LEGO Star Wars™ 75198 Bojový balíček Tatooine™

Značka: LEGO Náš kód: 1107855

LEGO Star Wars™ 75198 Bojový balíček Tatooine™

Opravuj droidy na planéte Tatooine s Bojovým balíčkom Tatooine™. Nalož droida na servisné vozidlo a oprav ho pomocou náradia. Ale dávaj pozor na Tuskenského bojovníka! Strieľaj z vystreľovačov a zažeň ho na útek, prv než sa dostane príliš blízko. Celý popis

13.9

13,90 € vrátane DPHBežná cena: 15,54 €, Ušetríte 1,64 € (10 %)

Popis

Popis produktu

Oprav droidov na planéte Tatooine s bojovým balíčkom Tatooine. Nalož droida na servisné vozidlo a oprav ho pomocou náradia. Dávaj si však pozor na Tuskenského bojovníka! Strieľaj z vystreľovačov, aby sa nedostal príliš blízko a donúť ho stiahnuť sa do úkrytu. Product Headline
Nenechaj Jawov zaháľať na púštnej planéte Tatooine! Product Oneliner
Udržiavaj droida v skvelom stave pomocou tohto bojového balíčka Tatooine, ktorý obsahuje servisné vozidlo s vystreľovačmi a kĺbovým žeriavom, 2 Jawov a minifigúrku Tuskenského bojovníka. Product Shopper
Zinscenuj dobrodružstvá LEGO® Star Wars s bojovým balíčkom Tatooine. Táto zábavná súprava obsahuje 2 minifigúrky Jawov a servisné vozidlo s vystreľovačmi a kĺbovým žeriavom na zdvíhanie pribaleného astromechanického droida. Táto hračka LEGO Star Wars obsahuje aj minifigúrku Tuskenského bojovníka, ktorý udrží v pozore každého púštneho veliteľa. Product Bullets
• Súčasťou sú 3 minifigúrky: 2 Jawovia a Tuskenský bojovník, plus astromechanický droid.
• Súprava obsahuje servisné vozidlo s 2 vystreľovačmi a kĺbovým žeriavom na zdvíhanie pribaleného astromechanického droida.
• Zo zbraní tu nájdeš 2 vystreľovače pre Jawov a palicu Tuskenského bojovníka.
• Zinscenuj vlastné dobrodružstvá z púštnej planéty zo Star Wars: Nová nádej.
• Táto hračka LEGO® Star Wars je vhodná pre deti vo veku 6 až 12 rokov.
• Servisné vozidlo meria vyše 7 cm na výšku, 9 cm na dĺžku a 7 cm na šírku.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Séria lego Star Wars
Odporúčaný vek od 6 do 12 rokov
Počet dielov 97 ks

Alternatívne produkty

LEGO Star Wars™ 75223 Mikrostíhačka Starfighter™ Naboo
10,10 €

Novinka

Vyraz do akcie s mladým Anakinom Skywalkerom v jeho hviezdnej mikrostíhačke z Naboo. Posaď Anakina do hornej časti, priprav vystreľovacie rakety a odleť na ďalšie vzrušujúce dobrodružstvo LEGO® Star Wars™.


LEGO Technic 42088 Pracovná plošina
10,10 €

Novinka

Pomôžte svojmu mladému LEGO® staviteľovi pochopiť základy prevodov, sily a pohyby s touto bezchybnou sadou LEGO Technic 42088 Pracovná plošina. Tento model 2 v 1 má veľa realistických funkcií a vlastností. Prestavaj tento LEGO Technic model 2 v 1 na robustný odťahový voz.


LEGO Ninjago 70660 Spinjitzu Jay
9,99 €
9,30 €

Novinka

Roztoč to so spinnerom 70660 Spinjitzu Jay od LEGO® NINJAGO®. Táto parádna nindža hračka obsahuje Jayov bleskový NINJAGO spinner. Skúšaj najrôznejšie techniky a experimentuj, vytváraj si vlastné výzvy.


LEGO Ninjago 70680 Výcvik v kláštore
10,10 €

Novinka

Trénuj a staň sa majstrom Spinjitzu s Kaiom a Nyou! Vyzbroj sa nindža výcvikovým brnením Samuraja X a trénuj na bojovej platforme s rotujúcimi boxovaími vrecami a tréningovými figurínami. Predveď, čo vieš, a dokáž, že máš na to stať sa nindža bojovníkom!


LEGO Movie 70841 Bennyho vesmírna skupina
9,99 €
9,30 €

Novinka

Vzlietni do vesmíru s LEGO® Bennyho vesmírnou skupinou! Nadviaž spojenie s Lennym, Jennym a Kennym pomocou vysielačky. Odraz votrelca Jennyho zbraňou a hľadaj poklad pomocou Kennyho detektora kovu.