LEGO Batman Movie 70904 Clayfaceov bahnový útok
36,96 € 31,90 €

Mal to byť pokojný večierok na rozlúčku s komisárom Gordonom. Namiesto toho sa Batman bude musieť stretnúť s bahňákom Clayfacom, ktorý hostí začal bombardovať bahnom. Pomôžte Batmanovi premôcť aj tohto monštruózneho zloducha.

LEGO Friends 41375 Zábavný park na móle-35%
139,99 € 90,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Navštív zábavné mólo v mestečku Heartlake a uži si deň plný zábavy. Najprv si daj batoh do úschovy, nech ho nestratíš, a potom vyraz na kolotoč. Zmeraj výšku odvážnej Emmy predtým, než sa pôjde previezť na pirátskej lodi duchov, kde na ňu čakajú kostlivci, netopiere a strašidelné pavúky. Snaž sa príliš nekričať, keď ťa bude Chloe prezlečená za morskú pannu fotiť. Dúfajme, že sa fotka vydarí, inak pôjde kamarátka cez palubu!

LEGO Minecraft 21143 Podzemná brána-32%
49,99 € 33,50 €

Výpredaj

Nasaď si helmu a brnenie, a zober svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a cestuj skrz Podzemnú bránu. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávaj tiež na padajúcu lávu, pretože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj so zúrivým,
lietajúcim Blazeom a Ghastom strieľajúcim ohnivé gule, a dobývaj svetlo vyžarujúce Glowstone.

LEGO Friends 41395 Autobus přátelství
69,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pořádně se připoutejte a vyrazte na nejlepší výlet svého života autobusem přátelství. Připojte se ke svým nejlepším kamarádkám v autobuse, který má vše, co si jen dovedete představit. Má dokonce i bazén a bezvadnou skluzavku. Po odsunutí horní části se dostanete ke koupelně, kuchyni a jídelně. Pomozte dívkám dostat se na horní palubu a vlézt si do jejich postelí. Střecha nad nimi je průhledná, takže přes ni můžou sledovat hvězdy.

LEGO Ninjago 70669 Coleov raziaci vrták
49,99 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

Postav sa kamennej armáde s Coleovým LEGO® NINJAGO® raziacim vrtákom! Daj si pozor na veľké meče Obrovského kamenného bojovníka a zaútoč pomocou vystreľovačov. Dokážeš zvíťaziť v bitke a získať späť Coleovú ukradnutú zlatú zbraň?

LEGO Creator 31081 Skejťácky dom
39,99 € 29,90 €

Vybuduj si svoj vlastný dom skejbortistov, kde si môžeš užiť množstvo parádnych aktivít na rampe alebo skús vyliezť po stene na strechu! Preháňaj sa na skútri, pohúpaj sa na preliezačke, zahraj si basket pozeraj na telku zo svojej pohodlnej pohovky. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly a dom skejbortistov upravovať – prehadzuj okná a dvere alebo vytvor skejťácku rampu na streche. Túto sadu môžeš tiež prestavať na hernú pasáž s automatmi a rohovou kaviarňou alebo skate park doplnený super skejťáckou dráhou a televíznou kamerou.

LEGO Creator 31095 Púťový kolotoč-24%
49,99 € 37,50 €

Výpredaj

Uži si veľa zábavy na púti so sadou LEGO® Creator 3 v 1, ktorá ponúka úžasný vesmírny kolotoč. Vyber si, do ktorého zo štyroch vozíkov nasadneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď alebo smiešna strakatá krava? Potom otoč červenou rukoväťou a kolotoč poriadne roztoč! Ak sa dostatočne pohráš s kolotočom, môžeš ho prestavať na vežu s voľným pádom alebo ruské koleso, nech si užiješ ešte viac vzrušujúcej zábavy!

LEGO JurassicWorld 75930 Vyčíňanie Indoraptora na panstve Lockwoodovcov-27%
129,99 € 94,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pristihnutý pri čine! Nájdi si bezpečný úkryt v budove a zachovaj pokoj, zatiaľ čo sa smrteľný indoraptor rúti cez okná. Owen, Claire a Blue ti už idú na pomoc. Použi všetko, čo máš poruke, aby si zahnal zúrivého dinosaura.

