LEGO Creator 31077 Modulárne sladké prekvapenia-28%
34,99 €

24,92 €

Akcia

Otvor si útulnú cukráreň LEGO® s farebnou fasádou vrátane 3 červeno-bielych pruhovaných markíz a štýlovej vývesky v tvare koláča! S touto stavebnicou LEGO Creator 3 v 1 31077 Modulárne sladké prekvapenia môžeš pripraviť krásne muffiny a pečivo, vystaviť ich na otočnom stojane na zákusky vo veľkej vitríne, podávať ich hladným zákazníkom a predávať nápoje a nanuky v pojazdnom stánku. Potom si vezmi svoju obľúbenú dobrotu a vyjdi hore schodmi na strešnú terasu, kde si môžeš vychutnať zaslúžený oddych. Môžeš jednoducho miešať a kombinovať zostaviteľné moduly a prispôsobiť si tak cukráreň – vymeň okná a dvere alebo vytvor terasu na prízemí. Je to len na tebe! A keď budeš mať chuť na zmenu, prestavaj túto stavebnicu 3 v 1 a pokračuj vo svojom dobrodružstve v pohodlnej plavárni alebo reštaurácii!


LEGO Movie 70831 Emmetov vysnívaný dom/Záchranná raketa!
64,99 €

54,20 €
+ doprava zadarmo

Prestavaj Emmetov domov na raketu a vydaj sa zachrániť Lucy. Vojdi do domu vstupnými dverami a odpočiň si v obývačke a kuchyni. Bojovníčka Kitty zase rada trávi čas v podkroví. Predveď svoje zručnosti majstra staviteľa a Prestavaj Emmetov domov na raketu


LEGO Movie 70827 Ultrakatty a bojovníčka Lucy!
29,99 €

26,30 €

Spoj svoje sily s Ultrakatty a bojovníčkou Lucy z filmu LEGO® PRÍBEH 2 a zachráňte Emmeta pred mimozemským narušiteľom! Ovládaj mocnú UltraKatty a vytváraj rôzne výrazy v tvári. Zamier na mimozemšťana Lucyinou kušou, ale pozor na jeho klopkajúce ústa!


LEGO Harry Potter 75957 Záchranný čarodejnícky autobus-21%
44,99 €

35,49 €

Akcia

Pridaj sa k Harrymu Potterovi na divokej, magické jazde v Záchrannom autobuse. Otvor odklápací bočný panel pre prístup do interiéru trojposchodového autobusu a nalož Harryho kufor. Vo vrchnom poschodí autobusu si tiež môžeš užiť veľa zábavy, stačí otvoriť strechu! Stan Shunpike vydáva lístky a Ernie Prang ešte stále zdokonaľuje svoje vodičské umenie, tak pozor na posteľ, ktorá sa vzadu posúva sem a tam, a nebuchni sa do lustra, ktorý lieta všade okolo – to bude zbesilá cesta!


LEGO Creator 31058 Úžasný dinosaurus
14,99 €
14,70 €

Rozochvejte zem pod sebou s týmto hrozivým Tyranosaurom Rexom. Pozrite sa na zuby ostré ako nože, pohybujte s pazúrmi a tiež s hlavou a chvostom. Možno prestavovať na ďalšie dinosaury; Triceratopsa alebo Pterodaktyla.


LEGO Minecraft 21143 Podzemná brána
49,99 €

44,90 €
+ doprava zadarmo

Nasaď si helmu a brnenie, a zober svoj diamantový meč. Potom naskoč do banského vozíka a cestuj skrz Podzemnú bránu. Uhni sa pred mláďaťom zombie prasacieho muža a nebezpečnému malému pekelnému slizu a pozor dávaj tiež na padajúcu lávu, pretože cestuješ ohnivou krajinou. Bojuj so zúrivým,
lietajúcim Blazeom a Ghastom strieľajúcim ohnivé gule, a dobývaj svetlo vyžarujúce Glowstone.


LEGO Ninjago 70673 Nindžakoptéra
29,99 €

25,60 €

Novinka

Vydaj sa v Zaneovej úžasnej nindžakoptére do bitky proti generálovi Vexovi v mrazivej Bezčasovej ríši! Roztoč rotory a strieľaj z rýchlych vystreľovačov. Vrhni sa do Spinjitzu útoku pomocou tornádo spinnera nindža bojovníka Jaye. Zober Zaneovu katanu a hviezdice a stretni sa v boji s generálom Vexom.


