Kód: 6504673

Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 brown kruh 160x160 (priemer) kruh

Ayyildiz Kusový koberec Life Shaggy 1500 brown kruh 160x160 (priemer) kruh

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
Kusový koberec Life Shaggy 1500 brown v kruhovom prevedení. Koberce Life Shaggy sú vysoko kvalitné koberce, ktoré sa vyznačujú veľmi dlhým vlasom a príjemnou huňatostí, a tento nie je žiadnou výnimkou. Vďaka svojmu tvaru je výraznejšia a dokonale tak vynikne v akomkoľvek interiéri. Celý popis
66,27 €
Tovar od: Můjkoberec
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
66,27 €
Doprava zadarmo
Pri zaobstaraní MALL karty 36,27 €

20.4.2023 - 25.4.2023 na vašej adrese

Popis

Koberce z rady Life Shaggy právom patrí medzi naše bestsellery. Je to dané jednak ich variabilitou, pretože ponúkame celú škálu farieb, tvarov a veľkostí, ale nemenej dôležitým parametrom je ich komfortné 30 mm dlhý vlas. Jedná sa o vlas typu frise, ktorý je tvorený niekoľkými do seba smotanými vláknami. Vlas tak získava na pevnosti a odolnosti. Napriek tomu si koberec zachováva vyššiu mieru komfortu, ako koberce s krátkymi vláknami. V neposlednom rade je potrebné spomenúť veľmi priaznivú cenu týchto kobercov, ktorá tiež určite zohráva úlohu pri výbere koberca. Skrátka, hľadáte ak príjemný koberec s dlhým vlasom za dobrú cenu, Life Shaggy môže byť tou správnou voľbou!

Ayyildiz koberce

Turecká reklama výrobce AyyildizAyyildiz Teppiche je nemecko-turecký výrobca kobercov. Spoločnosť bola založená v roku 2005 a odvtedy sa zameriava na strojovú výrobu kobercov strednej triedy, ktoré pozostávajú najmä zo syntetických materiálov. Spoločnosť sídli v Nemecku, kde sa navrhujú aj nové dizajny, ale výroba sa sústreďuje skôr v tureckých halách, kde majú dlhoročné skúsenosti. Vďaka perfektnému pomeru kvality a ceny a moderným vzorom sú koberce tohto výrobcu na stredoeurópskom trhu veľmi žiadané.

stáhnout pdf katalog Katalog Ayyildiz v PDF (všetko bude dodané v priebehu 3 týždňov)

Webové stránky výrobce Ayyildiz

Video

Recenze koberce Life Shaggy