LEGO Minecraft 21152 Dobrodružstvo pirátskej lodi
49,90 €
+ doprava zadarmo

Pripoj sa k Alex na vzrušujúcom pirátskom dobrodružstve vo svete Minecraft™ na ostrove lebiek. Postav si pirátsku loď so zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupným mostíkom, delami a roztomilým papagájom.

LEGO Star Wars 75253 Veliteľ droidov
232,85 € 176,90 €
+ doprava zadarmo

Staň sa LEGO® Star Wars™ BOOST Veliteľom droidov a stavaj, programuj a hraj sa počas náročných misií s úžasnými droidmi! Stiahni si bezplatnú aplikáciu LEGO BOOST Star Wars a postav sympatického astro-droida R2-D2, kráčajúceho droida a myšieho droida. Stavaj a pripájaj raketové motory, vystreľovač torty, katapult a oveľa viac.

LEGO Star Wars™ 75199 Bojový speeder generála Grievousa
29,99 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vyraz na rýchlu misiu proti Majstrovi Windu na palube Bojového klzáka generála Grievousa. Chop sa riadenia, nabi pružinové vystreľovače a ponáhľaj do boja. Akonáhle určíš pozíciu majstra Jedi, zober svetelný meč a stretni sa s ním vo vzrušujúcom súboji.

LEGO Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE
77,70 € 64,90 €
+ doprava zadarmo

Veľa zábavy so stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75240 Vonregova stíhačka TIE, ktorá je inšpirovaná seriálovým spracovaním slávnej ságy. Prežívaj znovu napätie a zábavu zo seriálu Star Wars: Odboj.

LEGO Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace
54,38 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Doprajte deťom staviteľské a herné zážitky s úžasnou stavebnicou LEGO® Star Wars ™ 75242 Stíhačka TIE Black Ace inšpirovanou populárnym seriálom Star Wars: Odboj. Táto zábavná súprava obsahuje 2 LEGO Star Wars minifigúrky a LEGO figúrku droida.

LEGO Star Wars™ 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste™
29,99 € 23,90 €

Pomôž Tobiasovi Beckettovi ochrániť vzácne coaxium pred Enfysom Nestom a Weazelom na super rýchlych speederoch zo stavebnice LEGO® Star Wars 75215 Prepadnutie v Oblačnom meste! Oba speedery majú veľké motory, aby mohli dosahovať maximálnu rýchlosť, a sú ozbrojené výkonnými vystreľovačmi. Podarí sa Tobiasovi utiecť skôr, než chamtiví gangsteri ukradnú coaxium? To záleží v tejto vzrušujúcej stavebnici LEGO Star Wars len na tebe!

LEGO Star Wars ™ 75241 Ochrana základne Echo-28%
66,04 € 47,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Uži si úplne nový staviteľský a herný zážitok so súpravou LEGO® Star Wars ™ 75241 Ochrana základne Echo. Deti si doslova zamilujú stavať so svojimi kamarátmi základňu Echo z filmu Star Wars: Impérium vracia úder. Táto stavebnica otvára celú galaxiu zábavy a kreatívneho hrania pre deti akéhokoľvek veku.

LEGO Star Wars™ 75176 Transportér Odporu
44,99 € 36,90 €

Ujdi do bezpečia v transportéri Odporu. Otvor kokpit, umiestni v ňom Finna a Rosa a odštartuj! Ak sa naši hrdinovia dostanú do ťažkostí, otoč motor a zamier vystreľovač alebo otoč kolieskom a vystreľ z pružinových diel! A teraz – videl niekto BB-8?

LEGO Star Wars™ 75200 Tréning na ostrove planéty Ahch-To
29,99 € 24,90 €

Trénuj s Rey v chyži na horách na ostrove planéty Ahch-To. Zdokonaľ jej schopnosti ovládať svetelný meč a zvládni preseknúť balvan! Poseď pri táboráku a zisti viac o životnej filozofii Jediov a potom si rozlož posteľ a poriadne sa vyspi, zajtra ťa čaká ďalší výcvikový deň!

