LEGO Creator 31102 Ohnivý drak
19,40 € 15,90 €

Tento drak stráži poklad. Uložte poklad do truhlice, ukryte ju pod krídla draka a ukážte hľadačom pokladov, kto je tu pánom. Potom sa preleťte do okolia a nazhromaždte ďalšie lesklé a drahocenné predmet. Až budete mať všetky vo svojom vlastníctve, prestavajte draka na neľútostného šabľozubého tigra, nebezpečného škorpióna alebo niečo iné.

LEGO Creator 31104 Hamburgerový monster truck
50,50 € 39,90 €

Vystúpte po schodoch do hamburgerového monster trucku a naservírujte LEGO® občanom ich obľúbenú pochúťku! Vďaka veľkým kolesám a funkčnému odpruženie môžete vyraziť predávať napríklad aj na pláž. Pripravte posedenie pre zákazníkov, naskočte do auta a pustite sa do varenia. Potom truck prestavajte na mohutný off-road alebo výkonný automobil s traktorom.

LEGO Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi
49,99 € 39,90 €

Postav si a potom pilotuj parádnu helikoptéru s dvomi rotormi. Tento impozantný model helikoptéry má bezchybné modré, oranžové, biele a čierne farebné prevedenie. Nalož do helikoptéry ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč obrovské rotory a vydaj sa na more. Až si užiješ dobrodružstvo s helikoptérou, môžeš ju prestavať na superrýchlu stíhačku alebo úžasné vznášadlo!

LEGO Creator 31105 Hračkárstvo v centre mesta-19%
38,80 € 31,30 €

Akcia

Ide sa do hračkárstva! Nezabudnite si vziať peniaze a hurá do centra mesta. Pozrite, vojačik a automat so žuvačkami! Poďme sa pozrieť na všetky tie hračky vnútri. Ale ešte predtým sa preleťte v rakete. A potom hurá model prestavať na cukráreň alebo kvetinárstvo. Samozrejme vždy je tu možnosť popustiť uzdu svojej predstavivosti a postaviť si z kociek zo stavebnice 3 v 1 niečo úplne iné.

LEGO Creator 31090 Podvodný robot
19,99 € 16,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav podvodného robota a raju a prestavaj ich na ponorku s manipulačnou pažou alebo na podvodný žeriav slúžiaci na hľadanie pokladu.

LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 € 12,90 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

LEGO Creator 31088 Tvorovia z hlbín morí
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav žraloka s krabom a pokladom, a potom ho prestavaj na ohybného kalmára alebo čerta morského s obrovskou tlamou.

LEGO Creator 31091 Preprava raketoplánu
24,99 € 19,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav prepravu raketoplánu a prestavaj ho na parádny transportér helikoptéry alebo auto s karavanom.

LEGO Creator 31094 4 Závodné lietadlo
29,99 € 24,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav závodné lietadlo a prestavaj ho tak, aby si si užil ešte viac akcie s výkonnou helikoptérou alebo rýchlym tryskáčom s rotujúcimi tryskami.

LEGO Creator 31100 Športiak
9,90 €

Naskočte do tohto úžasného červeného športiaku a vyrazte na cestu. Nakopnite motor tejto červeno-čiernej mašiny a šliapnite na to. A pre ešte väčšiu porciu zábavy možno model prestavať na extrémny závodiak, s ktorým ľahko pokoríte rýchlostný rekord, alebo na klasické lietadlo, ktoré nesmie chýbať na žiadnej leteckej show.

LEGO Creator 31089 Závodný model Sunset
19,99 € 15,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav závodný model Sunset a prestavaj ho na klasické pretekárske auto s otvorenou strechou alebo na výkonný motorový čln a vychutnaj si akciu s rýchlymi motormi.

LEGO Creator 31095 Púťový kolotoč
49,99 € 40,90 €

Uži si veľa zábavy na púti so sadou LEGO® Creator 3 v 1, ktorá ponúka úžasný vesmírny kolotoč. Vyber si, do ktorého zo štyroch vozíkov nasadneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď alebo smiešna strakatá krava? Potom otoč červenou rukoväťou a kolotoč poriadne roztoč! Ak sa dostatočne pohráš s kolotočom, môžeš ho prestavať na vežu s voľným pádom alebo ruské koleso, nech si užiješ ešte viac vzrušujúcej zábavy!

