T-tomi Látkové plienky, Bagre
11 €

Kvalitné látkové plienky T-tomi Bágre sú vyrobené z vysokogramážnej bavlny spojenej s jemným flanelom. Určené nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočíkov a postieľok alebo na prebaľovaciu podložku.

T-tomi Látkové plienky, sada 4 kusov
12,90 €

T-Tomi Látkové plienkyvysokou gramážou bavlny 167g/m2 majú povrchovú úpravu jemného flanelu. Plienky majú všestranné použitie. Balenie obsahuje 4 kusy.

T-tomi Látkové plienky, Opica
11 €

Kvalitné látkové plienky T-tomi Opice sú vyrobené z vysokogramážnej bavlny spojenej s jemným flanelom. Určené nielen ako klasické detské plienky, ale aj ako podkladové plienky do kočíkov a postieľok alebo na prebaľovaciu podložku.

Bambinomio Viacvrstvové plienky ONE SIZE
24,76 € 24 €

Posledný kus za túto cenu!

Bambinomio viacvrstvové plienky ONE SIZE sú vyrobené zo 100% bavlny a spracované za použitia maximálne ekologických postupov. Sú určené pre deti od 5kg.

Jollein Plena 70×70cm (4ks)
13,30 € 3,33 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Chybí vám ve výbavě pro děťátko klasické látkové plenky a rádi byste se vyhnuli nudným bílým? Kvalitní bavlněné pleny od značky Jollein mají pěkný potisk a vynikající savost jakékoliv vlhkosti. Sada 4 ks 70 × 70cm plen se hodí nejen na přebalování, ale také pro osušení děťátka po koupání nebo jako ochrana povlečení v postýlce.

Jollein Plena 70×70cm (4ks) Nature
13,30 € 3,33 €/ks

Posledný kus za túto cenu!

Chybí vám ve výbavě pro děťátko klasické látkové plenky a rádi byste se vyhnuli nudným bílým? Kvalitní bavlněné pleny Nature od značky Jollein mají vkusný přírodní motiv a vynikající savost jakékoliv vlhkosti. Sada 4 ks 70 × 70cm plen se hodí nejen na přebalování, ale také pro osušení děťátka po koupání nebo jako ochrana povlečení v postýlce.

Jollein Plena 70×70cm (4ks) Rainbow
13,30 € 3,33 €/ks

Chybí vám ve výbavě pro děťátko klasické látkové plenky a rádi byste se vyhnuli nudným bílým? Kvalitní bavlněné pleny Rainbow od značky Jollein jsou poseté duhami a mají vynikající savost jakékoliv vlhkosti. Sada 4 ks 70 × 70cm plen se hodí nejen na přebalování, ale také pro osušení děťátka po koupání nebo jako ochrana povlečení v postýlce.

Látkové plienky

Rozhodli ste sa využívať ekologicky aj ekonomicky výhodné látkové plienky? Na Mall.sk vyberajte z pestrej ponuky látkových plienok rôznych typov! Nájdete u nás okrem iného lacné plienky vysokej kvality!

Bohatý výber bambusových plienok nájdete u XKKO. Vzorované látkové kvalitné plienky ponúka T-Tomi. Na výber máte aj z mnohých ďalších značiek, ako sú Scamp, Lodger, Bambinomio, Bamboolik, Jollein a mnoho ďalších.

K látkovým plienkam ponúkame tiež široký výber plienkových nohavičiek. Alebo ste sa rozhodli dať prednosť jednorázovým plienkam?

Pri prebaľovaní určite oceníte aj prebaľovacie podložky, alebo praktické koše na plienky.

^ Naspäť hore

Ponuku najlacnejších produktov zoradených podľa ceny nájdete v kategórii lacné látkové plienky.