Skrinka vysoká, wenge, MASON WE11
67 €

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť v dome, obohaťte ju vysokou skrinkou MASON WE11. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.

Skrinka pod umývadlo, biela, ATENE TYP 3
44 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj skrinka pod umývadlo ATENE TYP 3.

Skrinka nad práčku, biela, NATALI
78 € 55 €

Skrinka NATALI vyrieši problém s nedostatkom úložného priestoru v menších interiéroch. Môžete pod ňu umiestniť práčku a ušetriť tak miesto. V bielej farbe.

Skrinka nad práčku, dub sonoma, NATALI
78 € 55 €

Skrinka NATALI vyrieši problém s nedostatkom úložného priestoru v menších interiéroch. Umiestnite pod ňu práčku a ušetrite miesto. V prevedení dub sonoma.

Kúpeľňová skrinka, biela, NATALI TYP 7
59 €

Novinka

Skrinka NATALI vyrieši problém s nedostatkom úložného priestoru v menších interiéroch. Vyrobená je z kvalitného DTD laminovaná bielom prevedení.

Skrinka nad WC, biela, ATENE TYP 5
79 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj skrinka nad WC ATENE TYP 5.

Vysoká skrinka, biela, ATENE TYP 1
65 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj vysoká skrinka ATENE TYP 1.

Závesná rohová polica, biela, ATENE TYP 4
24 €

Novinka

Vneste do svojej kúpeľne harmóniu a estetiku. So zostavou ATENE bude žiariť čistotou a praktickosťou. K zostave patrí aj závesná rohová skrinka ATENE TYP 4.

Horná závesná skrinka, biela, GALENA SI10
29 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Horná závesná skrinka GALENA SI10 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!

Skrinka so zrkadlom, wenge, MASON WE14
69 €

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť, obohaťte ju skrinkou so zrkadlom MASON WE14. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.

Skrinka pod umývadlo, wenge, MASON WE13
52 €

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť, obohaťte ju skrinkou pod umývadlo MASON WE13. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.

Spodná skrinka, biela, Galena SI06
39 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Spodná skrinka GALENA SI06 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!

Vysoká skrinka, biela, GALENA SI14
62 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Vysoká skrinka GALENA SI14 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!

Horná závesná skrinka, biela, GALENA SI09
28 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Horná závesná skrinka GALENA SI09 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!

Dolomitové umývadlo UM ECCE 610ON, MASON
129 €

Splátky bez navýšenia

Vytvorte z kúpeľne najluxusnejšiu miestnosť, obohaťte ju dolomitovým umývadlom MASON. Moderný, pritom jednoduchý dizajn vám vytvorí dokonalé pohodlie.

Regál typ 3, biela, NATALI
64 €

Otvorený moderný regál NATALI vo farebnom prevedení biela je veľmi užitočný kus nábytku. Tým, že má 4-poličky, máte všetko poruke a pekne usporiadané.

Skrinka pod umývadlo, biela, GALENA SI02
26 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Skrinka pod umývadlo GALENA SI02 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!

Spodná skrinka, biela, pravá, GALENA SI12
35 €

Aj kúpeľňa by mala byť prehľadná, uprataná a čistá. Spodná skrinka GALENA SI12 skrýva v sebe neskutočne veľa úložného priestoru. Neváhajte, je úžasná!

Umývadlo, keramické, CENTURY 80
123 € 99 €

Priniesť jemnosť a čistotu k vám domov pomôže sektorová kúpeľňová zostava vo vidieckom štýle. KEIT to dokáže. Kúpeľňa sa stane vaším najobľúbenejším miestom.

Umývadlo, keramické, OLIVIA UM 16
52 € 45 €

Keramické umývadlo Olívia UM16 ktore je vhodne k našej skirnke pod umývadlo kúpite za výhodnú cenu v našom E-shope

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: