TCL 55AP710 + bezdrôtový reproduktor ZADARMO!

TCL 55AP710 + bezdrôtový reproduktor ZADARMO!

Darček
Darček SledovanieTV na 6 mesiacov v hodnote 66 € na 4 zariadení. Postup registrácie TU.
Televízor ANDROID SMART s rozlíšením 4K Ultra HD (3840×2160) s uhlopriečkou 139 cm (55"), Direct LED, Micro Dimming Pro, HDR10 / HLG, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, Skylink FastScan, WiFi, Bluetooth, LAN, DLNA, Chromecast, T-Cast, HbbTV, ovládanie hlasom, Netflix, Amazon Prime, HBO GO, Google Assistant, hotelový mód, Dolby AC-4. Rozhranie: 3× HDMI (ARC, CEC), 2× USB, LAN, slúchadlový výstup, optický audio výstup.
Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
Zadarmo darček v hodnote 58,60 €
Altec Lansing MUSE bezdrôtový reproduktor
582,60 €
Vrátane RP a DPH
504,90 €
Doprava zadarmo
Tovar od predajcu MALL

Momentálne nedostupné

Nové vynesieme, staré zdarma odvezieme!
Nechajte si doručiť veľký spotrebič domov bez starostí, vďaka službe MALL Comfort Komplet.

Kód: 3450794

Popis

TCL P715: Prémiový výkon aj vzhľad

TCL P715 už na prvý pohľad vyčnieva z radu. Naozaj široké množstvo využitia a aplikácií sa skrýva v jej ultra tenkom tele s bezrámikovým dizajnom s kovovými prvkami, ktoré pôsobia naozaj elegantne a luxusne. Obrazom vo svojej kategórii nasadzuje latku veľmi vysoko s podporou 4K HDR s vysokým rozsahom kontrastu, jasu a širokou paletou reprodukovaných farieb. Vďaka SMART HDR vytvorí HDR efekt aj u bežných SDR zdrojov a HDR zdroje ďalej kvalitatívne dynamicky vylepšuje. Android TV v nej zabezpečuje veľa zábavy vďaka aplikáciám z Obchodu Play. Môžete zdieľať aj obsah z mobilných zariadení pomocou vstavaného Chromecastu či použiť komplexnú aplikáciu T-Cast. Pre ľahké vyhľadávanie informácií a obsahu pomocou vášho hlasu vám P715 ponúka vstavané Hands-free ovládanie. Postará sa vďaka Google Asistentu a hlasovej Hands-free funkcii o ľahký a komfortný prístup k obľúbenému obsahu, ktorého ponúkne neuveriteľne veľké množstvo z Obchodu Play. 4K teda u neho neznamená len rozlíšenie, ale 4K tu znamená: Krása, Kvalita, Komfort a Kvantá zábavy.

4K HDR: obraz blízky realite vďaka zdokonalenému kontrastu, jasu a bohatšej palete farieb

S pojmom HDR alebo High Dynamic Range sa poslednou dobou stretávame veľmi často vo svete vysokej kvality obsahu a vo svete dnešných moderných obrazoviek. HDR je štandard v rámci Ultra HD kvality. Vyššia kvalita obrazu je daná nielen vyšším rozlíšením v podobe vyššieho počtu obrazových bodov, čiže pixelov (4K alebo 8K), ale primárne ich vyššou kvalitou v spojení s vyšším rozsahom kontrastu a jasu a schopnosťou reprodukovať viac farieb a odtieňov. Obraz dostáva potom lepšiu hĺbku, tmavé scény sú lepšie prekreslené a vo svetlých sú lepšie rozoznateľné objekty na svetlých pozadiach. Celkovo HDR obraz prináša lepšiu hĺbku, živosť a viac detailov.
TCL TCL

SMART HDR – prevod SDR do HDR a pozdvihnutie samotného HDR na vyššiu úroveň

S HDR obsahom sa dnes stretávame čoraz častejšie. Je to veľký krok vpred pre kvalitu. Nachádzame ho v Netflix, Youtube, Amazon, na UltraHD diskoch a všeobecne v kinematografii, ale aj v hrách. Stále je však okolo nás veľa obsahu v SDR – Štandardnom Dynamickom Rozsahu. Napríklad Blu-Ray, DVD, či bežné TV vysielanie. Funkcia Smart HDR sa stará o prevod SDR do HDR, kedy divákom umožňuje aj v SDR obsahu využiť lepších kontrastných a jasových rozsahov a širšie palety farieb, čo sú prvky, ktoré by inak hľadali iba u HDR obsahu. Samotný HDR obsah je vďaka funkcii SMART HDR pozdvihnutý na vyššiu kvalitu tak, aby dodal ešte viac detailov. Umelá inteligencia (AI) rozpozná potreby každej scény a dynamicky prispôsobuje úrovne kontrastu, jasu a farieb. Vďaka tomu divák uvidí prekreslenejšie tmavé scény a výborne definované objekty vo svetlých scénach.
TCL TCL

