Kvapaliny do ostrekovačov - autokozmetika

Hľadáte doplnky k automobilu alebo motoristické potreby? U nás na MALL.sk sme pre vás tovar z kategórie kvapaliny do ostrekovačov - autokozmetika zoradili od najlacnejšieho aj podľa úspechu u zákazníkov. Vyberte si náš obchod a užívajte si zákaznícke výhody:

Zobraziť viac
  • Vybraný tovar vám doručíme ešte dnes, kam si budete priať.
  • Chcete si radšej nákup vyzdvihnúť, keď sa vám to bude hodiť? Na Slovensku prevádzkujeme
  • viac ako 350 výdajných miest.
  • Máte otázky k tovaru z kategórie kvapaliny do ostrekovačov - autokozmetika alebo k objednávke? Naša zákaznícka podpora funguje nonstop.
  • Nevyhovujúci tovar môžete vrátiť do 14 dní bez udania dôvodu.

Okrem tovaru z kategórie kvapaliny do ostrekovačov - autokozmetika nájdete u nás na MALL.SK takmer 1 milión produktov!

DYNAMAX LETNÁ ZMES 5L CITRON

DYNAMAX LETNÁ ZMES 5L CITRON

4,06 €

DYNAMAX letná zmes 1:2 je vysokoúčinný prostriedok pre odstránenie zbytkov hmyzu a všetkých bežných nečistôt zo skla automobilu. Koncentrát obsahuje aktívnu látku, ktorá predstavuje úplne nový spôsob údržby. Znižuje námahu spojenú s čistením okien .

DYNAMAX LETNÁ ZMES 5L LESNÉ OVOCIE

DYNAMAX LETNÁ ZMES 5L LESNÉ OVOCIE

4,13 €

Nová letná zmes do ostrekovačov, s príjemnou vôňou ovocia. Účinná letná zmes do ostrekovačov, ktorá odstráni aj zvyšky hmyzu. Použitie vám uľahčí nalievacie hrdlo, ktoré je súčasťou balenia.

DYNAMAX LETNÝ KONCENTRÁT 1:100

DYNAMAX LETNÝ KONCENTRÁT 1:100

1,79 €

Je to učinná kvapalina do ostrekovačov určená pre všetky typy motorových vozidiel v letnom období. Stlačením fľaše naplňte dávkovač a vzápätí naplňte nádobku ostrekovača. Dávka vystačí na 3 l vody. Výrobok sa riedi v pomere 1:100 (1 diel zmesi a 1 00 dielov vody).