LEGO Classic 10715 Kocky na kolieskach

Hodnotenie: 5 8 hodnotení Značka: LEGO Náš kód: 1108051

LEGO Classic 10715 Kocky na kolieskach

Vytváraj všemožné vozidielka – od kolieskového kresla, cez konský povoz, až po vozíky a autá – s touto špeciálnou LEGO® Classic sadou, ktorá obsahuje širokú škálu koliesok a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach. Sada obsahuje tiež výber LEGO kociek, vrátane očí a kopu ďalších dielikov najrôznejších tvarov. Celý popis

23.1
5 8

23,10 € vrátane DPH

4 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
  • Simona Š., Křtiny

Prostě lego :) jednoznačně paráda

Hodnotenie: 5
  • Autor si prial zostať v anonymite

Super sada, hodně kostiček a koleček, doporučuji:-)

Hodnotenie: 5
  • Jiří M., Jablonec nad Nisou 5

Mnoho zábavy za rozumnou cenu

Všetky recenzie

Popis

Popis produktu

Vytvor si všetky druhy vozidiel, od vozíka, až po koňa s povozom s touto špeciálnou súpravou LEGO® Classic, ktorá obsahuje široký sortiment kolies a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach. Súčasťou tejto súpravy je aj sortiment LEGO dielikov vrátane tehál, tvarov a očí. Táto súprava kociek na kolieskach spustí tvoju kreativitu na plné otáčky. Môžeš vytvoriť napríklad skejtbord, vozík so zmrzlinou alebo 4×4 ťahač na karavan. Product Headline
Vytvor svet v pohybe s kockami na kolieskach! Product Oneliner
Objavuj svet na kolesách s touto LEGO Classic súpravou, ktorá obsahuje široký výber kolies a pneumatík, ako aj sortiment LEGO dielikov vrátane tehál, tvarov a očí. Product Shopper
Posaď svoje LEGO® výtvory na kolesá s touto vzrušujúcou LEGO Classic hračkou, ktorá obsahuje široký sortiment kolies a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach. Okrem toho súprava obsahuje sortiment LEGO dielikov vrátane kociek, tvarov a očí. Táto súprava je skvelým doplnkom ostatných LEGO súprav a obsahuje návody na stavanie primerané veku, ktoré tvojmu dieťaťu pomôžu objaviť tvorivé staviteľské schopnosti. Product Bullets
• Obsahuje široký výber LEGO® kolies a zmes žiarivých a farebných LEGO kociek a špeciálnych dielikov vrátane tvarov a očí.
• Táto stavebnica LEGO® Classic podporuje rôznorodú tvorivosť a predstavivosť.
• Obsahuje návody na stavanie primerané veku s 3 úrovňami zložitosti stavania.
• Na stránke LEGO.com/classic nájdeš ďalšie návody na stavanie, zábavné videá, nápady a inšpiráciu. Nezabudni sa spýtať svojich rodičov, či sa môžeš pripojiť na internet.
• Popusti uzdu svojej tvorivosti so súpravami LEGO® Classic!
• Táto klasická hračka je vhodná pre vekové kategórie 4 až 99 rokov.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Určenie unisex
Séria lego Classic
Odporúčaný vek od 4 rokov
Počet dielov 442 ks

Alternatívne produkty

LEGO Technic 42091 Policajná naháňačka
19,99 €

16,50 €

Novinka

Natiahni motor a dobehni ničomníkov so stavebnicou LEGO® Technic 42091 Policajné prenasledované vozidlo. Aktivuj naťahovací motor a priprav sa na úžasný výkon a zrýchlenie!


LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu
19,99 €

16,40 €

Novinka

Umiestni LEGO® NINJAGO® minifigúrky Nyi a Wua do ich Spinjitzu Spinnerov, zvoľ útočný, obranný alebo rýchlostný režim a roztoč to. Skúšaj nové techniky, vymýšľaj vlastné Spinjitzu výzvy a súťaž s kamarátmi. Neexistujú žiadne pravidlá!


LEGO DUPLO 10886 Moje prvé vozidlá
19,99 €

16,30 €

Novinka

Predškoláci si zamilujú stavanie a prestavovanie farebných áut a lietadiel so sadou LEGO® DUPLO® Moje prvé vozidlá. Zostavujte modely helikoptéry, taxíka, smetiarskeho a hasičského auta, alebo DUPLO kocky pomiešajte, rôzne kombinujte a vytvárajte nekonečné množstvo vozidiel a iných výtvorov.


LEGO DUPLO 10893 Spider-Man vs. Electro
19,99 €

16,20 €

Novinka

Pomôž Spider-Manovi od Marvela vymrštiť pavučinu a zabrániť Electrovi vo vykradnutí banky. Potom zhromaždi dôkazy pomocou kamery! Stavajte a prestavujte bankový trezor s otváracím sejfom.


LEGO Movie 70836 Batman™ a Kovovous pripravení k boju
19,99 €

16,30 €

Novinka

Vydaj sa do boja na záchranu Apokalypsburgu s Batmanom a Kovovousovým krabím robotom! Ulož Kovovousove vnútornosti do robotickej truhly Hliadkuj a maj rozhľad z vranieho hniezda.


LEGO City Police 60207  Letecká polícia a dron
19,99 €

16,40 €

Novinka

Pripoj sa k LEGO® City leteckej polícii a zaži veľa akcií v oblakoch! Čo sa to deje na námestí? Kto ovláda ten dron a prečo sa vznáša okolo tej sochy? Počkať, ten zlodej sa ju snaží ukradnúť! Zavolaj policajný vrtuľník a vystreľ sieť, nech sa do nej zlodej a jeho dron chytí skôr, než utečie s lupom.