Micro Dimming: Precíznejšie práce s kontrastom a jasom

Micro Dimming upravuje kontrast a smeruje v obraze lepší jas tam, kam je to potrebné. Obraz je pre prácu Micro Dimming rozdelený do zhruba stovky sektorov – zón, ktoré jas a kontrast upravujú tak, aby vznikla lepšia hĺbka obrazu a najmä v tmavých scénach zostala čierna stále čiernou, ale zároveň boli výrazne jasné časti scény. Túto funkciu ocenia najmä filmoví diváci, ktorí sledujú svoje obľúbené filmy večer pri nízkom osvetlení alebo v tme.
TCL TCL

Android TV: zábava bez hraníc

Obchod Play je hlavným zdrojom aplikácií pre Android TV a ponúkne ich naozaj veľa. Užívatelia v ňom nájdu nielen aplikácie, hry, ale aj mnoho obsahu na sledovanie. Čo sa týka hrania, tak to si môžete spríjemniť pomocou pripojenia Bluetooth gamepadu, prípadne hrať len s pribaleným TV ovládačom. Android TV zvláda na výbornú aj prehrávanie multimédií, keď najmä aplikácie KODI a VLC ponúkajú široké možnosti. Pokročilejší používatelia môžu inštalovať aplikácie aj z apk súborov. V Android TV nájdete rovno vstavaný Chromecast pre zdieľanie obsahu z mobilných zariadení a počítačov, tak aj vstavaný Google Asistent, ktorý vám vďaka vášmu hlasu ponúkne pomoc v mnohých veciach a ukáže obrovské možnosti. Hľadať pomocou hlasu môžete aj česky alebo slovensky vaše obľúbené videá na Youtube. Je to komfortné a ľahké. Najmä u TCL P715, ktorý prichádza rovno so vstavaným mikrofónom – funkciu Hands-free a inteligentný Bluetooth ovládač tak pre hlasové funkcie nie je nevyhnutné dokupovať.

*Asistent Google nie je v určitých krajinách a jazykoch k dispozícii. Asistent Google vyžaduje pripojenie k internetu. Na pripojenie sa môžu vzťahovať poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.
TCL TCL

Ako sa do P715 volá, tak sa z P715 ozýva

TCL P715 so sebou prináša veľmi komfortnú funkciu – hlasové ovládanie. Môžete si povedať: „Hlasové ovládanie predsa podporuje každý Android TV, tak čo je na tom také zvláštne?“ TCL P715 prichádza totiž s mikrofónom priamo vstavaným v TV a umožní vašim rukám kľud a slobodu, zatiaľ čo hlasom vyhľadávate. Podľa jazyku, do ktorého je TV nastavený, sa ponúkajú rôzne možnosti. Pri vybraných jazykoch môžete vysloviť „OK Google“ a TV vás začne počúvať. Ďalej sa môžete pýtať na čokoľvek, či zadávať rôzne hlasové povely. Ak jazyk nastavenia nepodporuje príkaz „OK Google“ k aktivácii počúvanie, tak sa len klikne na ikonu mikrofónu v ľavom hornom rohu Android TV domácej obrazovky a TV začne načúvať. Hlasové vyhľadávanie je veľmi obľúbené a to aj medzi tými najmladšími divákov, ktorí môžu vyhľadať ich obľúbené videá a rozprávky a nemusia k tomu vedieť ani abecedu a písmenká, ktoré by inak museli potvrdzovať jedno po druhom na virtuálnej klávesnici. Môžu tak napríklad povedať „Včelí medvedíci Youtube“ a sledovať. Pekne po česky či slovensky. Môžete sa pýtať aj napríklad na predpoveď počasia – „Aké počasie bude zajtra v Košiciach?“

*Hands-free hlasové ovládanie a príkaz „OK Google“ sú dostupné len v určitých krajinách a jazykoch. Spoľahlivé pripojenie k internetu. Pripojenie k internetu môže vyžadovať dodatočné poplatky. Dostupnosť a výkon zavisí na zariadení, službách a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých krajinách.
TCL TCL

Nestraťte sa v inteligentnom svete vďaka Google Asistenti

Pýtajte sa TV na čokoľvek. Dajte mu príkazy a úlohy. Google Asistent je asistenčná služba fungujúca na princípe hlasu, ktorá vám zodpovie obrovské množstvo otázok a splní vami dané príkazy. TCL P715 pridáva navyše k tejto funkcii ešte funkciu Hands-free so vstavaným mikrofónom pre ešte jednoduchšie ovládanie tejto funkcie.

Pýtajte sa TV na čokoľvek. Dávajte mu príkazy a úlohy. Pomocou Google Home ovládajte prvky vašej inteligentnej domácnosti.

*Google Assistant nie je dostupný vo vybraných jazykoch a krajinách. Google Assistant vyžaduje pripojenie k internetu/mobilným dátam. Môžu byť účtované ďalšie poplatky za dáta. Dostupnosť a výkon určitých funkcií a služieb závisí od služby, zariadenia a sieti a nemusia byť dostupné vo všetkých oblastiach.

