BambiRoxy | BAMBI-in kapsová plienka /ZIPS/ - Dark Green

BambiRoxy | BAMBI-in kapsová plienka /ZIPS/ - Dark Green

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Predstavujeme novú generáciu kapsovej plienky Bambi-in. Nová Bambi –in je typu SIO – snap in one (zopni v jedno). Prebaľovanie s ňou je maximálne jednoduché a praktické. Keďže je 1-veľkostná, vydrží vám celé plienkové obdobie (od 3 do 16 kg). Celý popis
19,90 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 2 kusy

14.12.2021 - 15.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu G-SERVIS, s.r.o.

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100066442218

Popis

Predstavujeme novú generáciu kapsovej plienky Bambi-in. Nová Bambi –in je typu SIO – snap in one (zopni v jedno). Prebaľovanie s ňou je maximálne jednoduché a praktické. Keďže je 1-veľkostná, vydrží vám celé plienkové obdobie (od 3 do 16 kg).

Plienku tvoria dve časti – vonkajšia nepremokavá vrstva spolu s flísovým vnútrom vytvárajúce kapsu a savá formovaná vkladacia bambusová plienka. Dostanete tak maximálne jednoduchý a kombinovateľný systém. Bambusovú vkladaciu plienku pripnete alebo len vložíte bez pripnutia do kapsy a plienka je pripravená na použitie.
Veľkosť plienky si nastavíte pomocou patentiek. Zapínanie je pomocou pružných suchých zipsov alebo patentiek. Okolo nožičiek sú dvojité gumičky, ktoré všetko dokonale udržia kde má byť a neotlačia pritom stehienka.
Vonkajšia vrstva je priedyšná, a zároveň vodeodolná, takže nepotrebujete žiadne vrchné nohavičky.
Vkladacie plienky využijete aj samostatne alebo napr. do vrchných nohavičiek . Máte teda k dispozícii komplexný prebaľovací systém, kde nie je potrebné nič viac dopĺňať.
V prípade, že chcete prebaľovať len s týmto typom plienok, budete potrebovať 15–20 kusov kapsových plienok Bambi-in. Počet plienok závisí hlavne od toho, ako často budete plienky prať.