmístit po pokoji jednotlivě. Najděte inspiraci v návodu či v listu s nápady nebo dekorujte podle sebe.

LEGO DOTS 41905 Dúhový stojan na šperky-20%
14,99 € 11,90 €

Akcia

Ukážte všetkým svoj osobitý štýl a ozdobte si tento nádherný dúhový stojan na šperky podľa seba. Postavte si stojan, ozdobte ho k svojmu obrazu a vystavte si na ňom v izbe svojej šperky so svojím jedinečným a kreatívnym štýlom. Stojan na šperky môžete zdobiť a upravovať, ako len budete chcieť.

LEGO DOTS 41902 Náramok – trblietavý jednorožec-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Vytvorte si vlastný úžasný náramok s čarovným jednorožcom a ukážte všetkým svoju kreativitu. Roztiahnite fialový náramok a pridávajte naň farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať obrázkami v balení alebo vymyslite niečo úplne originálne. Pridajte bezchybné doštičky s obrázkom farebného jednorožca a hviezdnu oblohu pre hviezdny štýl. Pripnite si náramok na zápästie a predveďte svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41901 Náramok – veselé zvieratka-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Pustite sa do tvorenia a navrhnite si svoje vlastné šperky s týmto roztomilým náramkom s veselými zvieratkami. Roztiahnite ružový náramok a pridávajte k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Pridajte doštičky s obrázkami zajačika, mačky alebo labky, pripnite si svoj super roztomilý náramok na zápästie a ukážte všetkým svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41908 doplnky – 1. séria-19%
3,99 € 3,20 €

Akcia

Navrhnite to presne podľa seba s touto skvelou sadou doplnkov DOTS. Nechajte deti vytvárať neobmedzené množstvo vzorov a kombinácií s týmito zábavnými doštičkami. Môžu ich pridávať na náramky LEGO® DOTS™ alebo si vyzdobiť izbu a ukázať všetkým svoj jedinečný štýl.

LEGO DOTS 41900 Náramok – dúha-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Ste pripravení pustiť sa do tvorenia? Zamilujte si tento pestrý dúhový náramok a dajte sa do zdobenia vlastných úžasných šperkov. Roztiahnite nebesky modrý náramok a pripínajte k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Potom pridajte doštičky s obrázkami dúhy pre ešte farebnejší štýl. Keď bude náramok hotový, jednoducho ho pripnite na zápästie.

LEGO DOTS 41912 Náramok – vtáčí spev-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Pustite sa do tvorenia. Zamilujte si tento pestrý náramok s vtáčikmi a pustite sa do tvorenia vlastných úžasných šperkov. Roztiahnite modrozelený náramok a pripnite k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Ozdobte náramok vtáčikmi, pierkami a srdiečkami a potom si ho pripnite na zápästie, aby ste všetkým ukázali svoj osobitý štýl.

LEGO DOTS 41903 Náramok – úchvatný vesmír-19%
5,99 € 4,80 €

Akcia

Pustite sa do tvorenia s týmto kreatívnym náramkom, upravte ho pomocou ozdôb na motívy úchvatného vesmíru a ukážte všetkým svoj hviezdny štýl. Roztiahnite čierny náramok a pripnite k nemu farebné doštičky. Nechajte sa inšpirovať ukážkami na obale alebo vymyslite svoje vlastné vzory. Pridajte jedinečné diamanty, padajúce hviezdy alebo planéty a potom si pripnite svoj parádny náramok na zápästie.

LEGO DOTS 41916 DOTS doplňky – 2. série-19%
3,99 € 3,20 €

Akcia

Navrhněte to přesně podle sebe s 2. sérií doplňků DOTS! Vytvářejte neomezené množství vzorců a kombinací pomocí těchto elegantních dílků, mezi nimiž najdete i duhově třpytivá a moderní zdobítka. Přidejte je do svých sad od LEGO® DOTS na výrobu náramků nebo výzdobu pokoje a vyjádřete svou osobnost.

LEGO DOTS 41904 Zvieracie stojančeky na fotky-20%
14,99 € 11,90 €

Akcia

Ozdobte si rozkošné zvieracie stojančeky na fotky podľa seba. Postavte si tieto krabičky, vyzdobte ich k svojmu obrazu a potom ich vystavte v izbe a umiestnite do nich svoje obľúbené fotky alebo obrázky. Deti do nich môžu tiež ukryť svoje tajné poklady. Škatuľky so zvieratkami môžete zdobiť a upravovať, ako len budete chcieť.