LEGO Creator 31102 Ohnivý drak
19,40 € 16,90 €

Tento drak stráži poklad. Uložte poklad do truhlice, ukryte ju pod krídla draka a ukážte hľadačom pokladov, kto je tu pánom. Potom sa preleťte do okolia a nazhromaždte ďalšie lesklé a drahocenné predmet. Až budete mať všetky vo svojom vlastníctve, prestavajte draka na neľútostného šabľozubého tigra, nebezpečného škorpióna alebo niečo iné.

LEGO Creator 31104 Hamburgerový monster truck-19%
50,50 € 40,90 €

Vystúpte po schodoch do hamburgerového monster trucku a naservírujte LEGO® občanom ich obľúbenú pochúťku! Vďaka veľkým kolesám a funkčnému odpruženie môžete vyraziť predávať napríklad aj na pláž. Pripravte posedenie pre zákazníkov, naskočte do auta a pustite sa do varenia. Potom truck prestavajte na mohutný off-road alebo výkonný automobil s traktorom.

LEGO Creator 31108 Rodinná dovolenka v karavane-31%
84,99 € 57,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Zbaľte si výbavu na táborenie, je čas na dovolenku! Zaháknite karavan za parádnu retro auto a vyrazte do prírody na rodinnú dovolenku. Akonáhle nájdete to pravé miesto, utáborte sa a zájdite si chytiť rybu na večeru. Jéé, pozrite na všetky tie roztomilé zvieratká … aha, fuj, to je skunk! A až dobrodružstvo so skunkom skončí, môžete karavan prestavať na obytnú dodávku alebo červeno-biely maják. S touto skvelou sadou 3 v 1 bude aj v zime čas na letnú dovolenku.

LEGO Creator 31096 Helikoptéra s dvoma rotormi
49,99 €

Postav si a potom pilotuj parádnu helikoptéru s dvomi rotormi. Tento impozantný model helikoptéry má bezchybné modré, oranžové, biele a čierne farebné prevedenie. Nalož do helikoptéry ponorku na diaľkové ovládanie, roztoč obrovské rotory a vydaj sa na more. Až si užiješ dobrodružstvo s helikoptérou, môžeš ju prestavať na superrýchlu stíhačku alebo úžasné vznášadlo!

LEGO Creator 31109 Pirátska loď-20%
109,99 € 86,90 €

Vytiahnite kotvu a napnite plachty na tejto úžasnej pirátskej lodi! Vyplávajte na šíre more a zažite nevšedné dobrodružstvo. Loď na pravoboku! Kanóny do pozície a pripravte sa páliť: tá loď bude určite plná koristi! Akonáhle vaše dobrodružstvo na mori skončí, prestavajte loď na pirátsku krčmu alebo ostrov lebiek. Táto stavebnica 3 v 1 nedáva nude šancu!

LEGO Creator 31100 Športiak
10,90 €

Naskočte do tohto úžasného červeného športiaku a vyrazte na cestu. Nakopnite motor tejto červeno-čiernej mašiny a šliapnite na to. A pre ešte väčšiu porciu zábavy možno model prestavať na extrémny závodiak, s ktorým ľahko pokoríte rýchlostný rekord, alebo na klasické lietadlo, ktoré nesmie chýbať na žiadnej leteckej show.

LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 € 13,90 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.

LEGO Creator 31099 4 Creator 31099 Vrtuľové lietadlo
10,90 €

Preleťte sa v tomto úžasnom vrtuľovom lietadle. Roztočte vrtuľu, nastavte špičky krídel a pripravte sa na štart! Po pristátí môžete lietadlo prestavať na tryskáč, ktorý si hravo poradí i s väčšími vzdialenosťami, alebo na helikoptéru a urobiť si vyhliadkový let nad krajinou. Potom je tu vždy možnosť popustiť uzdu predstavivosti a postaviť niečo úplne nové.

LEGO Creator 31090 Podvodný robot
19,99 € 16,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav podvodného robota a raju a prestavaj ich na ponorku s manipulačnou pažou alebo na podvodný žeriav slúžiaci na hľadanie pokladu.

LEGO Creator 31089 Závodný model Sunset-20%
19,99 € 15,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav závodný model Sunset a prestavaj ho na klasické pretekárske auto s otvorenou strechou alebo na výkonný motorový čln a vychutnaj si akciu s rýchlymi motormi.

LEGO Creator 31087 Bugina do dun
12,99 € 11,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav buginu do dún a prestavaj ju na rýchle lietadlo, na ktorého palube môžeš vzlietnuť do vzduchu, alebo sa preháňaj drsným terénom na odolnej štvorkolke.

LEGO Creator 31088 Tvorovia z hlbín morí
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav žraloka s krabom a pokladom, a potom ho prestavaj na ohybného kalmára alebo čerta morského s obrovskou tlamou.

LEGO Creator 31105 Hračkárstvo v centre mesta
38,80 € 36,90 €

Ide sa do hračkárstva! Nezabudnite si vziať peniaze a hurá do centra mesta. Pozrite, vojačik a automat so žuvačkami! Poďme sa pozrieť na všetky tie hračky vnútri. Ale ešte predtým sa preleťte v rakete. A potom hurá model prestavať na cukráreň alebo kvetinárstvo. Samozrejme vždy je tu možnosť popustiť uzdu svojej predstavivosti a postaviť si z kociek zo stavebnice 3 v 1 niečo úplne iné.

LEGO Creator 31095 Púťový kolotoč
49,99 € 43,90 €

Uži si veľa zábavy na púti so sadou LEGO® Creator 3 v 1, ktorá ponúka úžasný vesmírny kolotoč. Vyber si, do ktorého zo štyroch vozíkov nasadneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď alebo smiešna strakatá krava? Potom otoč červenou rukoväťou a kolotoč poriadne roztoč! Ak sa dostatočne pohráš s kolotočom, môžeš ho prestavať na vežu s voľným pádom alebo ruské koleso, nech si užiješ ešte viac vzrušujúcej zábavy!

