Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

Vyberajte zo širokej ponuky produktov z kategórie LEGO® ART na MALL.sk. Zásielku pre vaše najmenšie deti i starších školákov môžeme priviezť ešte dnes.

Zobraziť viac
  • Objednaný tovar doručíme dnes, alebo až sa vám to bude hodiť.
  • Po registrácii zadarmo v MALL klube pre deti budete nakupovať ešte výhodnejšie.
  • Chcete ušetriť za poštovné? Vyzdvihnite si nákup v jednom z viac ako 1 500 výdajných miest.
  • Platiť môžete online, v hotovosti alebo až za 30 dní so službou MALL Pay.
  • Ak produkt z kategórie LEGO® ART nesplní vaše očakávania, môžete ho vrátiť do 14 dní.
  • S nejasnosťami ohľadom objednávky vám pomôže naša nonstop zákaznícka podpora.

Výber vám uľahčí filtrovanie tovaru v kategórii LEGO® ART – najlacnejšie výrobky alebo najlepšie hodnotené výrobky ostatnými používateľmi. Nahliadnite aj do akčného tovaru, kde môžete nakupovať ešte výhodnejšie.

U nás na MALL.sk môžete vyberať z viac ako 1 miliónov produktov.

Upresniť parametre
Novinka
LEGO Art 31209 Úžasný Spider-Man LEGO Art 31208 Hokusai - Veľká vlna
LEGO Art 31209 Úžasný Spider-Man

Oslávte jedného z najobľúbenejších superhrdinov na svete so stavebnicou LEGO® Art Úžasný Spider-Man (31209). Toto veľké a unikátne umelecké dielo je vyrobené z vrstiev kociek LEGO, v ktorých sa Spider-Man vylamuje z rámu a jeho hlava a prsty sa dajú nastaviť do rôznych póz.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
LEGO Art 31203 Mapa sveta LEGO Art 31208 Hokusai - Veľká vlna
LEGO Art 31203 Mapa sveta

Chceli by ste precestovať celý svet? Začnite svoje dobrodružstvo s týmto pútavým modelom mapy sveta. Kontinenty umiestnite tam, kam patria, alebo si oceány trochu prispôsobte a vytvorte mapu podľa svojho gusta. Pri stavaní si pustite hudobný sprievod a ešte viac sa ponorte do svojej cesty okolo sveta. Spomienky alebo vytúžené destinácie si môžete zaznačiť špendlíkmi!

môžete mať 25.09

Partner: MALL
LEGO Art 31208 Hokusai - Veľká vlna LEGO Art 31208 Hokusai - Veľká vlna
LEGO Art 31208 Hokusai - Veľká vlna

Milovníci umenia a klasických malieb si zamilujú túto neuveriteľnú stavebnicu z radu LEGO® Art pre dospelých. Vytvorte repliku LEGO jedného z najikonickejších diel so stavebnicou Hokusai – Veľká vlna (31208). Pri stavaní si môžete dokonale oddýchnuť, prežiť radosť z tvorenia a plne sa sústrediť.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
LEGO Art 31205 Kolekcia Jim Lee – Batman LEGO Art 31205 Kolekcia Jim Lee – Batman
LEGO Art 31205 Kolekcia Jim Lee – Batman

Fanúšikovia superhrdinov a zloduchov zbystrite, máme pre vás stavebnicu! Postavte si 1 z 3 portrétov zo sady LEGO® Art Kolekcia Jim Lee – Batman™ (31205). Proces stavania vám umožní spoznať doposiaľ nepoznané a vstúpiť do zóny pokoja a sústredenia, ktoré sa s každým osadeným dielikom ešte viac umocnia.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
LEGO Art 31206 The Rolling Stones LEGO Art 31205 Kolekcia Jim Lee – Batman
LEGO Art 31206 The Rolling Stones

Možno je pravda, že „You Cant Always Get What You Want“, ale isté je, že so stavebnicou LEGO® Art The Rolling Stones (31206) získajú fanúšikovia rock'n'rollu a legendárnych Stoneov možnosť postaviť si jedno z najslávnejších hudobných log všetkých čias. Každým osadeným dielikom zároveň vzdáte hold tejto ikonickej rockovej kapele.

môžete mať 25.09

Partner: MALL
Novinka
LEGO Art 31210 Moderné umenie LEGO Art 31205 Kolekcia Jim Lee – Batman
LEGO Art 31210 Moderné umenie

Ponorte sa do kreatívnej tvorby s touto stavebnicou LEGO® Moderné umenie (31210). Vytvorte si svoje vlastné moderné abstraktné umelecké dielo zostavením kolekcie farebných a prvkov rôznych tvarov vrátane obdĺžnikov, trojuholníkov a kruhov.

môžete mať DNES

Partner: MALL
LEGO Art 31207 Kvetinové umenie LEGO Art 31207 Kvetinové umenie
LEGO Art 31207 Kvetinové umenie

Sada LEGO® Art Kvetinové umenie (31207) s nástennými mozaikami predstavuje vstupenku do sveta neobmedzenej kreativity. Vneste do svojho domova odvážne farby a dizajnové prvky. Nechajte rozkvitnúť svoju predstavivosť a pustite sa do tvorenia vlastných motívov. Vstúpte do radostného zenu s množstvom kvetov, pokoja a úľavy od stresu, ktoré pocítite pri umiestnení každého dielika na svoje miesto.

môžete mať DNES

Partner: MALL