Kód: 6494898

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5378 B (Red) 200x300

Berfin Dywany Kusový koberec Anatolia 5378 B (Red) 200x300

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Koberec Anatolia 5378 B je výbornou voľbou do spoločných priestorov. Na tomto druhu koberca nie je vidieť každá špina a tak sa hodí aj do miest, kde je väčšia koncentrácia ľudí. Je veľmi jednoduchý na údržbu. Materiál Heats t predstavuje tepelne upravené vlákno, ktoré je príjemné a veľmi odolné. Celý popis
237,38 €
Tovar od: Můjkoberec
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
237,38 €
Doprava zadarmo
Pri zaobstaraní MALL karty 207,38 €

24.4.2023 - 27.4.2023 na vašej adrese

Popis

Koberec Anatolia 5378 B je skvelou voľbou do spoločných priestorov. Jedná sa o vzorovaný typ koberca orientálneho nádychu. Na tomto druhu koberca nie je vidieť každá špina a tak sa hodí aj do miest, kde sa pohybuje viac ľudí. Materiál Heatset predstavuje tepelne upravené vlákno, ktoré pôsobia veľmi príjemne a sú skvelou voľbou.

Koberce Anatolia majú krátky vlas, sú jemné a pevné. Sú najjednoduchšie na údržbu, pretože sú antistatické. Rovnako sú vysoko pevné, kvalitné a nízke. Ideálne sú napríklad do obývačky, vďaka tomu, že sa nesešlapávají a sú stálofarebné.

Berfin Dywany

Spoločnosť Berfin Carpets so sídlom v meste Wola Mrokowska neďaleko Varšavy je dôkazom, že aj v Poľsku môžete nájsť koberce najvyššej kvality. Spoločnosť s dlhoročnou tradíciou má svoje korene v Turecku, odkiaľ čerpá inšpiráciu pre svoje tradičné, ale aj úplne originálne a jedinečné koberce. Ak hľadáte koberec z ovčej vlny, príjemného akrylu alebo odolného polypropylénu, Berfin vám ho ponúkne, a to za perfektnú cenu.

Video

Video recenze: Orient?ln? koberec Anatolia