LEGO DUPLO® Town 10840 Veľká púť-28%
79,99 € 56,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Usporiadajte veľkú víkendovú rodinnú zábavu s modernami figúrkami od LEGO® DUPLO® v žiarivom a pestrofarebnom Veľkom lunaparku. Vaši najmenší sa zamilujú do stavania Ruského kolesa a pozorovania autíčok rotujúcich pri jeho otáčaní, do točenia kolotočom s funkciou ozubených koliesok a štyrmi jazdeckými koňmi a do hrania sa s veľkými vlnovitými šmýkačkami znovu a znovu. Môžu tiež riadiť vláčik a navštíviť stánok so zmrzlinou, odmontovať obriu zmrzlinu a dať ju maminke alebo ockovi! Súčasťou je päť DUPLO figúrok.

LEGO City Great Vehicles 60220 Smetiarske auto
19,99 €

Nasaďte si rukavice, je čas vyčistiť ulice LEGO® City! Vezmite si metlu, váš parťák chytí lopatu a spolu môžete zamiesť smeti na jednu hromadu. Nahádžte to lopatou do smetiaka a potom ho vysypte do smetiarskeho voza.

LEGO City Great Vehicles 60252 Buldozer na staveništi
19,90 €

Novinka

Tým dělníků v LEGO® City má napilno a potřebuje vaši pomoc. Rozmístěte kužely a výstražné cedule, které upozorní kolemjdoucí, vylezte na věž a vyšlete demoliční kouli proti zdi. Nyní naskočte do kabiny mocného buldozeru a naberte jeho velkou radlicí suť. Až budete hotovi, vyložte míchačku na beton z přívěsu a pracujte na nové zdi. Dělníci v LEGO City mají dnes napilno!

LEGO DUPLO® Town 10874 Parný vlak-20%
59,99 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

LEGO® DUPLO® 10874 Parný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje navyše vlakovú stanicu, sklápač na uhlie, 2 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa a jednoduchú trať pre hračkársky vlak. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

LEGO DUPLO® Town 10875 Nákladný vlak-21%
119,99 € 94,50 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

LEGO® DUPLO® Nákladný vlak môže vaše dieťa teraz ešte jednoduchšie ovládať a hrať sa s ním viacerými spôsobmi. Vďaka motoru Push & Go sa môžu malé deti stať rušňovodičmi. Stačí jemne potlačiť vlak dopredu alebo dozadu a vydá sa na cestu. Zastaví sa, keď ho zatlačia nadol alebo zdvihnú z koľajníc. Pomôžte im umiestniť 5 farebných akčných kociek na trať, aby vlak zatrúbil, zapol a vypol svetlá, prerušil jazdu a doplnil palivo, zmenil smer a zastavil tam, kde chcú ony. Táto stavebnica LEGO DUPLO obsahuje prístav, loď, kaviareň, nakladaciu stanicu, 2 žeriavy, 3 DUPLO figúrky a figúrku zvieraťa, ako aj množstvo koľajníc. Predškoláci si tak môžu užívať klasickú zábavnú hru s vlakom. Stiahnite si voliteľnú aplikáciu a objavte ďalšie herné možnosti vrátane funkcie diaľkového ovládania a zábavných aktivít pre deti!

LEGO DUPLO® 10869 Dobrodružstvo na farme-20%
59,99 € 47,90 €
+ doprava zadarmo

Akcia

Zažite s vašimi najmenšími vzrušujúce dobrodružstvo na farme a pomôžte im nakŕmiť priateľské zvieratká. Malé deti si farmárčenie zamilujú. Zazvoňte na zvon a skĺznite sa na šmykľavke. Dajte všetkým zvieratkám v stodole dobrú noc, v dome si dajte vafle a hurá do postele!

LEGO Star Wars 75247 Povstalecká Stíhačka A-Wing
14,99 € 12,90 €

Priprav sa na ďalšiu odvážnu misiu v super rýchlej stíhačke A-Wing. Pomôž ju skontrolovať priateľskému droidovi C-3PO v servisnej stanici. Potom posaď pilota do kokpitu, zapáľ motory a priprav sa k štartu!

