10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Oriental Weavers Kusový koberec Portland 172/RT4G 200x285

Oriental Weavers Kusový koberec Portland 172/RT4G 200x285

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Nádherný kusový koberec Portland 172/RT4G v zeleno-sivej farbe so zaujímavým vzorom bude vynikať, ale hlavne ladiť v akomkoľvek interiéri. Návštevy budú udivené a potešení.

Dĺžka

Šírka

183,42 €
Tovar od: Můjkoberec
183,42 €
Doprava zadarmo

1.8.2024 - 6.8.2024 na vašej adrese

PopisKusový koberec Portland je vyrobený s technológiou Frizé. Tá zaručuje jeho pevnosť a odolnosť, pretože sú jednotlivé vlákna koberca zmotané do silnejších pramienkov.

Koberce Portland sú nápadité koberce so vzormi, ktoré ideálne zapadnú do moderného bytu. Vďaka nízkemu vlasu sú koberce veľmi jednoduché na údržbu. Materiál týchto kobercov je 100% Hard Twist Polyolefín, ktorý navyše posilňuje kvalitu a odolnosť koberca proti bežnému opotrebovaniu a ošúchaniu. Koberce majú relatívne vysokú hustotu vlákien, vďaka ktorej sú veľmi príjemné na dotyk.

Ukážka, ako koberec vyzerá v interiéri – obrázky nižšie reprezentujú iba produktový rad.
Nemusí ísť priamo o konkrétny typ koberca, ktorý si prezeráte.

Kusový koberec PortlandKusový koberec Portland detail

Oriental Weavers koberce

Spoznajte koberce Oriental Weavers

Spoločnosť Oriental Weavers je jedným zo svetových lídrov vo výrobe kobercov. Väčšina z nich sa vyrába v jednej z viac ako desiatich tovární v Egypte, ale nedávno sa časť výroby presunula do Číny, kde spoločnosť experimentuje s novými materiálmi a dizajnom. Spoločnosť založil v roku 1979 Mohamed Farid Khamis, ktorému sa podarilo vybudovať obrovské kobercové impérium. Spoločnosť sa zameriava na strojársku výrobu s použitím rôznych syntetických a prírodných materiálov. Mnohí ďalší výrobcovia nakupujú vlákna kobercov od spoločnosti Oriental Weavers.
Prezentácia výrobcu Oriental Weavers:

Webové stránky výrobce Oriental Weavers

/---html

Video

Recenze koberce Portland

\---