Energy Lapacho (Tabebuia serratifolia) - bylinný čaj 105 g

100%
Hodnotenie: 5
Energy

Energy Lapacho (Tabebuia serratifolia) - bylinný čaj 105 g

100%
Hodnotenie: 5
Energy

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kôra lapacha obsahuje naftochinony a antrachinóny, čo sú látky, ktoré sa v jednej rastline vyskytujú len zriedka spoločne. Mimoriadne účinky sa preto pripísať ich synergickému pôsobeniu. Najvýznamnejším naftochinónu je lapacholu, ktorý má veľmi pozitívne účinky na poškodené bunky. Celý popis

7.5
5 3
7,50 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100017718289

Popis

Popis produktu

Kôra lapacha obsahuje naftochinony a antrachinóny, čo sú látky, ktoré sa v jednej rastline vyskytujú len zriedka spoločne. Mimoriadne účinky sa preto pripísať ich synergickému pôsobeniu. Najvýznamnejším naftochinónu je lapacholu, ktorý má veľmi pozitívne účinky na poškodené bunky. Rastlina ďalej obsahuje flavonoidy, vitamíny (B, C, provitamín A), minerálne látky (vápnik, draslík, fosfor a horčík) a stopové prvky (kremík, cín a mangán).

V tropických dažďových pralesoch Strednej Ameriky rastie vysoký strom s hladkou kôrou a trúbkovitými kvety, ktorého priaznivé účinky sú miestnym domorodým kmeňom už po stáročia známe. Rastlina Lapacho pochádza zo stredného Peru, provincia Coronel Portillo. Indiáni ho nazývajú slovom, ktoré sa dá preložiť ako „mať moc a silu“. Moderná história lapacha sa datuje od roku 1884, kedy bola izolovaná jeho najdôležitejšia obsahová látka. Úspešnosť liečby bola natoľko zarážajúce, že brazílska vláda uvalila informačné embargo na výsledky všetkých klinických výskumov týkajúcich sa lapacha. Toto embargo bolo porušené až v roku 1981 a od tej chvíle záujem o túto rastlinu vo svete veľmi prudko stúpa.

Ako používať:

Do 1 litra vriacej vody vhoďte 4 plné čajové lyžičky lapacha, nechajte 5 minút variť, odstavte a nechajte 15–20 minút lúhovať. Môžete piť ako teplé, tak vychladené. Ochutiť možno pridaním medu.

Po 2–3 týždňoch denného pitie sa odporúča zaradiť najmenej mesačnú pauzu.

Balenie:

105 g, zipsový sáčok z Hliníková fólia

Upozornenie:

Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Spotrebujte do 3 mesiacov po otvorení. Skladujte v suchu a tme pri teplote 10–25 ° C a chráňte pred mrazom.


Zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Lapač červené (Tabebuia impetiginosa, kôra)
Prirodzená obranyschopnosť – odolnosť
Relaxácia – spánok
antioxidant
krvný tlak
mikrocirkulácia
Normálna činnosť obličiek – vylučovanie

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Konzistencia sypané
Štítok bez laktózy, bez lepku, bez pridaného cukru, vege, vegán
Časti tela a problematiky Antioxidanty, Bylinné čaje, Celková imunita, Emocionálne rovnováha, Krvný tlak, Lapacho čaju, Obličky, Riedenie krvi, Spánok, Ľadviny/obličky