LEGO Star Wars™ 75237 Útok stíhačky TIE
19,99 € 15,90 €

Hľadaj povstalcov v tejto úžasnej stíhačke TIE! Všimneš si vojaka flotily povstalcov skôr, než zavolá o pomoc na veliteľskú stanicu? Rozhodnutie je na tebe!

LEGO Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere
35,25 € 29,90 €

Obleč sa športovo a vydaj sa na letnú párty so stavebnicou LEGO® Juniors 10763 Stephanie a jej dom pri jazere! Najedz sa v kuchyni a naplánuj si dobrodružstvá na celý deň. Potom zamier k jazeru a zabav sa. Zajazdi si s Andreou a Oliviou na vodných skútroch a potom si odpočiň pri ohnisku a opeč si marshmallow. Pred spánkom si ešte môžeš pozrieť zápas v obývačke. Ráno si zahádž na kôš ešte pred raňajkami a potom vyraz na ďalší vzrušujúci deň na vode!

LEGO Juniors 10761 Veľký únik z domova-45%
39,17 € 21,50 €

Výpredaj

Obleč si svoj oblek superhrdinu, na dom útočí zlá Brick! Pomôž Violet použiť jej silový štít, kým Dash letí na pomoc na skejtborde, aby tiež pomohol. Dávaj pozor na tehly vyletujúce zo zadnej časti tamtoho auta! Nalož Jack-Jacka do jeho ohnivej gule, umiestni ho na katapultovacie ležadlo a potom ho vypáľ na Brick. Použi ovládací panel za krbom, potom nalákaj Brick do ohnivej steny pomocou tajnej pasce. Zamkni ju dnu a potom sa vydaj k bazénu na párty!

LEGO Classic 10698 Veľký kreatívny box
49,99 € 42,90 €
+ doprava zadarmo

S týmto obrovským boxom plným klasických kociek LEGO v 33 rôznych farbách zažiješ skutočnú stavebnú horúčku. Sada obsahuje množstvo rozmanitých okien a dverí a celý rad ďalších špeciálnych dielov, takže sa môžeš nechať unášať svojou fantáziou.

LEGO DUPLO® 10864 Veľký box s kockami na stavbu ihriska-27%
44,99 € 32,50 €

Výpredaj

Veľký box s kockami na ihrisko s množstvom zábavných dobrodružstiev. Táto pestrofarebná sada obsahuje otáčací veterný mlyn, funkčnú hojdačku, 2 šmykľavky, odolné autíčko na pružinu a 2 DUPLO figúrky, s ktorými si deti na ihrisku zakaždým užijú veľa zábavy. Balenie zároveň slúži ako praktický box.

LEGO Classic 10696 Stredný kreatívny box-32%
34,99 € 23,50 €

Výpredaj

Táto sada obsahuje kocky LEGO v 35 rôznych farbách a bola navrhnutá tak, aby umožňovala staviteľom všetkých vekových kategórií stavať podľa vlastnej fantázie a podnecovala ich predstavivosť.

LEGO DUPLO® Town 10882 Koľajnice-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

Poskytnite svojmu dieťaťu nekonečné možnosti stavania štýlovej trate pre akýkoľvek nový či už vlastnený vlak DUPLO so stavebnicou LEGO® DUPLO® 10882 Koľajnice. So železničným priecestím s rampou, stopkami, výhybkami a zaoblenými aj rovnými koľajnicami sa môžu hrať do nekonečna! Predškoláci si určite obľúbia aj používanie červenej akčnej kocky na trati, ktorá zastaví akýkoľvek kompatibilný vlak DUPLO (vrátane modelov 10874 Parný vlak alebo 10875 Nákladný vlak).

LEGO DUPLO® Town 10872 Vlakový most a koľajnice-20%
24,99 € 19,90 €

Akcia

Skombinujte stavebnicu LEGO® DUPLO® 10872 Vlakový most a koľajnice s akoukoľvek novou alebo už vlastnenou stavebnicou vlaku DUPLO a rozvíjajte rané staviteľské schopnosti svojho dieťaťa, ktoré si môže postaviť vysoký most alebo ľubovoľne usporiadať koľajnice pre hračkársky vlak. Pomôžte svojmu predškolákovi umiestniť žltú akčnú kocku na koľajnicu a kompatibilné vlaky DUPLO zatrúbia, keď ju budú prechádzať. Obsahuje aj LEGO DUPLO figúrku stavebného robotníka, 2 samostatné kocky, rýľ a kufrík na kreatívnejšie hry a príbehy.

