Wolfberry Kokos strúhaný BIO 250 g
2,50 €

Kokos sušený, strúhaný Wolfberry BIO 250 gv RAW kvalite. Nesladená nepražené, chrumkavá a voňavá potravina v tej najvyššej kvalite.

Nutspread 100% arašidové maslo Nutspread
3,80 €

100% arašidové maslo je 100% prírodný – preto má arašidové maslo Nutspread najlepšiu chuť na slovenskom trhu. Arašidy sú pozoruhodnú potravinou plnú bielkovín, zdravých tukov a minerálov – len malé balenie arašidového masla Nutspread dokáže pokryť takmer polovicu odporúčanej dennej dávky horčíka.

Nutspread 100% kokosovo-makovej maslo Nutspread
7,70 €

Kokosovo-makové maslo má doslova opojnú a luxusné päťhviezdičkové novinku, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších zákazníkov. Teraz aj vo výhodnom veľkom balení! Maková semienka krásne upokojujú, tlmí bolesť a podráždenie a fungujú ako antioxidant.

Nutspread 100% maslo z vlašských orechov Nutspread
7,70 €

100% maslo z vlašských orechov má intenzívnu chuť, sladkú a nezameniteľnú, nič ořechovějšího už asi v prírode nájsť nedá. Vlašské oriešky obsahujú zo všetkých orechov najviac omega-3 mastných kyselín.

KetoDiet Sušené mäso hovädzie jerky 3 x 30 g
8,20 €

KetoDiet sušené mäso – Hovädzie jerky je sušené hovädzie mäso, je jemne zaúdená, jemne nasolené 4 mm hrubé plátky prvotriedneho hovädzieho mäsa, pozvoľna sušené po oboch stranách v poriadku niekoľkých hodín, ktoré predstavuje chutnú desiatu.

Nutspread 100% arašidové maslo Nutspread crunchy
4,20 €

Posledný kus za túto cenu!

arašidové maslo crunchy – americká klasika, ktorá sa konečne pomaly dostáva aj do Čiech, teraz v báječné chrumkavej verzii. Ak túto pre niekoho nezvyklou arašidovou nátierku míňate v obchodoch bez povšimnutia, zbystrite! Arašidy sú pozoruhodnú potravinou plnú bielkovín, zdravých tukov a minerálov.

Nutspread 100% kokosové maslo Nutspread
5 €

100% kokosové maslo má prirodzene sladkú chuť, neobsahuje absolútne žiadny pridaný cukor. Kokosový olej alebo tiež kokosový tuk si u nás za posledné roky získal veľa priaznivcov – je úžasný na varenie, smaženie, k starostlivosti o telo i vlasy.

Nutspread 100% máslo z para ořechů
9,30 €

Para orechy čiže brazílske orechy sú nielen obrovskou zásobárňou selénu, zinku a ďalších minerálov, ale hlavne úplnou chuťovú bombou. V porovnaní s ostatnými druhmi obsahujú väčšie množstvo tuku, ktoré im dodáva neuveriteľne jemnú a sýtu chuť. .

Rapunzel Bio 100% -ný arašidová pasta jemná 250g
3,60 €

Bio 100% -ný arašidová pasta jemná Jemný krém z čerstvo pražených arašidov, ktorému sa tiež niekedy hovorí arašidové maslo. Ako nátierka na chlieb má výbornú arašidové chuť. Arašidy boli niekoľkokrát testované na prítomnosť aflatoxínov. Zloženie: čerstvo opražené a namleté arašidy.

KetoDiet Proteínový krém s lieskovými orieškami 50 g
1,80 €

Krém s lieskovými orieškami a čokoládovou príchuťou. Chutí skvele vďaka praženým lieskovým orieškom a kakau. Obsahuje 23% bielkovín a zdravé tuky z orieškov. Nechýba pravé kakao a bambucké maslo, ktoré prospieva regeneráciu, hydratuje a vyživuje.