LEGO Star Wars ™ 75210 Molochov pozemný speeder
49,99 € 38,90 €

Prenasleduj svoju korisť s vodcom gangu Molochom v jeho pozemnom speederi! Nalož zbraň, nabi vystreľovače a vyraz do akcie. Akonáhle máš korisť na dohľad, pomôž Reboltovi vypustiť psov, než tí ujde. Nikto sa nezahráva s mocným Molochom!

LEGO Star Wars ™ 75209 Han Solov pozemný speeder™
29,99 € 25,90 €

Cestuj s Hanom Solom a Qi’rou v Hanove super rýchlym pozemným speederom. Otvor kapotu a pomocou kľúča skontroluj motor. Otvor zadnú časť a ukry tajný náklad. Vylož muníciu a nabi blasterové pištole. Potom naskoč do speederu a vyraz za vzrušujúcim dobrodružstvom … len dávaj pozor na hladného corelliánského poľovného psa!

LEGO Star Wars™ 75148 Stretnutie na Jakku
74 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa k Rey a jej spoločníkovi BB-8, zatiaľ čo predáva nájdené súčiastky na trhovisku Unkara Plutta. Ale daj si pozor! Teedo sa na svojej Luggabestii snaží uniesť BB-8! Môžeš Rey pribehnúť na záchranu a zastaviť tohto malého zlodeja, než sa mu podarí utiecť? To záleží na tebe …

LEGO Star Wars™ 75171 Bitka na planéte Scarif
66,56 € 52,90 €
+ doprava zadarmo

Vydajte sa na odvážnu misiu, ktorej úlohou je nájsť tajné plány Hviezdy smrti. Odkryte tajnú skrýšu, vyhnite sa panelom vybuchujúcim podlah, a potom sklopte vežu a odomknite dvere bunkra. Podarí sa vám nájsť plány a uniknúť z planéty Scarif?

LEGO Hidden Side 70423 Paranormálny autobus 3000
65,90 €
+ doprava zadarmo

Je načase vstúpiť do sveta Hidden Side! Máš dosť guráže? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na školský autobus a odhaľ svet duchov. Hraj sa s modelom a sleduj, čo sa stane v aplikácii. Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Spewera – ak si na to však trúfaš.

LEGO Friends 41324 Lyžiarsky vlek v zimnom stredisku
61,29 € 51,90 €
+ doprava zadarmo

Naskoč na lyžiarsky vlek spolu s Miou a Oliviou a uži si jazdu až na samý vrchol zimného strediska! Obdivuj výhľad z reštaurácie na vrchole hory v spoločnosti koláčov a horúcej čokolády, potom naskoč na svoje lyže a vyraz dolu po svahu. Navštív priateľské medvieďa v jeho jaskyni, má tiež záľubu v zjazde po svahu! Skontroluj mapu zjazdovky a uisti sa, že ti niečo neušlo. Možno ti príde vhod aj trochu horolezectva?

LEGO Harry Potter 75952 Mlokov kufrík s čarovnými bytosťami-24%
49,99 € 37,50 €

Výpredaj

Vstúp do Mlokovho kufra čarovných tvorov od LEGO® Fantastické zvery so stavebnicou 75952 – je tam miesto pre každého! Pomôž Mlokovi vziať Jacoba, Tinu a Queenie na cestu za rôznymi miestami výskytu magických stvorení a nauč ich, ako sa starať o Erumpenta, Okamiu, Franka, Ňucháča či Šperháka. Zaži kopu zábavy s fantastickými zvermi. Objavuj, vyrábaj elixíry a staraj sa o čarovných tvorov.

LEGO Harry Potter 75957 Záchranný čarodejnícky autobus
44,99 € 40,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pridaj sa k Harrymu Potterovi na divokej, magické jazde v Záchrannom autobuse. Otvor odklápací bočný panel pre prístup do interiéru trojposchodového autobusu a nalož Harryho kufor. Vo vrchnom poschodí autobusu si tiež môžeš užiť veľa zábavy, stačí otvoriť strechu! Stan Shunpike vydáva lístky a Ernie Prang ešte stále zdokonaľuje svoje vodičské umenie, tak pozor na posteľ, ktorá sa vzadu posúva sem a tam, a nebuchni sa do lustra, ktorý lieta všade okolo – to bude zbesilá cesta!

LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,99 € 72,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.

LEGO Creator 31080 Zimné prázdniny
31,12 € 23,90 €

Uži si aktívnu dovolenku so sadou zimné prázdniny. Nakup lyžiarske vybavenie v útulnej lyžiarskej chate alebo si vychutnaj šálku horúcej čokolády. Prv než si nasadíš lyže, zohrej sa pri ohni, potom sa skĺzni po zjazdovke, preleť vzduchom a nakoniec perfektne zastav dole. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly k úpravám lyžiarskej chaty – vymeň okno a dvere alebo vytvor dvojitú zjazdovku. Túto sadu tiež môžeš prestavať na bobovú dráhu doplnenú bobom a televíznou kamerou alebo na prekvapenie s Yetim, ktorý sa potuluje v blízkosti záchodovej búdky!

LEGO Hidden Side 70424 Vlak duchov
85,90 € 66,90 €
+ doprava zadarmo

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na vlak a odhaľ svet duchov. Hraj sa so stavebnicou a sleduj, ako v aplikácii celý model ožíva. Na nič nečakaj a vyskúšaj to! Preskúmaj svet Hidden Side, rieš nové záhady, nachádzaj zaujímavé predmety, chytaj duchov a pridávaj ich do svojej zbierky, a nakoniec poraz šéfa duchov, Bawu – ak si na to však trúfaš. Dokážeš zastaviť duchov včas?

LEGO Minecraft 21154 Most ohnivákov
42,93 € 33,90 €

Nasaď si svoje diamantové brnenie, uchop diamantový meč a krompáč a vyraz na Most ohnivákov. Nachádza sa v ohnivom podzemí a je plný lávy, padajúcich kameňov a nepriateľských mobov. Doluj glowstone, štrk a netheritový kremeň, zbieraj huby a nether wart z piesku duší a vytváraj lektvary uzdravenia a skákania pri varnom stole. Potom bojuj s desivým wither kostlivcom,ktorý má kamenný meč, vyhni sa obávaným ohnivákom s točiacimi ohnivými tyčami, prejdi most a získaj truhlu plnú zlata a diamantov.

LEGO Harry Potter 75958 Kočiar z Beauxbatonsu: Príchod do Rokfortu-30%
50,74 € 35,50 €

Výpredaj

Vystúpte do oblakov s okrídleným kočiarom z Beauxbatonsu a vyraz do Rokfortu. Pristátie s týmto ohromným kočiarom podľa Hagridovej navigácie. Premeň model na dvojpodlažnú izbu a pusť sa nad šálkou čaju do plánovania kúzelných dobrodružstiev s Madame Maxime a Fleur a Gabrielle Delacourovými.

LEGO Minecraft 21140 Kurín
19,99 € 15,90 €

Staň sa farmárom a postáv si vlastný vyvýšený kurník s ohradou. Veľká sliepka môže vajíčka znášať priamo do debničky. Pomocou kosti si skroť vlka, ktorý bude sliepky strážiť v čase svojej neprítomnosti.

LEGO Harry Potter 75950 Aragogov brloh
17,99 € 16,90 €

Kto sa odváži vstúpiť do Ararogovho brlohu zo stavebnice 75950 od LEGO® Harry Potter™? Pomôž Harrymu a Ronovi uniknúť obrovskému pavúkovi a armáde jeho potomkov v Zakázanom lese. Použi čarovné prútiky a lampáš a zbav sa kolónie pavúkov, lietajúcej pavúčej siete a Ararogových hrôzostrašných tesákov – a potom uteč z tejto desivej diery!

LEGO City 60160 Mobilné laboratórium do džungle
54,86 € 43,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Zbaľ si veci z Mobilného laboratória do džungle a vyraz k ukrytému vodopádu! Pomôž mechanikovi, ktorý opravuje vozidlo, kým vedec preskúmava oblasť. Daj si pozor na krokodíla vo vode a potom objav v chráme niečo úžasné. V džungli LEGO® City je každý deň vzrušujúci!