LEGO Classic 10715 Kocky na kolieskach
24,99 € 20,90 €

Vytváraj všemožné vozidielka – od kolieskového kresla, cez konský povoz, až po vozíky a autá – s touto špeciálnou LEGO® Classic sadou, ktorá obsahuje širokú škálu koliesok a pneumatík v rôznych farbách a veľkostiach. Sada obsahuje tiež výber LEGO kociek, vrátane očí a kopu ďalších dielikov najrôznejších tvarov.

LEGO DUPLO® 10870 Zvieratká z farmy-20%
9,99 € 7,90 €

Akcia

Malí milovníci zvierat sa budú s láskou starať o tieto vybrané zvieratká na farme. Pomôžte im zavrieť kuriatko do kurníka, nakŕmiť a napojiť prasiatko a kravičku, a pohladiť si roztomilú mačičku. Kurník má jednoduchú konštrukciu a predškoláci si tak ľahko osvoja a precvičia svoje staviteľské zručnosti.

LEGO 10597 Prehliadka k narodeninám Mickeyho a Minnie-21%
24,99 € 19,50 €

Výpredaj

LEGO Duplo prehliadka k narodeninám Mickeyho a Minnie. Naložte vláčik všetkým, čo potrebujete a vydajte sa s Mickey a Minnie na skvelú narodeninovú párty. Balenie obsahuje obľúbené kocky s číslami.

LEGO Classic 10713 Kreatívny kufrík
19,99 € 16,90 €

Stavaj a hraj sa so svojou kolekciou LEGO® kociek kdekoľvek vďaka tomuto elegantnému a praktickému Kreatívnemu kufríku od LEGO® Classic. Kufrík obsahuje pestrofarebné LEGO® kocky, vrátane očí, koliesok a mnohých ďalších dielikov najrôznejších tvarov, vďaka ktorým môžeš vytvárať domčeky, autá, a ďalšie modely.

LEGO City 60232 Autoservis
39,99 € 30,90 €

Sadni si za volant zábavného vozidla a zájdi do autoservisu. Odtiahni pretekárske auto na opravu. Pomôž mechanikovi Harlovi Hubbsovi opraviť auto a potom ho ešte trochu vylepši. Predtým než autu natankuješ plnú, poriadne ho umy v umývačke. Potom len zamávaj majiteľovi, ktorý vyráža na cestu. Pomáhať občanom LEGO® City, keď potrebujú niečo opraviť, je vždy skvelý pocit.

LEGO Classic 11004 Kreatívne okienko
29,99 € 27,90 €

Objavuj nové nápadité spôsoby, ako pri stavaní využiť okná a dvere so sadou LEGO® Classic Kreatívne okienka. Vyber si z pestrej ponuky LEGO kociek a vytváraj zábavné hračky. Postav si robota so skrinkou v brušku, raketový dom s mimozemským pilotom alebo včielku s krídlami z okien. Potom si poskladaj domček s garážou s bezchybným červeným autom, uži si tajomnú zábavu so strašidelným domom alebo vytvor útulný domček v tvare topánky!

LEGO DUPLO® Cars 10856 Burákova garáž-30%
18,64 € 12,90 €

Výpredaj

Fanoušci filmu Auta 3 od Disney•Pixar si zamilují stavění a zábavu s odtahovým vozem Burákem v jeho přístřešku, projíždění mezi dopravními kužely a používání hasáku. Pomozte svému dítěti rozvíjet jeho jemné motorické dovednosti.

LEGO DUPLO® Disney™ 10873 Minnie a jej narodeninová oslava-20%
19,99 € 15,90 €

Akcia

So stavebnicou LEGO® DUPLO® 10873 Minnie a jej narodeninová oslava môžete pomôcť malým fanúšikom Disneyho štýlovo osláviť narodeniny Minnie Mouse! Zahrajte sa s nimi a odvezte Minnie v jej roztomilom ružovom aute na oslavu, kde už čaká kocúr Figaro na začiatok. Táto stavebnica LEGO DUPLO je dokonalá na nekonečnú hru na motív narodeninovej oslavy. Obsahuje obrovskú zostaviteľnú narodeninovú tortu a 2 kocky zdobené ako darčeky. Obsahuje LEGO DUPLO figúrku: Minnie Mouse plus figúrku kocúra.

