LEGO deas 21314 TRON: Dedičstvo

Značka: LEGO Náš kód: 1272177

LEGO deas 21314 TRON: Dedičstvo

Prehrávaj si scény z filmu TRON: Dedičstvo od Disney s LEGO® kockami! Dosiahni rýchlosti svetla s touto futuristickou sadou 21314 TRON: Dedičstvo od LEGO® Ideas, ktorá vznikla na motívy známeho Disney filmu! Naskoč na úžasnú svetelnú motorku Sama Flynna a stretnite sa s Rinzlerom. Celý popis

34.3
34,30 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
4,30 €
Viac info tu

Popis

Popis produktu

  • Rozdeľte TRON mriežku a prehrávajte si kultovú scénu z Disneyho filmu TRON: Dedičstvo.
  • Potom spoj sily s Quorrou v rámci bitky s diskami identity proti Rinzlerovi – ako je ale možné, že Rinzler má rovnú 2?
  • Alebo len postav a vystav si tieto suprové svetelné motorky – voľba je na tebe!

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Séria lego Exclusive
Odporúčaný vek od 10 rokov
Počet dielov 230 ks

Alternatívne produkty

LEGO Friends 41334 Andrea a jej vystúpenie v parku
27,22 €

24 €

Zajednajte si pódium pre popoludňajšie predstavenia v mestskom parku v Heartlake. Začína bábkové divadlo! Stlač klávesy na zadnej strane pódia a rozhýb bábky! Potom otoč pozadie pódia a pomôž Andree a jej vtáčikovi Pepperovi s ich prekrásnym hudobným vystúpením. Potom si zájdi do stánku s párkom v rožku a daj si desiatu.


LEGO Juniors 10753 Joker™ útočí na jaskyňu Batmana
29,99 €

24 €

Bráň spolu s Batmanom jaskyňu Batcave v jeho cool Batwingu! Vyleť z jaskyne Batcave, zatiaľ čo Robin sleduje situáciu z riadiaceho centra, a prenasleduj Jokera v jeho športiaku šľahajúcim plamene! Vystreľ z Batwingu na auto pár Batdiskov a vyhni sa dynamitu, ktorý na teba hádže Joker.