LEGO Harry Potter 75946 Maďarský trnochvostý drak: Turnaj troch kúzelníkov-31%
39,99 € 27,50 €

Výpredaj

Prehrávaj si turnaj troch kúzelníckych škôl z filmu Harry Potter ™ a Ohnivý pohár a pomôž Harrymu získať zlaté vajce. Vezmi paličku a pomôž Harrymu zvíťaziť nad jeho konkurenciou – Viktorom Krumom, Fleur Delacourovou a Cedricom Diggorym – a potom sa stretnite s jedným z najnebezpečnejších drakov v čarodejníckom svete. Maj prútik pripravený a privolaj svoju metlu Guľový blesk.

LEGO Technic 42074 Pretekárska jachta
29,99 € 22,90 €

Tento verný model 2v1 od LEGO® Technic predstavuje závodnú jachtu s krásne potlačenými plachtami, prepracovaným trupom, lanami a navijakmi. Model možno prestavať na katamarán s celým radom realistických prvkov.

LEGO Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi-30%
15,70 € 10,90 €

Výpredaj

Pomôž Emily Jonesovej nájsť stratenú stránku z denníka a prekabáť temného netopiera! Vzlietni s Emily Jonesovou a orlicou Lumiou a získaj stránku z denníka, než sa prebudí netopier Vespa!

LEGO Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy
54,99 € 45,90 €
+ doprava zadarmo

Usporiadaj závod ikonického vozidla proti modernému športiaku so sadou LEGO® Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy! Vyber si vozidlo, skoč za volant a uháňaj do cieľa. Keď budeš potrebovať vymeniť pneumatiku, môžeš použitý jednu z tých v strešnom nosiči. Kto bude prvý v cieli a zvíťazí v tomto historickom preteku?

LEGO Hidden Side 70421 El Fuegův náklaďák
42,93 € 31,90 €

Odvážiš sa vstúpiť do sveta Hidden Side? Pomôž hrdinovi Jackovi Davidsovi a jeho neohrozenému kamarátovi, kaskadérovi El Fuegovi, chytiť a poraziť dvoch posadnutých motorkárov, Joey a Dwaynea! Stiahni si aplikáciu LEGO® Hidden Side™, namier telefón na kaskadérsky kamión El Fuega a odhaľ svet duchov. Alebo si s touto úžasnou LEGO sadou prehrávaj svoje vlastné dobrodružstvo plná duchov!

LEGO City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto
49,99 € 38,90 €

Nalož LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto výstrojom a priprav sa na skúmanie ľadu! Nazbieraj vzorky na analýzu do laboratória v nákladnom aute, zatiaľ čo na snežnej motorke preskúmaš okolie. Pozri sa na tú skvelú ľadovú stenu a tajnú jaskyňu… Čo by sa v nej mohlo ukrývať? Dávaj pozor na ľadového medveďa! Zapískaj na huskyho, je čas ísť späť do tábora.

LEGO Creator 31085 Mobilná kaskadérska šou-28%
46,90 € 33,50 €

Výpredaj

Naskoč do štýlového transportéra a vydaj sa do mesta s úžasnou stavebnicou LEGO® Creator 3 v 1 31085 Mobilná kaskadérska šou! Vylož monster truck, rozostav svetelnú vežu a rozlož štartovacie a pristávacie rampy. Potom použi kliny na zablokovanie kolies transportéra a priprav sa ohúriť dav! Naštartuj úžasný monster truck, vyraz na rampu pri maximálnej rýchlosti, preleť vzduchom a dokonale pristaň! Potom ho prestavaj a pokračuj v šou s výkonným pick-upom Hot Rod alebo 2 super rýchlymi kaskadérskymi pretekárskymi dragstermi.

LEGO Creator 31074 Pretekárske auto
19,99 € 15,90 €

Burácaj cez lesy a polia v úžasnom pretekárskom aute s obrovským tmavým čelným sklom, detailným kokpitom s otváracími dverami a modrými zliatinovými kolesami s nízkoprofilovými pneumatikami. Stlač tlačidlo a vytiahni strešné nasávanie vzduchu, potom zdvihni zadný poklop, napolohuj výkonný raketový motor a úžasnou rýchlosťou odštartuj!

