10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Merinos Kusový koberec Sirena 56063-210 Multi 160x230

Merinos Kusový koberec Sirena 56063-210 Multi 160x230

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Moderný koberec v béžovo-sivom farebnom prevedení sa hodí do každej domácnosti. Najviac sa mu bude páčiť v spálni alebo obývačke, kde bude pohladením pre Vaše chodidlá. Tento odolný a hebký kúsok sa vyrába z polyesterového vlákna a má antistatickú úpravu.
92,72 €
Tovar od: Můjkoberec
92,72 €
Doprava zadarmo

5.8.2024 - 8.8.2024 na vašej adrese

Popis

Moderné koberce SIRENA, ktoré do Vašej domácnosti vnesú šmrnc. Vyrába sa zo 100% polyesteru, čo je jemný, lesklý a odolný materiál. Koberce sa najlepšie hodia do obývacích izieb alebo spální, kde si Vaše chodidlá užijú jeho hebkosť. Medzi ďalšie prednosti patrí antistatická úprava alebo jednoduchá údržba.

Medipa (Merinos) koberce

Spoznajte koberce Merinos

Prezentácia výrobcu Medipa (Merinos):Merinos je turecký výrobca kobercov založený v roku 1970 v menšom meste Gaziantep. Zakladateľ Mehmet Erdemoğlu odovzdal vedenie spoločnosti svojim deťom, ale zostal hlavnou hnacou silou spoločnosti až do posledných chvíľ, keď ešte mohol pracovať. V roku 1992 začala spoločnosť vyrábať aj vlastné vlákna, čím sa zvýšil jej rast. Vývoj pomaly pokračoval až do súčasnosti, keď spoločnosť Merinos začala vyrábať ďalšie výrobky, ako sú záclony a posteľná bielizeň. K rozvoju prispelo aj otvorenie nového výrobného závodu v ruskom Rostove. Spoločnosť Merinos v súčasnosti vyváža do 78 krajín na 5 kontinentoch a je svetovým lídrom vo výrobe textilu a globálnou značkou. 

Webové stránky výrobce Merinos