Oriental Weavers Kusový koberec Zoya 728 R kruh 120x120 (priemer) kruh

Oriental Weavers Kusový koberec Zoya 728 R kruh 120x120 (priemer) kruh

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Ak hľadáte koberec, ktorý do Vašej domácnosti vnesie africké motívy, potom je pre Vás kusový koberec Zoya 728 R skvelou voľbou! Tento buklák v kruhovom prevedení môžete položiť nielen dovnútra, ale aj do exteriéru. Celý popis
37,34 €
Vrátane DPH
Partner: Můjkoberec
Doprava zadarmo

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu Můjkoberec

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 8345763

Popis

Predstavenie kobercov BoucleKolekcia Zoya od egyptského výrobcu Oriental Weavers International prináša krásne moderné koberce, ktoré skvele doplnia moderné i klasické interiéry. Jedná sa o koberce typu Boucle, pre ktoré je typický hladký povrch bez vlasu. Medzi ich prednosti preto patrí ľahká údržba, vysoká odolnosť a tiež sú vhodné do domácností s domácimi miláčikmi. Môžete si vybrať z mnohých vzorov, veľkostí a niektoré koberce ponúkame aj v kruhovom prevedení.

Oriental Weavers koberce

Spoločnosť Oriental Weavers je jedným zo svetových lídrov vo výrobe kobercov. Väčšina z nich sa vyrába v jednej z viac ako desiatich tovární v Egypte, ale nedávno sa časť výroby presunula do Číny, kde spoločnosť experimentuje s novými materiálmi a dizajnom. Spoločnosť založil v roku 1979 Mohamed Farid Khamis, ktorému sa podarilo vybudovať obrovské kobercové impérium. Spoločnosť sa zameriava na strojársku výrobu s použitím rôznych syntetických a prírodných materiálov. Mnohí ďalší výrobcovia nakupujú vlákna kobercov od spoločnosti Oriental Weavers.
Prezentácia výrobcu Oriental Weavers:

Webové stránky výrobce Oriental Weavers