Nutspread 100% orieškové maslo Nutspread Trio z troch druhov orechov
7,70 €

orieškové maslo Nutspread Trio z troch druhov orechov kombinuje to najlepšie z najlepšieho – superzdravé mandle plné horčíka pre krásne vlasy, kešu pre dobrú náladu i nezameniteľný sladkastý kokos – na štítnu žľazu, na trávenie, na pleť.

Wolfberry Kokos strúhaný BIO 250 g
2,30 €

Kokos sušený, strúhaný Wolfberry BIO 250 gv RAW kvalite. Nesladená nepražené, chrumkavá a voňavá potravina v tej najvyššej kvalite.

České ghíčko Ghítela 230 g
6,70 €

Luxusné alternatíva obľúbené nátierky. Ghítelu možno konzumovať priamo, do smoothies, na palacinky, k príprave zákuskov a tort. Ghítela je skvelý zdroj energie pre vašu duševnú činnosť, pre športovcov pred tréningom, deťom ako alternatíva cukroviniek s cukrom a nevhodnými tuky.

Country Life Kukurica na popcorn BIO 200 g
1,10 €

Pripravte si domáci popcorn v biokvalite. Môžete ho urobiť na slano i na sladko. Obľúbená pochúťka k filmu. Jednoduchá a rýchla príprava v hrnci alebo mikrovlnke. .

Allnature Arašídové máslo jemné 50 g
1,60 €

Arašidové maslo je veľmi chutným zdrojom kalórií pre doplnenie vašej vysokokalorické stravy. Obsahuje vysoký podiel bielkovín, zdravých nenasýtených mastných kyselín, vitamínov, minerálov, sacharidov a zdravých tukov. .

Allnature Arašídové máslo solené 50 g
1,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Arašidové maslo solené má neobyčajne lahodnú a jemne slanú chuť. Podčiarkuje obľúbené chuťové tóny pražených arašidov, ktoré vyberáme len z tých najkvalitnejších zberov. Vyskúšajte Američanov tak obľúbené „peanut butter“ a uvidíte, že z vašej kuchyne už len tak nezmizne. .

Ananásovej kúsky 40 g
4,90 €

ananásovej kúsky bez pridaného cukru bez pridaných chemických látok bez použitia konzervantov a GMO bez lepku 100% prírodné .

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: