Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® Disney™ na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® Disney™ nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® Disney™ – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Pecka cena
LEGO Disney 43220 Apeter Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstiev LEGO Disney 43220 Apeter Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstiev
LEGO Disney 43220 Apeter Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstiev

Na fanúšikov Petra Pana a Wendy od 5 rokov so stavebnicou Peter Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstva (43220) od LEGO® Disney čaká nekonečná zábava. Kniha je inšpirovaná pripravovaným filmom Peter Pan a Wendy a obsahuje hneď niekoľko miest na hranie. Nechýbajú ani 3 mikrobábiky LEGO, LEGO figúrka zvieraťa a kľúč. Deti si s touto prenosnou, zamykateľnou knihou užijú množstvo kreatívnych možností.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku LEGO Disney 43220 Apeter Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstiev
LEGO Disney Princess 43205 Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku

Deti a fanúšikovia štúdia Disney od 6 rokov sa môžu tešiť na neobmedzenú porciu herných možností v tejto stavebnici Nezabudnuteľné dobrodružstvá na zámku (43205) od LEGO® Disney Princess™. Chýbať nesmie model zámku, 5 minibábiek a 5 figúrok LEGO zvierat.

môžete mať ZAJTRA

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď LEGO Disney 43220 Apeter Pan a Wendy a ich rozprávková kniha dobrodružstiev
LEGO Disney Princess 43210 Vaiana a jej objaviteľská loď

Deti od 6 rokov a všetkých fanúšikov Disneyho Vaiany čaká množstvo nápaditého dobrodružstva so stavebnicou LEGO® Disney Vaiana a jej objaviteľská loď (43210). Môžu sa tešiť na katamarán s odnímateľným prístreškom a potlačenou plachtou, úložný priestor, 2 minibábiky LEGO a figúrku LEGO delfína s ozdobnými doplnkami.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreatívna šperkovnica LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 41168 Elsina kreatívna šperkovnica

Postav si svoju vlastnú šperkovnicu inšpirovanú Elsiným zámkom z Ľadového kráľovstva II a schovaj do nej všetky svoje poklady! Roztoč podstavce a sleduj, ako sa pred zrkadlom otáča Elsa a mýtický vodný duch Nokk. Otvor špeciálny zámok a schovaj si do zásuvky svoje obľúbené šperky. Vnútri navyše nájdeš 2 nové LEGO® prstene, ktoré môžeš pridať do svojej zbierky.

môžete mať DNES

Partner: MALL
Pecka cena
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva

Objavte knihu ukrývajúcu mikrosvet plný zábavy! Vydajte sa ďaleko za hranice kráľovstva Arendelle do čarovného lesa s Disney postavou Elsou. Čaká tam na vás Nokk, tajomný vodný duch, ktorý sa svojimi schopnosťami vyrovná Else. Keď je práve zamrznutý, rád vozí Elsu na svojom chrbte severskou krajinou. Ale opatrne – prieskum Severu vyžaduje odvahu a pomoc priateľov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho LEGO Disney Princess 43189 Elsa a Nokk a ich rozprávková kniha dobrodružstva
LEGO Disney 43219 Kreatívne zámky princezien od Disneyho

Inšpirujte deti od 6 rokov stavebnicou Kreatívne zámky princezien od Disneyho (43219) – LEGO® Disney. V tejto stavebnici nájdete ikonické aj obyčajné dieliky, minibábiky LEGO Disney Belly a Popolušky, LEGO figúrky Lumiera a Guse a 2 návody na stavanie, ktoré umožnia zdieľať zábavu s kamarátmi či celou rodinou.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy
LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy

Nadchnite fanúšikov Disney filmov od 6 rokov krásnou stavebnicou LEGO® Disney 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy, ktorá sa hodí na hranie aj na výstavku. Hlavným prvkom je otáčajúci sa kolotoč inšpirovaný Elsiným ikonickým ľadovým zámkom a nechýbajú ani 2 miniatúrne sánky, 3 mikrobábiky LEGO a figúrka LEGO Olafa.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney 43217 Dom z filmu Hore LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy
LEGO Disney 43217 Dom z filmu Hore

So stavebnicou Dom z filmu Hore (43217) od LEGO® Disney a Pixar na fanúšikov Disney od 9 rokov čaká množstvo dobrodružstiev. Táto sada, o ktorej si všetci budú rozprávať, obsahuje detailnú časť ikonického domu s komínom a balónikmi. Nechýbajú ani 2 minifigúrky LEGO a figúrka psa LEGO a množstvo doplnkov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney Princess 43211 Zámok Šípkovej Ruženky LEGO Disney Princess 43218 Kúzelný kolotoč Anny a Elsy
LEGO Disney Princess 43211 Zámok Šípkovej Ruženky

Zaujmite deti od 4 rokov a pomôžte im zdokonaliť staviteľské schopnosti so stavebnicou LEGO® Disney Zámok Šípkovej Ruženky (43211). Môžete sa tešiť na zámok so šmykľavkou a schodiskom, 3 minibábiky LEGO a 2 menšie modely. Aj mladší stavitelia si užijú ľahké a intuitívne tvorivé dobrodružstvo vďaka aplikácii LEGO Builder.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney 10777 Myšiak Mickey a Myška Minnie idú kempovať LEGO Disney 10777 Myšiak Mickey a Myška Minnie idú kempovať
LEGO Disney 10777 Myšiak Mickey a Myška Minnie idú kempovať

Zlepšite staviteľské zručnosti detí vo veku od 4 rokov so stavebnicou LEGO® Disney Mickey and Friends – Myšiak Mickey a Myška Minnie idú kempovať (10777), ktorá obsahuje 2 vozidlá, 2 menšie modely, 2 minifigúrky a figúrku LEGO psa. Kempingový model na vzrušujúce dobrodružstvá pod holým nebom.

môžete mať DNES

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafom LEGO Disney 10777 Myšiak Mickey a Myška Minnie idú kempovať
LEGO Disney Princess 43204 Zábava na zámku s Annou a Olafom

Okúzlite deti vo veku od 4 rokov a rozvíjajte ich staviteľské schopnosti so setom LEGO® ǀ Disney Zábava na zámku s Annou a Olafom (43204), ktorý obsahuje zámok s 2 poschodiami, tanečný sál s otočnou podlahou, minibábiku Anny a figúrky LEGO Olafa a Kjekka, ako aj interaktívny digitálny návod.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Disney Princess 43209 Ľadová stajňa Elsy a Nokka LEGO Disney 10777 Myšiak Mickey a Myška Minnie idú kempovať
LEGO Disney Princess 43209 Ľadová stajňa Elsy a Nokka

Doprajte deťom od 4 rokov možnosť rozvíjať ich staviteľské schopnosti pomocou stavebnice LEGO® ǀ Disney Ľadová stajňa Elsy a Nokka (43209). Môžu sa tešiť na zostaviteľný model stajne, minibábiku a figúrku LEGO koňa. Interaktívny digitálny návod na stavanie potom stavanie obohatí o ďalšiu porciu zábavy. Je k dispozícii v bezplatnej aplikácii LEGO s návodmi a ponúka intuitívne nástroje, vďaka ktorým si deti môžu model počas stavania približovať a otáčať.

môžete mať DNES

Partner: MALL