LEGO Harry Potter 75951 Grindelwaldov útek
29,99 € 23,90 €

„Pripraviť čarodejnícke prútiky! So stavebnicou 75951 Grindelwaldov útek od LEGO® Fantastické zvery sa môžeš tešiť na súboj kúziel! Pomôž Serafíne Picqueryovej zastaviť zlého Grindelwalda pred útekom na lietajúcom koči ťahanom Thestralom. Použi svoje najsilnejšie kúzlo skôr, ako černokňažník vysloví vlastné zaklínadlá a unikne z Magického kongresu USA na okrídlenom koni!“

LEGO Super Heroes 76130 Tryskáč Tonyho Starka a útok dronov
64,99 € 54,90 €
+ doprava zadarmo

Pokús sa zachrániť Benátky pred útokom dronov s Happy Hogan, Nickom FURY, Mysteriom, Spider-Manom a tryskáčom Tonyho Starka! Nastav krídla pre najvyšší výkon a vzlietni do oblakov. Posaď do kokpitu Happy Hogana a Nicka Furyho a uháňaj oblohou v tomto modernom stroji. Vyhni sa strelám 2 dronov a skús ich trafiť vlastným vystreľovačom. Potom otvor poklop a zhoď energetické bomby alebo zaútoč so Spider-Manom a jeho pavučinami!

LEGO Hidden Side 70431 Temný maják
53,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vydajte sa v ústrety dobrodružstvu sami alebo sa pripojte k priateľom online a vychutnajte si spoločne herný zážitok z rozšírenej reality v temnom majáku! Postavte digitálny interaktívny model majáku s minifigúrkami Jacka, Parkera, kostlivca, Jennie Napo a Clausa Stormwarda. Potom si stiahnite bezplatnú aplikáciu LEGO® Hidden Side pre rozšírenú realitu a naskenujte model pomocou inteligentného zariadenia. Odhalí sa vám tak digitálny svet nepriateľských duchov, skrytých stôp a bossa Joe Ishmaela.

LEGO Creator 31104 Hamburgerový monster truck
50,50 € 49,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Vystoupejte po schodech do hamburgerového monster trucku a naservírujte LEGO® občanům jejich oblíbenou pochoutku! Díky velkým kolům a funkčnímu odpružení můžete vyrazit prodávat třeba i na pláž. Připravte posezení pro zákazníky, naskočte do vozu a pusťte se do vaření. Pak truck přestavějte na mohutný off-road nebo výkonný vůz s traktorem.

LEGO Ninjago 70674 Ohnivý tesák
46,10 €
+ doprava zadarmo

Pridaj sa ku Kaiovi FS vo svete NINJAGO® a zúčastni sa napínavej nindža bitky proti obriemu, oheň chrliacemu hadovi hadej čarodejnice Aspheery, Ohnivému tesákovi! Dávaj si pozor na mávajúci, hrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa jeho vystreľovačom a vtrhni do hadej bitky proti Pyrozmijounovi s Kaiovým nindža tornádo spinnerom.

LEGO NINJAGO™ 70639 Pouličné preteky Hadieho jaguára
29,99 € 25,90 €

Vyzvi Pana E a jeho diabolský stroj k závodu so Zaneovou super motorkou. Rozlož vystreľovače a zamier na zloducha z radov Garmadonových synov. Dávaj pozor na ostnaté sekacie čepele a vystreľovače Pana E. Vyšli dron a zaháj útok zo vzduchu. Dostaň sa k Oniho maske pomsty skôr ako Pán E a zastav ho skôr než bude príliš silný, vďaka torzu démona a 2 rúk naviac!

LEGO Creator 31079 Dodávka surferov Sunshine
29,99 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Vydaj sa na pláž v parádnej surferskej dodávke Sunshine. Ďalekohľadom nájdi super miesto na surfovanie, potom zapáľ gril a vydaj sa do vĺn! Keď budeš hotový so surfovaním, daj si teplý drink a sleduj telku vnútri útulnej dodávky. Potom karavan prestavaj na záchranársku vežu a ponáhľaj sa na pomoc na štvorkolke alebo vytvor plážovú buginu na závod v dunách.