4-šuplíková komoda, biela, ATENE TYP 7
50 €

39 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj šuplíková komoda ATENE TYP 7.


Dolomitové umývadlo UM ECCE 610ON, MASON
130 €

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť, obohaťte ju dolomitovým umývadlom MASON. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.


Horná závesná skrinka, biela, GALENA SI09
27 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Horná závesná skrinka GALENA SI09 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!


Horná závesná skrinka, biela, GALENA SI10
29 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Horná závesná skrinka GALENA SI10 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!


Komoda 2D1S, dub sonoma, NORTY TYP 9
95 €

Doprajte vášmu domu nádych prírody v prevedení dub sonoma. Komoda 2D1S zo sektoru NORTY vám poslúži a vytvorí príjemnú atmosféru vo vašej domácnosti.


Kúpeľňová skrinka, biela, NATALI TYP 7
57 €

46 €

Novinka

Skrinka NATALI vyrieši problém s nedostatkom úložného priestoru v menších interiéroch. Vyrobená je z kvalitného DTD laminovaná bielom prevedení.


Nízka skrinka, dub sonoma, DUNAJ TYP 7
69 €

Buďte nezávislí a poskladajte si obývaciu izbu snov s univerzálnym sektorovým systémom DUNAJ, ktorý sa hrdo pýši skrinkou Typ 7 vyrobenou na Slovensku.


Písací stôl KB, sosna andersen, KORA
238 €

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Sektorový systém KORA ponúka more možností. Písací stôl KORA KB je multifunkčný a variabilný.


Regál typ 3, biela, NATALI
59 €

Otvorený moderný regál NATALI vo farebnom prevedení biela je veľmi užitočný kus nábytku. Tým, že má 4-poličky, máte všetko poruke a pekne usporiadané.


Rohová skrinka, dub sonoma, DUNAJ TYP 14
94 €

Buďte nezávislí a poskladajte si obývaciu izbu snov s univerzálnym sektorovým systémom DUNAJ, ktorý sa hrdo pýši skrinkou Typ 14 vyrobenou na Slovensku.


Skriňa dvojdverová, samoa king, KORA
184 €

Otvorte brány fantázie a spojte viacero kúskov v jeden celok. Nábytok KORA ponúka more možností. Dvojdverová vešiaková skriňa KORA KS1 v rustikálnom štýle.


Skrinka nad práčku, dub sonoma, NATALI
78 €

54 €

Skrinka NATALI vyrieši problém s nedostatkom úložného priestoru v menších interiéroch. Umiestnite pod ňu práčku a ušetrite miesto. V prevedení dub sonoma.


Skrinka nad WC, biela, ATENE TYP 5
76 €

59 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj skrinka nad WC ATENE TYP 5.


Skrinka pod umývadlo, biela, ATENE TYP 3
42 €

33 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj skrinka pod umývadlo ATENE TYP 3.


Skrinka pod umývadlo, wenge, MASON WE13
49 €

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť, obohaťte ju skrinkou pod umývadlo MASON WE13. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.


Skrinka vysoká, wenge, MASON WE11
65 €

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť v dome, obohaťte ju vysokou skrinkou MASON WE11. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.


Spodná skrinka, biela, Galena SI06
37 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Spodná skrinka GALENA SI06 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!


Spodná skrinka, biela, pravá, GALENA SI12
32 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Spodná skrinka GALENA SI12 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!


Vysoká skrinka, biela, ATENE TYP 1
62 €

49 €

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj vysoká skrinka ATENE TYP 1.


Vysoká skrinka, biela, GALENA SI14
56 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Vysoká skrinka GALENA SI14 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!


Úzky regál, biela, ATENE TYP 6
17 €

14 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj úzky regál ATENE TYP 6.


Závesná rohová polica, biela, ATENE TYP 4
23 €

18 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj závesná rohová skrinka ATENE TYP 4.