LEGO Friends 41361 Mia a stajňa pre žriebätá-27%
19,99 € 14,50 €

Výpredaj

Pomôžte LEGO® Friends Mii starať sa o jej žriebätá a zajačika v stajni. Sada obsahuje postavy zvieratiek, ktoré podnecujú k hraniu úloh, a navyše aj traktor pre LEGO Friends Miu, miestnosť s vybavením v stodole a oplotený výbeh.

LEGO Classic 11002 Základná sada kociek
19,99 € 15,90 €

Postav si svoje sny a hraj sa so stavebnicami LEGO Classic. Objav nadčasovú kreatívnu zábavu s touto očarujúcou sadou kociek. Vyber si z pestrofarebných kociek, kolies a očí a postav veľa klasických modelov, od rytiera na koni až po bezchybný monster truck.

LEGO Classic 11001 Kocky a nápady
10,90 €

Postav si klasický parný vláčik, útulný domček, super muzikantské klávesy, roztomilého červeného dinosaura alebo čokoľvek, čo ťa len napadne, so sadou plnou pestrofarebných kociek LEGO® Classic Kocky a nápady – možnosti sú nekonečné!

LEGO Friends 41360 Emma a mobilná veterinárna klinika
11,50 €

Táto jednoduchá veterinárna sada LEGO ponúka dieliky a modely z veterinárneho prostredia, ako je posteľ pre ošetrenie chorého maznáčika, striekačku, kefu, kosť pre psa a detskú fľaštičku pre nekonečné hodiny hrania, a navyše minifigúrku LEGO Friends Emmy a mini mopsa .

LEGO DUPLO® 10871 Letisko-32%
24,99 € 16,90 €

Výpredaj

Pomôžte vášmu malému pilotovi pripraviť sa na odlet z Duplo Letiska! Táto jednoduchá sada pre predškolákov obsahuje nástupnú bránu do lietadla, dopravník na batožinu a otáčaciu vežu letovej kontroly. Malé deti budú s radosťou pomáhať pilotke dostať všetkých pasažierov na palubu zostaviteľného lietadla. Potom už nezostáva než len vzlietnuť hore do oblakov!

LEGO Classic 11003 Kocky s očami
29,99 € 25,90 €

Táto špeciálna sada LEGO® Classic Kocky a oči obsahuje pestrofarebný výber LEGO kociek a dielikov, a navyše i veľa očí rôznych farieb, veľkostí a výrazov, ktoré privedú všetky tvoje výtvory k životu!

LEGO Classic 11010 Bílá podložka na stavění
7,90 €

Novinka

Tato podložka na stavění s 32 × 32 výstupky otevírá svět kreativních možností. Od zasněžených zimních krajin až po sluncem zalité pláže, a protože se dají kostky připevnit v jakémkoli směru (dokonce i vzhůru nohama), podložka může posloužit také pro příkré svahy hor či vznášející se vesmírnou loď.

LEGO Classic 10692 Tvorivé kocky
14,99 € 12,90 €

Pozri si všetky kocky LEGO a popusti uzdu svojej fantázii! Môžeš postaviť, čokoľvek ťa napadne. V sade nájdeš klasické stavebné kocky v 29 farbách aj špeciálne diely, ktoré zahŕňajú dvere, okná, oči a vrtule.

LEGO Classic 10693 Tvorivé doplnky
19,99 € 16,90 €

Prebuď svoju predstavivosť a pusť sa do stavania. S touto sadou farebných kociek LEGO rozličných tvarov a veľkostí ti stavanie pôjde hravo! Môžeš postaviť čokoľvek od vesmírnych rakiet a robotov až po dinosaury alebo žraloky.