Hlasový asistent Amazon Alexa*

Hlasový asistent Amazon Alexa je pripravený asistovať vám v inteligentnom prostredí. Na váš príkaz vám môže prehrať obsah, zapnúť správy či predpoveď počasia alebo kontrolovať a ovládať smart prvky vo vašom inteligentnom domove a veľa ďalšieho.

*Kompatibilita s Alexa vám umožňuje využívať vaše Amazon Alexa zariadenie vrátane Amazon Echo, Echo Dot, Echo Show, Echo Spot a Echo Plus (zakúpené samostatne) pre ovládanie vášho TV. Služba nemusí byť vo všetkých krajinách a regiónoch dostupná.
TCL TCL

Doprajte si vysokú kvalitu 4K HDR z NETFLIX

Netflix je svetový fenomén v oblasti streamingu videa. Je to kľúčový hráč na poli ponuky obsahu a nový pohľad na kinematografiu. Na našom území naberá na popularite vďaka vypočutiu potrieb miestnych divákov – k svojej atraktívne ponuke titulov pridáva aj lokalizované titulky či dabing. S vašou novou P715 si ho môžete vychutnať v podobe vysokej kvality 4K Ultra HD s podporou HDR*. Vyskúšajte si Netflix na mesiac zadarmo.
TCL TCL

YOUTUBE vo vysokej 4K HDR kvalite a zadarmo

Vychutnajte si s TCL P715 zobrazovania videí vo vysokej kvalite 4K HDR na Youtube. Je to zadarmo a každý si tak môže dopriať úžasný zážitok zo živého HDR obrazu bohatého na detaily. Dokonca s P715 môžete vaše obľúbené videá vyhľadávať hlasom vďaka vstavanému mikrofónu. Navyše môžete použiť na vyhľadávanie aj češtinu alebo slovenčinu. Prípadne z mobilných zariadení či z počítačov premietať Youtube videa do televízora pomocou Chromecast / T-Cast. Zamilujte si zadarmo vysokú kvalitu 4K HDR.
TCL TCL

Obsah vo vysokej kvalite na Amazon Prime Video

Amazon so svojou službou Prime Video je ďalším veľkým hráčom na poli streamingu a poskytovaniu obsahu. U nás reflektuje potreby a dopyt divákov a pridáva k titulom titulky aj dabing. Je vskutku sa na čo pozerať.
TCL TCL

Dizajn TCL P715 je naozaj reprezentatívny

Tak ako TCL je prémiovým partnerom českej futbalovej reprezentácie, ako aj model P715 z dielne TCL je reprezentatívny po stránke dizajnu vďaka tenkému prevedeniu, bezrámikovému dizajnu a použitia prémiových kovových materiálov. Tento dizajn kombinuje eleganciu a praktickosť a hodí sa skrátka všade, či už na nábytok, tak aj na zavesenie na stenu pomocou bežne dostupných držiakov rôznych prevedení.
TCL TCL

Technický popis

Obrazovka/displej

 • Uhlopriečka: 139 cm (55")
 • Rozlíšenie: 4K Ultra HD (3840 × 2160)
 • Typ podsvietenia: Direct LED + Micro Dimming Pro
 • Ďalšie vlastnosti: Vysoký dynamický rozsah HDR (HDR10 / HLG), UHD Super Resolution Upscaling

TV tuner

 • Digitálny pozemný DVB-T (MPEG-2/4), DVB-T2 (H.265/HEVC)
 • Digitálny káblový DVB-C (MPEG-2/4)
 • Digitálny satelitný DVB-S a DVB-S2

Všeobecné parametre

 • Menu: čeština a ďalších 26 európskych jazykov
 • Možnosť montáže na stenu: áno (držiak musí podporovať VESA 200 × 200 mm)

Multimédiá a zaujímavé funkcie

 • Smart TV s operačným systémom Android 9
 • Hybridné vysielanie HbbTV 2.0
 • Prehrávanie dát z domácej siete DLNA
 • Elektronický programový sprievodca EPG
 • USB prehrávač
  • Foto, video, audio
 • Netflix, YouTube, HBO GO, Voyo, Amazon Prime, SledovaniTV.cz, Lepší TV, Steam Link, Google Play (predplatné nie je súčasťou balenia)
 • WiFi
 • Bluetooth
 • LAN
 • Hlasové ovládanie
 • Integrovaný Google Assistant
 • Internetový prehliadač
 • Chromecast a T-Cast
 • Herný mód
 • Podpora titulkov
 • Automatické vyhľadávanie kanálov
 • Teletext

Zvuk

 • Výkon: 2× 10 W
 • Dolby AC4
 • Dolby Audio
 • Ekvalizér

Obsah balenia a rozmery

 • Dodávané príslušenstvo:
Rozmery balenia (Š × V × H): 139,5 × 86,5 × 15,2 cm (16,6 kg)