10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

NOURISTAN Kusový koberec Mirkan 104095 Red 80x150

NOURISTAN Kusový koberec Mirkan 104095 Red 80x150

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Orientálny červený kusový koberec s krásnym prepracovaným vzorom, ktorý sa vyrába v Nemecku zo 100% polypropylénu. Koberec Mirkan 104095 skvele poslúži ako bytový koberec v obývacích izbách, ale možno ho využiť tiež v spálňach či ako behúň na chodbách.
35 €
Tovar od: Můjkoberec
35 €
Doprava zadarmo

14.8.2024 na výdajnom mieste
14.8.2024 - 19.8.2024 na vašej adrese

Popis

Kusové koberce radu Mirkan od novej značky Nouristan (od výrobcu Hansa Home) poteší krásnymi a prepracovanými orientálnymi vzormi, vďaka ktorým sa budú v interiéroch náramne vynímať. Koberce Mirkan sa hodí napr. Do obývacích izieb, prípadne do jedální alebo do iných interiérov. Poteší krátkym vlasom pre ľahkú údržbu i obšitím na všetkých stranách. Celkovo sa jedná o kalitní koberce, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Kúpite ich v mnohých veľkostiach, farebných motívoch aj v behúňovom prevedení.

Nouristan – Hanse Home koberce

Nová kolekcia Nouristan ponúka extra mäkké kusové koberce s nápaditými a odvážnymi farebnými vzormi. Ide o kolekciu nemeckého výrobcu Hansa Home. Hanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore, ako je napr. Osta alebo Lano.


Webové stránky Nouristan. Zobrazit nabídku Nouristan kobercú.