Počet nájdených produktov: 11

Pre daný výber neboli nájdené žiadne ponúkané výrobky.

DEUTER Pulse II-15%

DEUTER Pulse II

Hodnotenie: 4,5
24,62 €

20,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická ľadvinka so šikmo orientovaným držiakom na fľašu a dvoma vreckami na najrôznejšie drobnosti, ktoré chcete mať vždy pri sebe.


Boll Fox II Black
29,44 €
27,09 €

Boll Fox II Black je anatomicky tvarovaná športová ľadvinka s diagonálnym držiakom na fľašu a 3D vreckom na potrebné drobnosti. Je vhodná pre behanie, in-line korčule, bežky a Nordic walking …


Boll Spark

Boll Spark

Hodnotenie: 4
25,74 €
23,67 €

Výpredaj

Boll Spark je ľahká, super stabilná, vzdušná ľadvinka s diagonálnym, ľahko dostupným držiakom na fľašu. Je vhodná na behanie, in-line korčule, bežky a Nordic walking.


CAMP Ergo Belt
61,15 €
57,10 €

Lehký a úzký pás pro běhání po horách i stezkách Camp Ergo Belt. Má velkou samostatnou kapsu se dvěma vstupními otvory navrženými tak, aby unesly dvě měkké láhve, které jsou součástí pásu (jedna 150 ml pro kalorie a druhá 500 ml pro hydrataci). Kapsa na zip se síťovinou je ideální na přenos potřeb jako je občerstvení, klíče, doklady a další příslušenství.


Craft Hydrate-27%

Craft Hydrate

Hodnotenie: 5
27,78 €

20,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Craft Hydrate je praktická ľadvinka, určená predovšetkým pre bežcov, ktorí chcú mať všetko dôležité, vrátane pitia, pri sebe. Vďaka pohodlnému polstrovaniu pri nosení nikde netlačia.


Ferrino X-Easy
25,52 €

22,30 €

Malá ledvinka Ferrino X-Track s anatomickým tvarováním a držákem pro jednu lahev. Vhodná pro cyklistiku i běh.


Boll Fox II Strawberry
29,44 €
27,09 €

Boll Fox II Strawberry je anatomicky tvarovaná športová ľadvinka s diagonálnym držiakom na fľašu a 3D vreckom na potrebné drobnosti. Je vhodná pre behanie, in-line korčule, bežky a Nordic walking …


One Way Thermo Belt

One Way Thermo Belt

Hodnotenie: 5
31,38 €

27,40 €

Ľadvinka s vnútornou termoskou na nápoj. Ľadvinka má oddelené vrecko na mobil, doklady, kľúče atď.. Termoska sa dá vybrať a umyť, popruh je regulovateľný. Pijete priamo z ľadvinky, termosku nevyberáte. Nápoj vám vydrží teplý.


OSPREY Duro Solo Belt
46,12 €
41,90 €

Praktická ľadvinka Osprey Duro Solo Belt je ideálna na kratšie behy, pri ktorých potrebujete iba nevyhnutné drobnosti a fľašu na vodu. V ľadvinke je dostatok miesta na drobnú desiatu, kľúče a ďalšie maličkosti. Telefón ľahko schováte do vrecka s TPU priehľadným plastom, ktorý umožňuje sledovať aj ovládať mobil pri behu.


FISCHER Ledvinka DRINK-/FITBELT
18,37 €
17,90 €

Momentálne nedostupné

Ledvinka pro běžecké lyžování s lahví o objemu 0,75 l. Fischer Ledvinka DRINK-/FITBELT nabízí dostatečný prostor pro drobnosti, které potřebujete vzít s sebou na běžky, navíc má polstrovanou zadní stranu pro maximální pohodlí při jejím nošení a reflexní prvky, díky kterým budete vždy vidět.


FISCHER Ledvinka Professional
26,91 €
26,30 €

Momentálne nedostupné

Ledvinka na běžky s integrovaným vakem na 1 litr tekutiny. Ledvinka má polstrovanou zadní část a je vybavena reflexními prvky.