LEGO Technic 42071 Buldozér
14,99 €
13,50 €

Poznaj silu ozajstného buldozéra s touto vernou replikou s kabínou pre vodiča, obrovskou radlicou a masívnymi kompaktormi. Zaujmi pracovnú pozíciu, spusť radlicu a priprav sa na akciu! Potom môžeš model prestavať na kĺbový nákladiak.


LEGO Minecraft 21141 Jaskyňa so zombie
19,99 €

17,40 €

Nasaď si helmu, uchop svoj krompáč a vydaj sa po rebríku do Jaskyne so zombie plnej netopierov. Použi dynamit a preraz si cestu dovnútra. Bojuj so zombie a rýchlym zombie mláďatám. Dobývaj uhlie, rudit, zlato a diamantové rudy, ale pozor na padajúce štrkové bloky!


LEGO Harry Potter 75947 Hagridova búda: Záchrana Hrdozobca
64,99 €

57,80 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Zachráň hipogrifa Hrdozobca pred zlým ministrom kúziel a popravnom. V tejto parádnej LEGO® súprave inšpirovanej filmom Harry Potter ™ a väzeň z Azkabanu sa pozrieš spolu s Harrym, Ronom Weasleym a Hermionou Grangerovou do Hagridovej chalupy, ktorá je plná zaujímavých vecí a kde plápolá oheň. Schovaj sa pred ministrom medzi tekvice, potom uvoľni reťaz a odveď Hrdozobca do bezpečia.


LEGO Ninjago 70674 Ohnivý tesák
44,99 €

38,70 €

Novinka

Pridaj sa ku Kaiovi FS vo svete NINJAGO® a zúčastni sa napínavej nindža bitky proti obriemu, oheň chrliacemu hadovi hadej čarodejnice Aspheery, Ohnivému tesákovi! Dávaj si pozor na mávajúci, hrkajúci chvost Ohnivého tesáka. Vyhni sa jeho vystreľovačom a vtrhni do hadej bitky proti Pyrozmijounovi s Kaiovým nindža tornádo spinnerom.


LEGO Star Wars 75233 Delová loď droidov
64,99 €

53,90 €
+ doprava zadarmo

Stretni sa s náčelníkom Tarffulom a majstrom Yodo v drsnom Bombardéri droidov! Otvor kokpit a posaď dovnútra bojového droida z planéty Kashyyyk. Odpaľuj vystreľovacie rakety a strieľaj z vystreľovača, až ich budeš mať na dostrel. Dokážeš ich poraziť a vyhrať bitku?


LEGO Technic 42092 Záchranársky vrtuľník
29,99 €
27,20 €

Vydaj sa na hrdinské záchranné misie so sadou LEGO® Technic Záchranársky vrtuľník. Roztoč rotory, otvor bočné a zadné dvere a spusti navijak so záchrannými nosidlami … úplne ako v skutočnom svete! Model môžeš prestavať na futuristické lietadlo.


LEGO Creator 31095 Púťový kolotoč
49,99 €

43,10 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Uži si veľa zábavy na púti so sadou LEGO® Creator 3 v 1, ktorá ponúka úžasný vesmírny kolotoč. Vyber si, do ktorého zo štyroch vozíkov nasadneš – bude to raketa, raketoplán, mimozemská loď alebo smiešna strakatá krava? Potom otoč červenou rukoväťou a kolotoč poriadne roztoč! Ak sa dostatočne pohráš s kolotočom, môžeš ho prestavať na vežu s voľným pádom alebo ruské koleso, nech si užiješ ešte viac vzrušujúcej zábavy!


LEGO Minecraft 21142 Iglu za polárnym kruhom
39,99 €

34,80 €

Objavil si iglu a ľadovú medvedicu so svojím mláďaťom pri hľadaní potravy. Táto úžasná základňa má ruditovú pochodeň, pohodlnú posteľ, pracovný stôl a pec. Vezmi si svoj rybársky prút a nachytaj si niečo dobré pod zub priamo z oceánu. Potom využi svoje LEGO® Minecraft™ staviteľské zručnosti a vytvor kušu, ktorá ťa ochráni pred snežným kostlivcom.