LEGO Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou
46,90 € 39,90 €

Naskoč do štýlového transportéra a vydaj sa do mesta s úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou! Vylož monster truck, rozostav svetelnú vežu a rozlož štartovacie a pristávacie rampy. Potom použi kliny na zablokovanie kolies transportéra a priprav sa ohúriť dav! Naštartuj úžasný monster truck, vyraz na rampu pri maximálnej rýchlosti, preleť vzduchom a dokonale pristaň! Potom ho prestavaj a pokračuj v šou s výkonným pick-upom Hot Rod alebo 2 super rýchlymi kaskadérskymi pretekárskymi dragstermi.

LEGO Creator 31086 Futuristický letún
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav futuristický letún, prestavaj ho a vydaj sa do vesmíru vo futuristickej vesmírnej lodi alebo si vychutnaj sci-fi dobrodružstvo s lietajúcim futuristickým robotom.

LEGO Creator 31087 Bugina do dun
12,99 € 10,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav buginu do dún a prestavaj ju na rýchle lietadlo, na ktorého palube môžeš vzlietnuť do vzduchu, alebo sa preháňaj drsným terénom na odolnej štvorkolke.

LEGO Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou
9,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav model zo sady Dobrodružstvo s helikoptérou a prestavaj ho na motorový čln alebo vznášadlo a uži si ešte viac zábavy vo vysokej rýchlosti.

LEGO Creator 31099 4 Creator 31099 Vrtuľové lietadlo
9,90 €

Preleťte sa v tomto úžasnom vrtuľovom lietadle. Roztočte vrtuľu, nastavte špičky krídel a pripravte sa na štart! Po pristátí môžete lietadlo prestavať na tryskáč, ktorý si hravo poradí i s väčšími vzdialenosťami, alebo na helikoptéru a urobiť si vyhliadkový let nad krajinou. Potom je tu vždy možnosť popustiť uzdu predstavivosti a postaviť niečo úplne nové.

LEGO LEGO Creator 31072 Extrémne motory
9,90 €

Naskoč do kokpitu pretekárskeho auta, ktoré má veľký motor vzadu, bočné prívody vzduchu a široké kolesá s nízkoprofilovými pneumatikami. Nastav si zrkadlá a zadný spojler, aby si dosiahol maximálnej rýchlosti. Potom zaujmi pozíciu a priprav sa na preteky! Až dozávodíš, môžeš auto prestavať na výkonný Hot Rod a vydaj sa v ňom na ďalšiu závodnú dráhu, alebo prerážaj vlny v úžasnom pretekárskom motorovom člne.

LEGO Creator 31101 Monster truck
14,70 € 12,90 €

Pripravte sa na poriadnu smršť v tomto monster trucku! Absolvujte skúšobné kolo v aréne a vyskúšajte funkčnosť tlmičov, potom povolajte do akcie demolačné voz. Akonáhle predvediete tie najlepšie kaskadérske kúsky, prestavajte monster truck na výkonný športiak a buďte v cieli ako prvý alebo ho pretvorte na dragster a stanovte nový rýchlostný rekord. Vždy je tu samozrejme možnosť dať priestor svojej kreativite a postaviť niečo úplne nové.

LEGO LEGO Creator 31071 Prieskumný dron
9,90 €

Vyleť do oblakov a uži si prekrásny výhľad so skvelým Dronom prieskumníkom 3 v 1. Vypusť drona na tajnú misiu, nafilmuj akciu a prepošli ju späť na základňu. Keď budeš hotový, prestavaj drona prieskumníka a vydaj sa do močiarov na palube výkonného vznášadla alebo vykonaj odvážne vzdušné manévre v klasickom vrtuľovom lietadle.

LEGO Creator 31080 Zimné prázdniny
31,12 € 23,90 €

Uži si aktívnu dovolenku so sadou zimné prázdniny. Nakup lyžiarske vybavenie v útulnej lyžiarskej chate alebo si vychutnaj šálku horúcej čokolády. Prv než si nasadíš lyže, zohrej sa pri ohni, potom sa skĺzni po zjazdovke, preleť vzduchom a nakoniec perfektne zastav dole. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly k úpravám lyžiarskej chaty – vymeň okno a dvere alebo vytvor dvojitú zjazdovku. Túto sadu tiež môžeš prestavať na bobovú dráhu doplnenú bobom a televíznou kamerou alebo na prekvapenie s Yetim, ktorý sa potuluje v blízkosti záchodovej búdky!

LEGO Creator 31109 Pirátská loď
109,99 €

Novinka

Vytáhněte kotvu a napněte plachty na této úžasné pirátské lodi! Vyplujte na širé moře a zažijte nevšední dobrodružství. Loď na pravoboku! Kanóny do pozice a připravte se pálit: ta loď bude určitě plná kořisti! Jakmile vaše dobrodružství na moři skončí, přestavějte loď na pirátskou krčmu nebo ostrov lebek. Tato stavebnice 3 v 1 nedává nudě šanci!