LEGO DUPLO® Disney™ 10881 Mickeyho čln-20%
29,99 € 23,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Malým fanúšikom Disneyho sa bude určite páčiť, že môžu vyraziť so stavebnicou LEGO® DUPLO® 10881 Mickeyho čln z móla na super zábavnú prehliadku člnov na vode. Pomôžte svojmu dieťaťu rozvíjať jemné motorické zručnosti pri stavaní móla a člnu, ktoré majú klasický vzhľad a štýl Disney. Zahrajte sa s nimi a pomôžte Mickeymu Mousovi riadiť parník. Využite kladku a potiahnite Minnie Mouse so slnečníkom v malom člne s veslami. Potom pokračujte s touto zábavnou stavebnicou LEGO DUPLO v oslave v prístave. Obsahuje 2 DUPLO figúrky: Mickey Mouse a Minnie Mouse.

LEGO City Police 60206 Hliadka Leteckej polície
9,99 € 7,90 €

Zažite ďalší vzrušujúci deň v LEGO City! Naskočte do lietadla leteckej polície a strážte ulice LEGO® City z oblakov! Nie je to snáď zlodej s trezorom? Zamierte tam svetlometom, posvieťte si na zlodeja a vrhnite sa strmhlav dolu, nech ho dopadnete skôr, než zuteká preč!

LEGO Friends 41362 Supermarket v mestečku Heartlake
29,99 € 23,90 €

Zájdi do supermarketu na nakúp dobroty s kamarátkami LEGO® Friends Oliviou a Stephanie. Nasadni do bezchybného auta a vydaj sa na nákupy. Pomôž Stephanie riadiť a nakúpiť obľúbené dobroty. Nezabudni na zdravé ovocie a zeleninu. Nalož nákup do auta a dopraj si nejakú odmenu. Zastav sa na lahodný zmrzlinový pohár.

LEGO Classic 11008 Kostky a domky
19,40 € 18,90 €

Novinka

Ukažte začínajícím stavitelům svět kreativního tvoření. Děti mohou z těchto LEGO® kostek a dílků vytvořit 6 parádních domovů. Stavebnice LEGO® Classic Kostky a domky nabízí velký rodinný dům, pestrobarevný maják, ledově bílé iglú, robustní hrad, malý domeček a větrný mlýn s plachtami, které se otáčí.

LEGO Movie 70821 Emmetova a Bennyho dielňa „Postav a oprav to“!-20%
19,99 € 15,90 €

Výpredaj

Preleťte sa vo vesmíre so sadou LEGO® PRÍBEH 2 Emmetova a Bennyho dielňa Postav a oprav to! Použite všelijaké náradie a opravte Bennyho vesmírnu loď a Emmetovu únikovú buginu. Načerpajte benzín a vydajte sa na cestu. Pri objavovaní nových planét môžete ísť na prieskum vo vozidle vesmírnej lode!

LEGO City 60212 Grilovanie a požiar
9,99 €

Je čas, aby ste sa stali hrdinom LEGO® City! Vezmite prilbu a požiarny výstroj. Pozor horí strom! Poponáhľajte sa na pomoc v hasičskom aute, vysuňte vedierko a dajte sa do práce.

LEGO Super Heroes 76149 Mysteriova hrozba
34,90 €

Novinka

Mysterio právě vykrádá banku! A používá k tomu svého obrovského robota. Robot se probíjí svými masivními pažemi k trezoru banky. Spider-Man se řítí do akce ve své helikoptéře. Ghost Spider mu uhání na pomoc na svém skateboardu. Podaří se Spider-Manovi chytit Mysteria do drápů vrtulníku? Skončí Mysterio v pavučině Ghost Spidera?

LEGO Disney Princess 43178 Popelka a oslava na zámku
31 € 29,90 €

Připojte se k Disney princezně Popelce a jejím zvířecím kamarádům na večírku v překrásném zámku. Osvěžte se v koupelně se zářivě zlatou toaletou a pak pomozte Popelce s přípravou dortu v kuchyni. Až párty skončí, odpočiňte si v Popelčině ložnici, zatímco se Lucifer a Bruno zachumlají do peřin ve věži.

LEGO City Police 60241 Jednotka s policejním psem
9,70 €

Novinka

Zloděj se snaží vloupat do klenotnictví a ukrást vzácné drahokamy. Tohle je práce pro jednotku s policejním psem z LEGO® City. Usedněte za volant rychlého policejního auta a spěchejte na místo činu. Pak vypusťte věrného policejního psa a zatkněte zloděje, než stačí utéct.

