GRUND Česká kúpeľňová predložka, BONA
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu BONA: Zahrajte si šach na mäkkom. Kocky ladené tón v tóne vás nabádajú k hre. Urobte si radosť, predložka BONA vám na zemi vytvorí hracie pole, kde len budete chcieť.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, RIALTO
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu RIALTO: Kúzelný prechod ladený tón v tóne vás upúta. Harmonicky zladená predložka RIALTO je pre tých, ktorí majú obľúbenú paletu farieb, ale zároveň kladú dôraz na originálny dizajn.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, CARMEN
48,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CARMEN: Tiež zbožňujete operu? Talentované hrdlo dokáže vykúzliť tóny, ktoré v ostatných rozprúdia energiu a zlepšia náladu. Presne to isté hravo zvedie aj predložka Carmen.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, LUCA
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu LUCA: Vlny ku kúpeľu patria tak, ako výnimočná hebkosť a mäkkosť ku každej z našich predložiek. Organické tvary sa práve teraz tešia veľkej obľube. Pre istotu sme im však dali nadčasový vzhľad.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, FANTASIE
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu FANTASIE: Klasický vzor predložky a jemná hra farebných tónov sa hodí do každej kúpeľne, obývačky, izby i chodby. Fantázii sa medze nekladú!


GRUND Česká kúpeľňová predložka, CURTS
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu CURTS: Originálny, dynamický tvar prináša viac otázok než odpovedí. Sú to vlnky? Alebo nadýchané obláčiky? Dovoľte predložke CURTS, aby podporila vašu fantáziu každý deň.


GRUND Luxusná bavlnená 3 cm vysoká kúpeľňová predložka, CALO
59,95 €

Predložky GRUND z organickej priadze s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Predložky z organickej bavlny sú príjemné, mäkké a šetrné k životnému prostrediu. Hospodárny spôsob pestovania ctí prirodzenú biodiverzitu. CALO má navyše krásne hustý, 3 cm vysoký vlas. Užite si luxus nielen v kúpeľni.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, RIFFLE
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Riffle: Mladé, svieže, útulné. Presne také sú predložky z kolekcie Riffle. Plastický vzor a príjemné zemité odtiene dodajú vášmu domovu jednoduchý, moderný vzhľad.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SUNSHINE
34,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SUNSHINE: Vpustite k sebe žiarivé slnko. Každý deň Vám pripomenie, kým naozaj ste a na čom skutočne záleží.


Colani Luxusná dizajnová česká kúpeľňová predložka, Colani 11
64 €
+ doprava zadarmo

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Colani 11: Akoby sa na bielom pozadí pred našimi očami práve znášala k zemi hodvábna stužka zložená z troch farieb. Zastavenie pohybu je Colaniho špecialitou. Je v tom doslova nezastaviteľný.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, AMMONA
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu AMMONA: Nechajte svoju kúpeľňu vyjsť z ulity priemernosti. Mäkučká predložka Ammona jej dodá pocit výnimočnosti jednoducho tým, že v nej zanechá verný odtlačok prírody.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, SUMMERTIME
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu SUMMERTIME: Každý farebný prúžok predložky Summertime rozpráva svoj letný príbeh zaliaty slnkom. Aký povie práve vašim chodidlám?


Colani Luxusná dizajnová česká kúpeľňová predložka, Colani 35
59 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykom a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Ak sa na svet dokážete pozrieť očami umelca, môžete doslova na každom kroku nachádzať inšpiráciu k tvorivému vyjadrenie. Čiernymi ťahy s červeným detailom vniesol autor trochu drámy na módny sivý podklad.


Karim Rashid Luxusná dizajnová česká kúpeľňová predložka, KARIM 21
49,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu KARIM 21: Kúpte si dizajnový skvost – táto predložka vyhrala GERMAN DESIGN AWARD 2016. Predložky kolekcie KARIM Rashid plní nielen praktickú funkciu, ale sú aj skvostom do kúpeľne.


Colani Luxusná dizajnová česká kúpeľňová predložka, Colani 18
59 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu Colani 18: Podľa Luigiho nebolo na počiatku slovo, ale kruh. Svoje presvedčenie sa rozhodol predložiť v tom najjemnejším možnom prevedení a na to môžeme sotva niečo namietnuť.


GRUND Česká kúpeľňová predložka, DUNA
29,95 €

Kvalitné české predložky GRUND s protišmykovou úpravou a zárukou 5 rokov. Aj po 100 praniach ako nové. Popis modelu DUNA: Duna je živý organizmus. V priebehu existencie niekoľkokrát zmení svoju farbu i tvar. Jej tajomná, premenlivá krása inšpirovala tvorcov, aby pocit z dún zniesli až k vašim nohám.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Splash 50 x 50 cm
23,17 €

Posledný kus za túto cenu!

Aby nožky nestudily a neklouzaly po dlažbě, od toho je koupelnová předložka Splash od značky Kleine Wolke. Svým tvarem se snadno přisune až k toaletě. Je vyrobena ze 100% polyakrylu, který udržuje stálobarevnost barev a je možné ji prát v pračce.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Splash 50 x 60 cm
27,26 €

Posledný kus za túto cenu!

Aby nožky nestudily a neklouzaly po dlažbě, od toho je koupelnová předložka Splash od značky Kleine Wolke. Je vyrobena ze 100% polyakrylu, který udržuje stálobarevnost barev a je možné ji prát v pračce. Podložka splňuje certifikát nezávadnosti Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Splash 60 x 90 cm
33,10 €

Posledný kus za túto cenu!

Aby nožky nestudily a neklouzaly po dlažbě, od toho je koupelnová předložka Splash od značky Kleine Wolke. Je vyrobena ze 100% polyakrylu, který udržuje stálobarevnost barev a je možné ji prát v pračce. Podložka splňuje certifikát nezávadnosti Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Dakota WC 55 x 55 cm
12,82 €

Novinka

Aby nožky nestudily a neklouzaly po dlažbě, od toho je koupelnová předložka Dakota od značky Kleine Wolke. Je vyrobena ze 100% polyakrylu, který udržuje stálobarevnost barev a je možné ji prát v pračce. Podložka splňuje certifikát nezávadnosti Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Kansas WC 50 x 50 cm
21,18 €

Novinka

Aby nožky nestudily a neklouzaly po dlažbě, od toho je koupelnová předložka Kansas od značky Kleine Wolke. Je vyrobena ze 100% bavlny, která udržuje stálé barvy a je možné ji prát v pračce. Podložka splňuje certifikát nezávadnosti Öko-Tex Standard 100 TÜV.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Miami 50 x 50 cm
10,71 €

Novinka

Aby nožky nestudily a neklouzaly po dlažbě, od toho je koupelnová předložka Miami od značky Kleine Wolke. Svým tvarem se snadno přisune až k toaletě. Je vyrobena ze 100% polyakrylu, který udržuje stálobarevnost barev a je možné ji prát v pračce.


Kleine Wolke Koupelnová předložka Vanessa 55 x 55 cm
18,85 €

Novinka

Pro zamezení styku rozpálených chodidel se studenou dlažbou použijte koupelnovou předložku Vanessa od značky Kleine Wolke. Je vyrobena ze 100% polyakrylu, který udržuje stálé barvy a je možné ji prát v pračce. Podložka splňuje certifikát nezávadnosti Öko-Tex Standard 100 TÜV.