Kód: 25022084

Hanse Home Kusový koberec Gloria 105519 Green kruh 160x160 (priemer) kruh

Hanse Home Kusový koberec Gloria 105519 Green kruh 160x160 (priemer) kruh

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Tmavozelený kruhový krásavec s bielym orientálnym vzorom, ktorý sa skvele hodí nielen do tradične zariadených domácností. Vyrába sa z kvalitného polypropylénu a má stredne vysoký strihaný vlas. Preto sa vyznačuje odolnosťou, jednoduchou údržbou a príjemným povrchom zároveň. Celý popis
74,82 €
Tovar od: Můjkoberec
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
74,82 €
Doprava zadarmo
Pri zaobstaraní MALL karty 44,82 €

24.4.2023 - 27.4.2023 na vašej adrese

Popis

Koberce Gloria od nemeckej značky Hanse Home Vás potešia rôznymi motívmi a farebnými kombináciami. Vďaka kvalitnému polypropylénu sa koberce nenabíjajú statickou elektrinou a na slniečku nešisujú. Stredne vysoký strihaný vlas je veľmi príjemný na dotyk aj došľap, čo najlepšie oceníte v spálni pri posteli alebo v obývacej izbe pri gauči.

Hanse Home Collection koberceHanse Home je mladá spoločnosť, založená roku 2008 v nemeckom Pinnenbergu. Ide o výrobcu, ktorý sa nebojí určovať trendy a privádzať na európsky trh úplne novú koncepciu kobercov. Osobne sme sa s mladým majiteľom stretávali na veľtrhu v Hannoveri a získali sme unikátnu príležitosť ponúknuť Vám produkty tejto spoločnosti v Českej republike a na Slovensku. Koberce spoločnosti Hanse Home ponúkajú bezkonkurenčne výhodný pomer cena/kvalita, pretože práve v tej sa rovnajú špičkám v obore.

Webové stránky Hanse Home. Zobraziť koberce Hanse Home

Video

Video: koberce Gloria