LEGO Super Heroes 76138 Batman ™ a útek Jokera-29%
44,99 € 31,50 €

Výpredaj

Batman, potrebujeme pomoc! Harley Quinn ™ pomáha Jokerovi utiecť z väznice Arkham. Uháňaj na miesto činu v Batmanovom vrtuľníku. Daj si pozor na bomby vystrelené z katapultu. A nenechaj Harley Quinn na motorke zbúrať múry pomocou reťaze a háku. S touto úžasnou LEGO® stavebnicou s Batmanom a Jokeromzábava nikdy neskončí.

LEGO Super Heroes 76147 Vulture a prepadnutie kamiónu
25,20 € 24,90 €

Novinka

Vulture chce ukradnúť šperky z nákladiaku idúceho z banky! Vyrúti sa z oblohy, odstrelí zadnú časť nákladiaku, zoberie debny s klenotmi pomocou reťaze a odletí preč s lupom. Už sa však blíži Spider-Man na motorke, aby zachránil situáciu. Pozor, Spider-Man! Vulture všade zhadzuje šperky! Podarí sa Spider-Manovi chytiť Vulturea do pavučiny alebo zloduch unikne?

LEGO Friends 41397 Pojízdný džusový bar
19,40 € 18,90 €

Novinka

Osvěžte se a pobuďte chvíli u Emina pojízdného džusového baru. Ema právě připravuje úžasnou směs čerstvého ovoce a dobré nálady na pláži městečka Heartlake. Pomozte jí připravit ovoce a obsloužit zákazníky. Nebo si s Andreou odpočiňte na slunečním lehátku a usrkávejte při tom lahodné smoothie. Co je to ve vodě? Přišla se s vámi seznámit dvojice delfínů. Naskočte s Andreou na surfovací prkno a vyrazte za nimi.

LEGO Friends 41396 Hřiště pro štěňátka
9,90 €

Novinka

Přidejte se k Mii na hřišti pro štěňátka v městečku Heartlake a užijte si společně s jejími štěňátky Cookie a Coco spousty zábavy a her. Vyčešte pejsky a nasaďte jim roztomilé mašličky. Dnes navíc svítí slunce, tak nezapomeňte na Miiny bezvadné sluneční brýle! Jakmile budou štěňátka unavená, dejte jim misku vody. A pokud byla hodná, odměňte je nějakými kostmi a psími dobrotami!

LEGO Ninjago 71706 Coleovo terénne auto
10,90 €

Novinka

Sadnite si za volant Coleovho rýchleho auta a pomôžte mu uniknúť z nebezpečnej videohry Prime Empire. Ale dávajte si pozor! Zlý Hausner naháňa digitálnu verziu Colea na svojom vznášadle a chce ho chytiť pomocou reťaze a hlavného ovládača. Musíte ho poraziť a zmocniť sa drahocenného špeciálneho meča key-tana. Túto bitku musí digitálna verzia Colea vyhrať!

LEGO Juniors 10739 Žraločí útok
23,68 € 20,90 €

Skráť si tréningové obdobie na základni a odraz útok Veľkého bieleho nepriateľa! Prejdi spolu s Lloydom od lekcií k praktickému cvičeniu a začni používať zbrane ako skúsený bojovník z LEGO® NINJAGO®, ale pozor na raketové strely a harpúnovú zbraň zo žraločieho vozidla! Vojdi spolu s Kaiom do bitky na jeho planúcej motorke a zachráň NINJAGO City pred Garmadonovou žraločou armádou.

LEGO Super Heroes 76137 Batman ™ vs. Hádankár ™ a lúpež
9,99 € 8,90 €

Pomôž Batmanovi prekaziť hádankárovu vlúpačku do banky GOTHAM CITY ™ v tejto vzrušujúcej sade LEGO® DC Batman! Superzločinec vykradol bankomat a teraz uteká na svojom skateboarde. Skoč do Batmanovho úžasného LEGO Batmobilu a poriadne na to šliapni, aby si ho dobehol. Zraz Hádankára batarangom k zemi a zachráň ukradnuté peniaze!