Country Life Ľan hnedý 300 g
0,80 €

Ľanové semienko je má príjemnú orieškovú chuť, lepšie sa stravuje rozomleté ​​a môže slúžiť ako náhrada oleja alebo vajcia v rôznych pokrmoch. Jeho výhodou je dobrá skladovateľnosť a vysoká trvanlivosť. .

Country Life Ľan zlatý BIO 300 g
1,50 €

Ľanové semienko je typické svojou orechovo-maslovou chuťou. Lepšie sa stravuje rozomleté ​​a môže slúžiť ako náhrada oleja alebo vajcia v rôznych pokrmoch. Jeho výhodou je dobrá skladovateľnosť a vysoká trvanlivosť. Zlatý ľan má oproti hnedému jemnejšiu chuť. .

Rinatura Bio Ľanové semienko drvené 250g
2,30 €

Reguluje trávenie prirodzeným spôsobom. má vysoký obsah vlákniny. ľanové semienko môžete použiť do müsli, jogurtov, šalátov a pečiva. Vhodné pre vegánov.

Allnature Ľanové semienko hnedé 200 g
1,20 €

Ľanové semienko hnedé je plné živín – vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, vitamín B5, vitamín B6, vitamín E, vápnik, meď, železo, mangán, horčík, fosfor, draslík, selén, zinok, vláknina, bielkoviny, omega-3 nenasýtené mastné kyseliny a to všetko v jednom semienku.

Allnature Ľanové semienko zlaté BIO 200 g
1,60 €

Ľanové semienko zlaté BIO je pestované podľa zásad ekologického poľnohospodárstva. Od hnedého semienka sa líši tým, že má výraznejšiu orieškovú chuť. Hodí sa pre pečenie múčnikov i pečiva. Vegáni ho používajú ako náhradu vajec. Pri pravidelnom používaní priaznivo pôsobí na zažívacie problémy.

Iswari BIO Ľan hnedý - mletý 250 g
3,60 €

BIO Ľan hnedý prirodzene obsahuje nenasýtené mastné kyseliny a vlákninu. Je zdrojom množstvo minerálov (vápnik, horčík, železo, fosfor, selén, zinok, meď).

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: