10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

Chemex Koberec Essence Štvorec Shaggy Mäkký Hustý P113A D Square Ružová 120x120 cm

Chemex Koberec Essence Štvorec Shaggy Mäkký Hustý P113A D Square Ružová 120x120 cm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Koberce Essence štvorec určite oslovia ľudí, ktorí hľadajú mäkké a na dotyk príjemné koberce s hustou huňatou hromadou – v tejto kolekcii je jeho výška až 40 milimetrov. Koberce Essence sú vyrobené z najkvalitnejšej polypropylénovej priadze Calping Frise s gramážou 1500 g/m2.
50 €
50 €

26.7.2024 - 29.7.2024 na vašej adrese

Popis

Koberce „Essence“ určite oslovia tých, ktorí hľadajú mäkké a na dotyk príjemné koberce s hustou huňatou hromadou – v tejto kolekcii je jeho výška až 40 milimetrov.

 

Koberce Essence sú vyrobené z najkvalitnejšej polypropylénovej priadze Calping Frise s gramážou 1500 g/m2. Technológia tepelnej stabilizácie polypropylénovej priadze na dve skrútené nite, vďaka čomu vyzerajú ako vlnené koberce so všetkými výhodami syntetických kobercov.

 

„Essence“ má jedinečný vzhľad podobný prírodnému vlnenému rúnu, sú odolné, trvanlivé a ľahko sa udržujú v čistote. Môžu byť ľahko prispôsobené spálni alebo obývacej izbe, aj výberom správnej veľkosti.

 

Koberce Essence sú k dispozícii v pôsobivo zaujímavých farbách v odtieňoch šedej, hnedej a béžovej, nájdeme tu aj pastelové farby.