Greatstore Lavica, pravá kozia koža 160x28x50 cm

Greatstore Lavica, pravá kozia koža 160x28x50 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Výpredaj
Táto štýlová, robustná lavička má poťah z pravej kozej kože, ktorá vzhľadom pripomína hovädziu useň, a vďaka svojmu ikonickému dizajnu predstavuje perfektný doplnok do akéhokoľvek interiéru. Bude sa hodiť nielen do reštaurácií alebo barov, ale aj do predsiene, obývačky alebo jedálenskej miestnosti. Celý popis
252 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Greatstore

Už sa nepredáva

Tovar od predajcu Greatstore

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100059767129

Popis

Táto štýlová, robustná lavička má poťah z pravej kozej kože, ktorá vzhľadom pripomína hovädziu useň, a vďaka svojmu ikonickému dizajnu predstavuje perfektný doplnok do akéhokoľvek interiéru. Bude sa hodiť nielen do reštaurácií alebo barov, ale aj do predsiene, obývačky alebo jedálenskej miestnosti. Vintage dizajn lavičky je inšpirovaný dizajnom staromódneho gymnastického koňa.

Sedadlo je kompletne potiahnuté kozou kožou, ktorá je pohodlná, trvácna a ľahko sa čistí. Leštené, natierané a lakované drevené nohy sú stabilné a ešte viac zvýrazňujú retro vzhľad lavičky. Montáž je jednoduchá.

Dôležitá poznámka: Vzor kože sa na jednotlivých výrobkoch môže líšiť, čo lavičkám dodáva na jedinečnosti. Dodanie jednotlivých kusov je náhodné.

  • Farba: Rôzne farby
  • Materiál: Pravá kozia koža (s vlasom) + nohy z mangového masívu
  • Rozmery: 160 × 28 × 50 cm (D x Š x V)
  • Leštený, natieraný a lakovaný povrch
  • Jednoduchá montáž
  • Tkanina: Koža: 100%