LEGO Creator 31113 Kamión na prepravu pretekárskych áut
24,49 €

Novinka

Vyrazte na pretekársky okruh ústrety strhujúcej akcii! Vyložte 2 pretekárske autá z prívesu pomocou rampy kamiónu a sledujte ich zápolenie vo vysokej rýchlosti. Až dôjdu do cieľa, prestavte kamión na pôsobivý mobilný žeriav alebo remorkér so žeriavom. S touto sadou 3 v 1 neberie akčná zábava konca.

LEGO Creator 31107 Prieskumné vesmírne vozidlo-16%
49,99 € 41,90 €

Vydajte sa na medzihviezdne dobrodružstvo s prieskumným vesmírnym vozidlom! Pomocou robotických paží môžete zbierať vzorky z cudzích planét alebo nimi umiestnite robota na strechu vozidla, až bude načase vyraziť zase o kus ďalej. Páni, pozerajte na toho mimozemšťana! Potom môžete vozidlo prestavať na vesmírnu základňu na Marse či nejakej inej planéte, na vesmírny letún alebo na čokoľvek, čo vás napadne – fantázii sa medze nekladú. Vzlietnite do vesmíru s touto úžasnou sadou 3 v 1!

LEGO Creator 31092 Dobrodružstvo s helikoptérou
10,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav model zo sady Dobrodružstvo s helikoptérou a prestavaj ho na motorový čln alebo vznášadlo a uži si ešte viac zábavy vo vysokej rýchlosti.

LEGO Creator 31101 Monster truck
14,70 € 13,90 €

Pripravte sa na poriadnu smršť v tomto monster trucku! Absolvujte skúšobné kolo v aréne a vyskúšajte funkčnosť tlmičov, potom povolajte do akcie demolačné voz. Akonáhle predvediete tie najlepšie kaskadérske kúsky, prestavajte monster truck na výkonný športiak a buďte v cieli ako prvý alebo ho pretvorte na dragster a stanovte nový rýchlostný rekord. Vždy je tu samozrejme možnosť dať priestor svojej kreativite a postaviť niečo úplne nové.

LEGO Creator 31111 Kyberdron
9,49 €

Novinka

Objavte vzrušujúce nové planéty s kyberdronom. Naskočte do kokpitu, naštartujte trysky a vzlietnite do vesmíru s minifigúrkou robota ústrety odvážnym dobrodružstvám! Až pristanete, prestavte ho na úžasného kyberrobota a pokračujte v ceste ďalej. Prípadne ho prerobte na kyberskúter a preháňajte sa na ňom.

LEGO Creator 31086 Futuristický letún
14,99 € 12,90 €

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav futuristický letún, prestavaj ho a vydaj sa do vesmíru vo futuristickej vesmírnej lodi alebo si vychutnaj sci-fi dobrodružstvo s lietajúcim futuristickým robotom.

LEGO Creator 31114 Supermotorka
19,49 €

Novinka

Pripravte sa na preteky s úžasnou supermotorkou! Sadnite si za riadidlá, otestujte funkčné odpruženie, naštartujte motor a preháňajte sa po trati! Až sa zastavíte, prestavte model na klasickú motorku pre ešte viac zábavy na pretekárskom okruhu, premeňte ju vo futuristickú vznášajúcu sa motorku, na ktorej vzlietnete do oblakov, alebo zapojte predstavivosť a vymyslite niečo úplne nové.

LEGO Creator 31118 Surferský dom na pláži
50,90 €

Novinka

Vydajte sa na pláž a počkajte si na poriadnu vlnu! Pobavte sa v surferskom dome na pláži, kde si môžete vybrať surf, než sa odvážite na more. Wow! Pozrite, pláva vedľa vás priateľský delfín s morskými korytnačkami. Model možno prestavať buď na maják, takže sa budete môcť plaviť na lodi a potápať sa s rajou, alebo na domček s bazénom.

LEGO Creator 31094 4 Závodné lietadlo-31%
29,99 € 20,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Vychutnaj si 3 stavebné príležitosti s touto sadou LEGO® Creator 3 v 1. Postav závodné lietadlo a prestavaj ho tak, aby si si užil ešte viac akcie s výkonnou helikoptérou alebo rýchlym tryskáčom s rotujúcimi tryskami.

LEGO LEGO Creator 31071 Prieskumný dron
10,90 €

Vyleť do oblakov a uži si prekrásny výhľad so skvelým Dronom prieskumníkom 3 v 1. Vypusť drona na tajnú misiu, nafilmuj akciu a prepošli ju späť na základňu. Keď budeš hotový, prestavaj drona prieskumníka a vydaj sa do močiarov na palube výkonného vznášadla alebo vykonaj odvážne vzdušné manévre v klasickom vrtuľovom lietadle.

LEGO Creator 31097 Zverimex s kaviarňou-21%
79,99 € 62,90 €

Rozbehni si svoje podnikanie a otvor si zverimex alebo kaviareň. Napeč nejaké lahodné croissanty a potom môžeš obslúžiť hladných zákazníkov v kaviarni a pri vonkajšom posedení. Vo zverimexe sa môžeš starať o rybičky, tukana, roztomilého psíka a myšku. Dopraj si relax v byte s pohovkou a televíziou alebo sa vydaj do najvyššieho poschodia so spálňou a balkónom. Potom vyber peniaze z bankomatu a dopraj si vynikajúci párok v rožku v blízkom stánku.