LEGO BrickHeadz 41603 Kylo Ren™

Hodnotenie: 5 1 hodnotení Značka: LEGO Náš kód: 1109258

LEGO BrickHeadz 41603 Kylo Ren™

Postav si svoju vlastnú LEGO® BrickHeadz figúrku Kylo Rena zo senzačného filmu Star Wars: Posledný z Jediov. Čo hovoríš na jeho oči, kultový plášť a špeciálny svetelný meč? Veď vlastnú tajnú misiu Prvého rádu alebo temného bojovníka len postav na podložku a ukáž kamošom. Celý popis

9.9
5 1

9,90 € vrátane DPH

Popis

Popis produktu

Postav si svojho vlastného Kylo Rena™ z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi zo skladačky LEGO® BrickHeadz. Všimni si jeho ohromujúce oči, jedinečný plášť špeciálny svetelný meč. Potom veľ svojej vlastnej tajnej misii Prvého rádu alebo len vystav temného bojovníka na podstavci, aby ti ho mohli závidieť všetci tvoji kamaráti. Product Headline Postav sa na temnú stranu s touto skladačkou postavy Kylo Rena™ z LEGO® BrickHeadz! Product Oneliner Postav si vlastného Kylo Rena™ z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi s touto zábavnou skladačkou postavy LEGO® BrickHeadz s jedinečným plášťom a svetelným mečom. Balenie navyše obsahuje podstavec. Product Shopper Skladanie tejto postavy Kylo Rena™ zo stavebnice LEGO® BrickHeadz je skutočná zábava! Farebné kocky LEGO verne napodobňujú všetky detaily tejto kultovej postavy z filmu Hviezdne vojny: Posledný Jedi vrátane ozdobeného trupu a opasku. Má tiež snímateľný svetelný meč a stojí na zberateľskom podstavci so znakom BrickHeadz, takže ho môžeš vystaviť na obdiv doma, v kancelárii alebo ktorejkoľvek galaxii. Product Bullets • Skladačka postavy Kylo Rena™ LEGO® BrickHeadz ponúka autentické detaily z kasového trháku Hviezdne vojny: Posledný Jedi vrátane slávneho plášťa a snímateľného krížového svetelného meča. • Každá skladačka postavy LEGO® BrickHeadz sa dodáva s vlastným zberateľským podstavcom so znakom BrickHeadz. • Rozširuj svoju zbierku LEGO® BrickHeadz o iné klasické postavy vrátane 41602 Rey a mnohých ďalších tvojich obľúbených postáv zo sveta Hviezdnych vojen. • Zmiešaj diely z rôznych stavebníc postáv LEGO® BrickHeadz a vytvor tak svoje vlastné super úžasné hybridy alebo neporaziteľných bojovníkov. • Meria viac ako 7 cm na výšku bez podstavca. • Podstavec má rozmery viac ako 4 × 4 cm a má výšku menej ako 1 cm.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Séria lego BrickHeadz
Odporúčaný vek od 10 rokov
Počet dielov 101 ks

Alternatívne produkty

LEGO Friends 41358 Miina srdcová krabička
7,99 €
7,50 €

Novinka

Stavebnica LEGO® Friends 41358 Mia a krabička v tvare srdca predstavuje skvelý a roztomilý spôsob, ako mať milovníčku prírody LEGO Friends Miu a všetky jej obľúbené veci stále pri sebe. Zlož veko a použi ho ako pódium pre Miu, nech môže pevne stáť – perfektné pre zábavu na cestách. Súčasťou sady je minifigúrka Mia.


LEGO Friends 41356 Stephanina srdcová krabička
7,99 €

7,10 €

Novinka

Cvičenie robí majstra a Stephanie potrebuje mať svoju športovú výbavu vždy po ruke, tak nezabudni do krabičky zbaliť aj jej tenisovú raketu a loptičku. Tvrdý tréning sa vyplatil a tak si Stephanie môže vziať aj svoju najcennejšiu vec – zlatú trofej! Po všetkom tom športovaní má Stephanie hlad, tak jej ho pomôž zahnať chutnou pizzou a pohárom vody.