Nutspread 100% orieškové maslo Nutspread Trio z troch druhov orechov
7,70 €

orieškové maslo Nutspread Trio z troch druhov orechov kombinuje to najlepšie z najlepšieho – superzdravé mandle plné horčíka pre krásne vlasy, kešu pre dobrú náladu i nezameniteľný sladkastý kokos – na štítnu žľazu, na trávenie, na pleť.

Allnature Arašídové máslo jemné 50 g
1,60 €

Arašidové maslo je veľmi chutným zdrojom kalórií pre doplnenie vašej vysokokalorické stravy. Obsahuje vysoký podiel bielkovín, zdravých nenasýtených mastných kyselín, vitamínov, minerálov, sacharidov a zdravých tukov. .

Allnature Arašídové máslo s mléčnou čokoládou 50 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Arašidové maslo s mliečnou čokoládou je bohatým zdrojom bielkovín, zdravých tukov, vitamínov E, B1 a B3, minerálov, sacharidov a neodolateľná chuť kombinácie pražených arašidov a mliečnej čokolády. .

Allnature Arašídové máslo solené 50 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Arašidové maslo solené má neobyčajne lahodnú a jemne slanú chuť. Podčiarkuje obľúbené chuťové tóny pražených arašidov, ktoré vyberáme len z tých najkvalitnejších zberov. Vyskúšajte Američanov tak obľúbené „peanut butter“ a uvidíte, že z vašej kuchyne už len tak nezmizne. .

Nutspread 100% kokosovo-arašidové maslo Nutspread
5 €

Kokosovo-arašidové maslo v sebe spája všetky výhody nášho kokosového a arašidového masla v jednom: úžasnú chuť a vôňu, dokonalú konzistenciu, nulový obsah pridaných olejov, konzervantov, cukru, lepku alebo chémie. A na to sme pyšní!.

KetoDiet Sušené mäso morčacie jerky 3 x 30 g
8,20 €

KetoDiet sušené mäso – Morčacie jerky je sušené morčacie mäso jemne zaúdená, jemne nasolené 4 mm hrubé plátky prvotriedneho hovädzieho mäsa, pozvoľna sušené po oboch stranách v poriadku niekoľkých hodín, ktoré predstavuje chutnú desiatu. Neobsahujú lepok, glutamáty, farbivá, ani konzervačné látky.

Nutspread 100% dvojfarebné lieskovoorieškové maslo s kešu Nutspread
7,70 €

100% dvojfarebné lieskovoorieškové maslo s kešu je najžiadanejší, najmilovanejšiu, najlahodnejšie. Výsledkom kombinácie dvoch druhov orechov je výrobok úplne jedinečné chuti i vzhľadu, ktorý predstavuje výbornú zdravú alternatívu komerčných presladených nátierok.

Nutspread 100% lieskovoorieškové maslo Nutspread
7,70 €

100% lieskovoorieškové maslo, to je čistá chuť lieskových orechov a nič iné! Vytvorili sme orieškovú nátierku, v ktorej je orieškov 100% a ktorá žiadna vylepšovanie nepotrebuje. Lieskovoorieškové maslo sa tak nedá porovnávať s ničím, čo ste kedy ochutnali.

Nutspread Kokosové maslo s kakaom Nutspread
5,70 €

Kokosové maslo s kakaom predčí Vaše očakávania a svojou chuťou a vôňou Vás prenesie rovno do tropického raja. Kokosový olej alebo tiež kokosový tuk si u nás za posledné roky získal veľa priaznivcov – je úžasný na varenie, smaženie, k starostlivosti o telo i vlasy.

Nutspread Mandľové maslo s perníkom Nutspread
8,10 €

Mandľové maslo s perníkom je jemný mandľový krém s neodolateľnou chuťou perníka. Každá lyžička vám pripomenie detstvo a tešenie sa na Vianoce, s každým sústom budete mandle milovať viac a viac.

Rapunzel Bio Tahini - sezamové pasta 250g
4 €

Čistá pasta z mletých šetrne pražených sezamových semienok. Sezam je dôležitým zdrojom vápnika, vitamínov B1 a B6, železa a horčíka. Tahini je obľúbené v makrobiotickej kuchyni, používa sa v obľúbenej nátierke hummus a hodí sa do väčšiny nátierok na báze varených strukovín.