LEGO Creator 31108 Rodinná dovolená v karavanu
84,99 €

Novinka

Sbalte si výbavu na táboření, je čas na dovolenou! Zahákněte karavan za parádní retro auto a vyrazte do přírody na rodinnou dovolenou. Jakmile najdete to pravé místo, utábořte se a zajděte si chytit rybu k večeři. Jéé, podívejte na všechna ta roztomilá zvířátka… aha, fuj, to je skunk! A až dobrodružství se skunkem skončí, můžete karavan přestavět na obytnou dodávku nebo červenobílý maják. S touto skvělou sadou 3 v 1 bude i v zimě čas na letní dovolenou.

LEGO Creator 31081 Skejťácky dom
39,99 € 33,90 €

Vybuduj si svoj vlastný dom skejbortistov, kde si môžeš užiť množstvo parádnych aktivít na rampe alebo skús vyliezť po stene na strechu! Preháňaj sa na skútri, pohúpaj sa na preliezačke, zahraj si basket pozeraj na telku zo svojej pohodlnej pohovky. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly a dom skejbortistov upravovať – prehadzuj okná a dvere alebo vytvor skejťácku rampu na streche. Túto sadu môžeš tiež prestavať na hernú pasáž s automatmi a rohovou kaviarňou alebo skate park doplnený super skejťáckou dráhou a televíznou kamerou.

LEGO Creator 31097 Zverimex s kaviarňou
79,99 € 67,90 €

Rozbehni si svoje podnikanie a otvor si zverimex alebo kaviareň. Napeč nejaké lahodné croissanty a potom môžeš obslúžiť hladných zákazníkov v kaviarni a pri vonkajšom posedení. Vo zverimexe sa môžeš starať o rybičky, tukana, roztomilého psíka a myšku. Dopraj si relax v byte s pohovkou a televíziou alebo sa vydaj do najvyššieho poschodia so spálňou a balkónom. Potom vyber peniaze z bankomatu a dopraj si vynikajúci párok v rožku v blízkom stánku.

LEGO Creator 31093 Riečny hausbót
29,99 € 23,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav riečny hausbót a prestavaj ho na hydroplán s prístavom a krabom alebo na rybársku dedinu s mólom, kaviarňou a rybárskou loďou.

LEGO Creator 31083 Dobrodružstvá na mori
49,99 € 42,90 €

Uži si slnečnú dovolenku na palube luxusnej jachty LEGO® Creator 3 v 1 31083 Dobrodružstvá na mori. Táto loď má všetko, čo potrebuješ k pohodliu, vrátane dobre vybavenej kabíny a toalety. Odplávaj do slnečnej zátoky a zajazdi si k pláži na štýlovom vodnom skútri. Postav si hrad z piesku, vychutnaj si piknik, zasurfuj si alebo pozoruj roztomilé morské stvorenia, než sa vydáš späť na jachtu rybárčiť. Potom model prestavaj a zaži ďalšie dobrodružstvá v útulnom domčeku na pláži s prístavom a loďou alebo v úžasnej helikoptére s pristávacou plochou a riadiacou vežou.

LEGO Creator 31074 Pretekárske auto
19,99 € 15,90 €

Burácaj cez lesy a polia v úžasnom pretekárskom aute s obrovským tmavým čelným sklom, detailným kokpitom s otváracími dverami a modrými zliatinovými kolesami s nízkoprofilovými pneumatikami. Stlač tlačidlo a vytiahni strešné nasávanie vzduchu, potom zdvihni zadný poklop, napolohuj výkonný raketový motor a úžasnou rýchlosťou odštartuj!

LEGO Creator 31107 Průzkumné vesmírné vozidlo
49,99 €

Novinka

Vydejte se na mezihvězdné dobrodružství s průzkumným vesmírným vozidlem! Pomocí robotických paží můžete sbírat vzorky z cizích planet nebo jimi umístěte robota na střechu vozidla, až bude načase vyrazit zase o kus dál. Páni, koukejte na toho mimozemšťana! Pak můžete vozidlo přestavět na vesmírnou základnu na Marsu či nějaké jiné planetě, na vesmírný letoun nebo na cokoliv, co vás napadne – fantazii se meze nekladou. Vzlétněte do vesmíru s touto úžasnou sadou 3 v 1!