LEGO NINJAGO® 70652 Nositeľ búrky
39,99 €

34,80 €

Zajazdi si s Jayom na bleskometnom draku LEGO® NINJAGO® 70652 Nositeľ búrky a strieľaj blesky z jeho papule! Ale dávaj pozor, Tatko Beznoháč sa snaží chytiť toto silné stvorenie reťazou z kameňa pomsty! Odpáľ ho švihnutím dračieho chvosta, zatiaľ čo nindža Zane bojuje proti Ňufákovi. Dokážeš premôcť lovcov drakov s mečom z dračej kosti a získať cennú dračiu zbroj?


LEGO Star Wars™ 75214 Anakinov jediský Starfighter™
29,99 €

25,10 €

Vydaj sa na odvážne misie so stavebnicou LEGO® Star Wars 75214 Anakinov jediský Starfighter. S droidom R2-D2 po boku je táto elegantná stíhačka dokonalá na kľučkovanie pomedzi asteroidy… Vystreľovače na krídlach zas umožňujú Anakinovej lodi vrhnúť sa do akcie!


LEGO Star Wars™ 75218 X-wing Starfighter™ (Hviezdna stíhačka X-wing)
99,99 €

85,20 €
+ doprava zadarmo

Leť do akcie s úžasnou LEGO® Star Wars 75218 Hviezdnou stíhačkou X-Wing! Naskoč s Lukeom Skywalkerom do kokpitu a nalož droida R2-D2 dozadu. Zatiahni podvozok a vyleť do vesmíru. Potiahni za páku, aby sa krídla presunuli do útočnej polohy, a strieľaj z vystreľovačov a pružinových vystreľovačov! Môžeš dokonca vymeniť doštičky a premeniť Lukeov Red Five X-Wing na Red Three X-Wing Biggsa Darklightera!


LEGO Minecraft 21152 Dobrodružstvo pirátskej lodi
49,99 €
46,50 €
+ doprava zadarmo

Pripoj sa k Alex na vzrušujúcom pirátskom dobrodružstve vo svete Minecraft™ na ostrove lebiek. Postav si pirátsku loď so zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupným mostíkom, delami a roztomilým papagájom.


LEGO Creator 31081 Skejťácky dom-29%
39,99 €

28,22 €

Akcia

Vybuduj si svoj vlastný dom skejbortistov, kde si môžeš užiť množstvo parádnych aktivít na rampe alebo skús vyliezť po stene na strechu! Preháňaj sa na skútri, pohúpaj sa na preliezačke, zahraj si basket pozeraj na telku zo svojej pohodlnej pohovky. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly a dom skejbortistov upravovať – prehadzuj okná a dvere alebo vytvor skejťácku rampu na streche. Túto sadu môžeš tiež prestavať na hernú pasáž s automatmi a rohovou kaviarňou alebo skate park doplnený super skejťáckou dráhou a televíznou kamerou.


LEGO Minecraft TM 21147 Dobrodružstvo v skalách
89,99 €

77,38 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vezmi si do rúk baterku a železný meč a pridaj sa k Alex a Stevovi, ktorí vyrážajú na nebezpečnú misiu na skaly Minecraft™ Overworld, s touto stavebnicou LEGO® Minecraft 21147 Dobrodružstvo v skalách! Odtrhni si šťavnaté červené jablko a postupuj podľa značiek do netopiermi zamorenej jaskyne s otočným spawnerom jaskynného pavúka. Zostúp po rebríkoch a vyhni sa pavučinám počas boja s hrôzostrašným jaskynným pavúkom. Potom sa vydaj na ďalšie poschodie, kde sa potuluje Creeper™ a zombie číha v temnote. Odstreľ skalu s výbušninou a použi čakan na vykopanie obsidiánu a 7 typov rudy, ale dávaj si pozor na obrovské vajcia, z ktorých sa môžu vyliahnuť nepriateľské švehly!


LEGO City 60195 Polárna mobilná prieskumná základňa-22%
99,99 €

77,38 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zvolaj polárny výskumný tím a priprav LEGO® City 60195 Polárnu mobilnú prieskumnú základňu na akciu! Po príchode na miesto nálezu rozlož základňu a začni pracovať. Analyzuj vzorky v mobilnom laboratóriu, zatiaľ čo bádatelia preskúmajú oblasť na snežnej motorke, či sa tu nenachádzajú ďalšie zaujímavé predmety. Čo je to tam v ľadovom bloku? Fíha, ten mamut je obrovský! Poďme všetci, je čas vykopať kus histórie!


