Wolfberry Aloe vera kandizované plátky 100 g

Značka: Wolfberry Náš kód: 100004124643

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Wolfberry Aloe vera kandizované plátky 100 g

Aloe vera kandizované plátky Wolfberry 100 g naložené v cukre. Unikátny desiata s celým radom zdraviu prospešných látok. Celý popis

2

2 € vrátane DPH

Náš kód: 100004124643

Popis

Popis produktu

Aloe vera kandizované plátky Wolfberry 100 g naložené v cukre. Unikátny desiata s celým radom zdraviu prospešných látok.

Wolfberry kandizované plátky aloe vera sa vyrábajú z tých najkvalitnejších listov rastliny, ktoré sú veľmi starostlivo vyberané a potom šetrne spracovávané tak, aby v nich zostalo čo najviac zdraviu prospešných látok. Majú veľmi jemnú a lahodnú chuť i vôňu a pritom perfektne a zdravo nahradí rôzne cukríky a cukrovinky.

Aloe vera je celkom právom považovaná za „kráľovnú liečivých rastlín“. Obsahuje celý rad vitamínov, minerálov, aminokyselín, enzýmov, monosacharidov a polysacharidov, sterolov a v neposlednom rade aj lignín, kyselinu jablčnú a sapogeninov. Všetky tieto látky sú v rastline obsiahnuté takmer v ideálnom pomere, takže aloe vera dokáže „zatočiť“ s celým radom neduhov.

Aloe vera má preukázateľne antioxidačné schopnosti, podporuje detoxikáciu organizmu, jeho imunitný systém a celkovú obranyschopnosť. Okrem toho znižuje fyzické i psychické napätie a únavu, pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi, má priaznivý vplyv na kontrolu telesnej hmotnosti a chudnutie, pomáha udržať normálnu hladinu cukru v krvi, podporuje správne vylučovanie, napomáha udržať normálny stav pokožky a v neposlednom rade má priaznivý vplyv na komfort žien pred a pri menštruácii.

Wolfberry kandizované plátky sa dajú priamo konzumovať, pretože sú krásne mäkké a vláčne. Sú okolo 1 cm vysoké, takže sa dajú aj pohodlne nakrájať na menšie kúsky a tie potom použiť do rôznych kaší, jogurtov, müsli, zákuskov, sladkých náplní, alebo na ozdobu tort.

Nutričné hodnoty v 100g
Energia:
1589 kJ / 380 kcal; Bielkoviny: 0 g; Sacharidy: 94 g – z toho cukry 76 g; Sodík: 30 mg

Prídavné látky:

Aloe vera 51.99%, cukor 48%, E223 max 100 ppm

Balenie:

100 g

Krajina pôvodu: Thajsko


zloženie:
 
Zložka / Množstvo
Schválené zdravotné tvrdenia podľa platných nariadení EÚ
Zložka / Schválené zdravotné tvrdenia
Aloe vera (Barbadensis Miller)
Prirodzená obranyschopnosť – imunitný systém
antioxidant
Normálny stav pokožky
Napätie – únava
Čistenie a detoxikácia, imunitný systém
Normálna hladina cukru v krvi
(Pred) menštruačné & komfort
Normálne funkcie črevného traktu
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
Aloe Vera
ACTIValoe® Qmatrix® QM 200× Aloe vera (10% polysacharidov)

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Štítok Bez laktózy, Bez lepku, Vegan, Vege
Zdravá výživa Lahôdky, Sušené ovocie