LEGO NINJAGO™ 70612 Robotický drak Zeleného nindžu
49,99 €
48,40 €
+ doprava zadarmo

S pomocí moudrého mistra Wu vysuňte skryté trysky robotického draka a vyrazte na nepřítele. Střílejte z vystřelovačů, aktivujte svištící ocas a pošlete tak Charlieho na výlet vzduchem. Poté se chopte meče Zeleného nindži a vyrazte proti Garmadonovi – ale pozor na jeho laserovou hůl.


LEGO Friends 41339 Mia a jej karavan
54,99 €

48,40 €
+ doprava zadarmo

Choď s Miou a Stephaniou v ich karavane za dobrodružstvom do kempu. Zostav plátennú striešku a piknikový stôl. Naplánuj výlet v nafukovacom člne alebo podnikni vychádzku na koníkovi. Odpočiň si v hornom poschodí na spanie.


LEGO Super Heroes 76131 Bitka o základňu Avengerov
109,99 €
106,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Hraj sa na napínavú bitku o základňu Avengerov 76131 a poraz Thanosa a Outridera v tejto stavebnici od LEGO® Marvel Avengers! Preži znova vzrušujúcu akciu z filmov Marvel Avengers s touto bezchybnou LEGO® súpravou pre deti.


LEGO Creator 31076 Dobrodružstvá vo vnútrozemí-40%
19,42 €

11,57 €

Akcia

Predvádzaj trúfalé akrobatické kúsky so sadou Odvážne kaskadérske lietadlo 3 v 1, ktoré obsahuje klasický dvojplošník s jasne červenou, bieolu a modrou farbou s hviezdami a zlatým zvýraznením. Keď budeš hotový so svojou ukážkou kaskadérskych kúskov vo vzduchu, prestavaj kaskadérske lietadlo na raketové auto alebo vysoko-rýchlostný raketový čln.


LEGO BOOST 17101 Creative Toolbox-21%
179,99 €

141,26 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Prineste svoj model LEGO® do života! Získajte skúsenosti LEGO® na vyššej úrovni s úžasnou Creative LEGO BOOST. Vytvárajte a programujte interaktívne motorizované roboty, modely a ďalšie výtvory s technológiami, ako sú snímače vzdialenosti, farby a náklonu.


LEGO Harry Potter 75953 Rokfortská Zúrivá vŕba-22%
69,99 €

54,16 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Vydaj sa do Rokfortského zámku s Harrym a Ronom na lietajúcom Forde Anglia, ale dávaj si pozor na Rokfortskú Zúrivú vŕbu od LEGO® Harry Potter™ zo stavebnice 75953! Už je neskoro – lietajúci Ford Anglia havaroval a zachytil sa v konároch. Uteč a tajne sa prikradni do Rokfortu, aby ťa školník Argus Filch a profesor Snape nenašli. Bež na ubytovňu, skoč do postele a priprav sa na svoj prvý deň znova v škole, kde sa budeš opäť učiť kúzla, vyrábať elixíry a zažiješ kopu zábavy a dobrodružstiev s Harrym Potterom.


LEGO Ninjago 70669 Coleov raziaci vrták
49,99 €

40,90 €
+ doprava zadarmo

Postav sa kamennej armáde s Coleovým LEGO® NINJAGO® raziacim vrtákom! Daj si pozor na veľké meče Obrovského kamenného bojovníka a zaútoč pomocou vystreľovačov. Dokážeš zvíťaziť v bitke a získať späť Coleovú ukradnutú zlatú zbraň?


LEGO Elves 41190 Emily Jonesová a únik na orlovi-26%
15,70 €

11,57 €

Akcia

Pomôž Emily Jonesovej nájsť stratenú stránku z denníka a prekabáť temného netopiera! Vzlietni s Emily Jonesovou a orlicou Lumiou a získaj stránku z denníka, než sa prebudí netopier Vespa!


LEGO JurassicWorld 75929 Útek v gyrosfére s Carnotaurom
79,99 €

61,90 €
+ doprava zadarmo

Nájdi si úkryt! Na ostrove Isla Nublar sa rozpútalo peklo. Vybuchujú sopky a zjavil sa tu smrtiaci carnotaurus. Nasadni do nákladného auta, šliapni na plyn a pomôž Owenovi, Franklinovi a Claire utiecť pred padajúcimi lávovými kameňmi a zúrivým predátorom. Skry sa v mobilnom riadiacom centre alebo naštartuj gyrosféru, no nezabudni pred odchodom zachrániť malého dinosaura a jeho vajíčka!


LEGO Elves 41192 Azari a chytenie ohnivého leva
31,43 €

27,90 €

Pomôž Azarovi a Rowanovi, strážcom ohňa, spojiť ich čarovnú moc v boji s temnými netopiermi! Uskoč pred projektilmi, ktoré netopiere strieľajú z ich katapultu, zatiaľ čo sa snažíš odstrániť zlomocnú reťaz z krku leva Rowana.


LEGO Super Heroes 76104 Stretnutie s Hulkbusterom
34,80 €

Pozor! Proxima Midnight ovládla streleckú vežu a strieľa na Hulkbustera Bruce Bannera v sade 76104 Stretnutie s Hulkbusterom z radu LEGO® Marvel Super Heroes! Rozbi totálne vystrelovač guľou na veži Hulkbusterovou mocnou pažou a dostaň šesťrukého Outridera. Odraz útoky kopije Proximy Midnight a vydaj sa
Falconom získať späť Kameň nekonečného času!


LEGO Harry Potter 75951 Grindelwaldov útek
31 €

„Pripraviť čarodejnícke prútiky! So stavebnicou 75951 Grindelwaldov útek od LEGO® Fantastické zvery sa môžeš tešiť na súboj kúziel! Pomôž Serafíne Picqueryovej zastaviť zlého Grindelwalda pred útekom na lietajúcom koči ťahanom Thestralom. Použi svoje najsilnejšie kúzlo skôr, ako černokňažník vysloví vlastné zaklínadlá a unikne z Magického kongresu USA na okrídlenom koni!“


LEGO Movie 70829 Úniková bugina Emmeta a Lucy!
54,99 €

46,20 €
+ doprava zadarmo

Uteč pred Hviezdou a Srdcom z filmu LEGO® PRÍBEH 2 v únikovej bugine Emmeta a Lucy! Zvládni hravo hrboľatý terén. Zamier zbraňou a vystreľ šíp. Bojuj proti nepriateľovi s Lucyinou kušou a Žraloččiným páčidlom. Odpáľ nádrže s palivom, odíď do bezpečia a dokonči svoju únikovú misiu!


LEGO Elves 41188 Útek z pevnosti Kráľa škriatkov
74,84 €

68,90 €
+ doprava zadarmo

Pozor, Kráľ škriatkov drží Sophiu Jones vo svojej pevnosti v zajatí! Čaká na Emily Jones, ktorá sa chce pokúsiť o jej záchranu, aby jej mohla ukradnúť jej amulet a použiť ho na otvorenie portálu do sveta ľudí! Hoď Emilyin vrhací hák na horné cimburie pevnosti a pomôž jej zakradnúť sa tak okolo škriatka strážiaceho padací most. Dokáže Emily zachrániť Sophiu z klietky visiacej nad nalíčenými pascami a zastaviť Kráľa škriatkov? Závisí to len od teba…


LEGO City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto
49,99 €

38,70 €

Nalož LEGO® City 60194 Polárne prieskumné nákladné auto výstrojom a priprav sa na skúmanie ľadu! Nazbieraj vzorky na analýzu do laboratória v nákladnom aute, zatiaľ čo na snežnej motorke preskúmaš okolie. Pozri sa na tú skvelú ľadovú stenu a tajnú jaskyňu… Čo by sa v nej mohlo ukrývať? Dávaj pozor na ľadového medveďa! Zapískaj na huskyho, je čas ísť späť do tábora.


LEGO Jurassic World 75938 T. rex vs. Dinorobot
99,99 €

82,70 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Pozor! Danny Nedermeyer prehľadáva Jurský park v jeho obrovskom dinorobotovi s cieľom ukradnúť poklad skrytý v sopke Isla Nublar. Najprv však musí čeliť mocnému T. Rexovi. Naskoč do lode s Owenom Gradym, Claire Dearingovou, Vicom Hoskinsom a tiež malými VelociRaptormi Blue, Deltou, Echom a Charliem – a uháňaj na miesto bitky. Strieľaj z vystreľovačov lode na dinorobota. Uspi T. rexa pomocou uspávacej pištole.


LEGO Technic 42072 Zelené pretekárske auto
19,99 €

17,40 €

Naštartuj super rýchly zelený závodiak od LEGO® Technic. Aktivuj výkonný naťahovací motor a zaži naozajstný výkon a zrýchlenie. Sleduj, ako pri náraze motor z auta vyletí!


LEGO Super Heroes 76126 Parádny tryskáč Avenger
89,99 €

74,60 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Spoj sa s Avengermi a leť do boja proti Chitauri v súprave LEGO® Marvel Avengers 76126 Parádny tryskáč Avenger. Ďalej súprava obsahuje super zbrane, aby si si mohol znovu prehrávať napínavé scény z filmov Marvel Avengers.


LEGO Creator 31080 Zimné prázdniny-31%
31,12 €

21,25 €

Akcia

Uži si aktívnu dovolenku so sadou zimné prázdniny. Nakup lyžiarske vybavenie v útulnej lyžiarskej chate alebo si vychutnaj šálku horúcej čokolády. Prv než si nasadíš lyže, zohrej sa pri ohni, potom sa skĺzni po zjazdovke, preleť vzduchom a nakoniec perfektne zastav dole. Môžeš ľahko kombinovať zostaviteľné moduly k úpravám lyžiarskej chaty – vymeň okno a dvere alebo vytvor dvojitú zjazdovku. Túto sadu tiež môžeš prestavať na bobovú dráhu doplnenú bobom a televíznou kamerou alebo na prekvapenie s Yetim, ktorý sa potuluje v blízkosti záchodovej búdky!


LEGO Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy
54,99 €

44,50 €
+ doprava zadarmo

Usporiadaj závod ikonického vozidla proti modernému športiaku so sadou LEGO® Speed Champions 75894 1967 Mini Cooper S Rally a 2018 MINI John Cooper Works Buggy! Vyber si vozidlo, skoč za volant a uháňaj do cieľa. Keď budeš potrebovať vymeniť pneumatiku, môžeš použitý jednu z tých v strešnom nosiči. Kto bude prvý v cieli a zvíťazí v tomto historickom preteku?


LEGO Ninjago 70672 Coleova terénna motorka
19,99 €

16,50 €

Novinka

Vydaj sa do Púšte skazy s terénnou motorkou nindžu Colea. Zdolávaj piesočné duny pomocou pásov a veľkého zadného kolesa so zlatými ráfikmi. Spoj svoje sily s Kaiom a bojuj proti Pyroničiteľovi. Strieľaj z vystreľovačov nindža motorky. Odrážaj útoky šable pomocou katan nindža bojovníkov, získaj späť Coleove zlaté kladivo a pokračuj v ceste za nájdením prastarej pyramídy!


LEGO NINJAGO™ 70639 Pouličné preteky Hadieho jaguára
29,99 €
27,10 €

Vyzvi Pana E a jeho diabolský stroj k závodu so Zaneovou super motorkou. Rozlož vystreľovače a zamier na zloducha z radov Garmadonových synov. Dávaj pozor na ostnaté sekacie čepele a vystreľovače Pana E. Vyšli dron a zaháj útok zo vzduchu. Dostaň sa k Oniho maske pomsty skôr ako Pán E a zastav ho skôr než bude príliš silný, vďaka torzu démona a 2 rúk naviac!


LEGO Movie 70820 LEGO® Movie Maker
54,99 €

46,10 €
+ doprava zadarmo

Natoč si svoj vlastný film so sadou LEGO® Movie Maker! Postav scénu a vyber si jedno z dvoch pozadí. Pred nakrúcaním si všetky scény s Emmetom, Lucy, Rexom a ďalšími skvelými postavami nezabudni naskúšať. Potom umiestni svoj chytrý telefón na stojan a vytvor vlastnú úžasnú verziu filmu LEGO PRÍBEH 2!


LEGO Ninjago 70667 Kaiova motorka s čepeľami a Zaneov snežný voz
29,99 €

25,80 €

Prižeň sa do bitky a získaj späť meč ohňa pomocou Kaiovej čepeľovej motorke a Zaneova živelného snežného skútra! Ale pozor na nastavené pasce. Vyhni sa reťaze na ceste alebo ju preskoč. Roztiahni zlaté čepele živelnej motorky, strieľaj z vystreľovačov snežného skútra a zmrazuj veci pomocou šurikenov ľadu.


LEGO Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov
24,99 €

21,60 €

Priprav sa na LEGO® DC Super Heroes 76110 Batman™: Útok Talonov! Vydaj sa po stopách Talon Assassins™ s Batmanom a Ace the Bat-Hound™. Pripevni Batmanove zbrane k jeho motorke a vrhni sa do akcie. Zaútoč s vystreľovačmi a potom zoskoč z motorky do boja. Vyhni sa mečom a pazúrom Talon Assassins, zaútoč s batarangmi a poraz týchto zloduchov!