SAPHO Dimy sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm (DM322)

SAPHO Dimy sprchový stĺp s termostatickou batériou, chróm (DM322)

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu Sprchový stĺp s termostatickou batériou Rozteč prívodov 150 mm Prepínač ručná / hlavová sprcha, integrovaný do ovládacej rukoväti Hlavová sprcha SLIM ABS plast: 250×250 m. Celý popis
875 €
Vrátane RP a DPH
717,50 €
-18%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 3 kusy

1.10.2021 - 4.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100059238000

Popis

Kombinácia aktuálneho trendu hranatých tvarov so skvelou funkciou termostatu

Sprchový stĺp s termostatickou batériou

 • Rozteč prívodov 150 mm
 • Prepínač ručná / hlavová sprcha, integrovaný do ovládacej rukoväti
 • Hlavová sprcha SLIM ABS plast: 250×250 mm
 • Protherm – ochrana proti popáleniu (horúca voda nezahrieva telo batérie)
 • SECUREstop - bezpečný systém proti obareniu
 • Materiál: mosadz
 • Povrchová úprava: chróm
 • Batéria je továrňou nastavená a odskúšaná pri tlaku 3 bary na oboch vstupoch. Za týchto podmienok je funkčnosť batérie optimálny s akýmkoľvek typom ohrevu vody. Pri tlaku nad 5 barov odporúčame inštaláciu redukčného ventilu.

AKO FUNGUJE TERMOSTATICKÁ BATÉRIA?
Termostatická batéria je z výroby nastavená na teplotu vody 38 ° C. Po pustení vody otočením pravej rukoväte teda potečie voda s teplotou 38 ° C. Ak budete chcieť vodu chladnejšie, stačí otočiť ľavú rukoväťou smerom k sebe. Ak budete chcieť vodu teplejšiu, treba stlačiť bezpečnostnú poistku SECUREstop na ľavej rukoväti a potom otočiť smerom od sebe. Prietok vody a to, či voda potečie z ručnej alebo hlavovej sprchy si volíte pomocou pravej rukoväte. Pri otvorení vody otočením pravej rukoväte smerom k sebe tečie voda z hlavovej sprchy. Pre prepnutie na ručnú sprchu treba stlačiť integrovaný prepínač v pravej rukoväti a otočiť smerom od seba.

SÚ DVAKRÁT BEZPEČNÉ
Termostatické batérie poslednej generácie majú dvojitú ochranu. Aj keď do batérie potečie veľmi teplá voda, tak sa batérie na povrchu neohrieva. To všetko vďaka systému Protherm, ktorý oddeľuje horúcu vodu od povrchu termostatické batérie.

SÚ ÚSPORNÉ
Prietok horúcej vody batérií a ohriatie jej povrchu Vás zbytočne stojí peniaze. Ak máte systém Protherm, usporíte čiastku za zbytočný ohrev teplej vody.

BEZPEČNÉ OVLÁDACIE PRVKY
Ovládacie prvky termostatické batérie sú vždy navrhované tak, aby boli pohodlné a prehľadné pre obsluhu. Jednoduchosť obsluhy spoznáte aj pri stláčaní bezpečnostné poistky SECUREstop.

DVE FUNKCIE integrované do jedného ovládacieho prvku
Výber, či voda potečie do vane alebo do sprchy sa vykonáva otočením jedného gombíka. Ako ľahké a rýchle.

Hygienickosť, PRAKTICKOSŤ A DESIGN SPOZNÁTE pri upratovaní
Pri návrhu batérií je jedným z hľadísk i ľahká údržba. Batéria nemá žiadne záhyby, ktoré sa zle ošetrujú a v ktorých sa drží špina. Aj sprchové hadice sú vyrábané hladké bez špirál z odolného netoxického plastu.

MOSADZNÉ OVLÁDACIE PRVKY.
Výrobok možno použiť do verejných priestorov.

Séria DIMY zahŕňa batérie bežné aj termostatické, s perlátory kruhovými aj v tvare kaskády. Batérie sa navyše vyznačujú prepracovaným dizajnom a kvalitou.
Kolekcia obsahuje všetky potrebné komponenty do kúpeľne. V ponuke je aj sprchový stĺp, ktorý má ultra štíhlou hlavovú sprchu. Séria DIMY je pre modernú kúpeľňu v hranatom štýle to pravé. V ponuke v chrómu a matne čierne.

Doporučená údržba batérií, sprchových stĺpov a ďalšieho príslušenstva v čiernej alebo bielej variante:
Pre zachovanie estetickej kvality výrobku odporúčame čistiť povrch výrobkov (vodovodných batérií, sprchových stĺpov, ručných a hlavových spŕch, hadíc, sifónov, výpustí a ďalšieho príslušenstva) iba mäkkou handričkou a vodou. Zároveň odporúčame vždy po použití utrieť do sucha, aby na povrchu nezostávali kvapky vody a nemohol sa tak začať usadzovať vodný kameň.
Na čistenie sa nesmie používať abrazívne čistiace pomôcky ani agresívne čistiace prostriedky.

Predĺžená záruka na tesnosť batérií

Parametry

 • Barva: Chrom
 • Instalace: Nástěnná
 • Materiál: Mosaz
 • Ovládání: Termostat
 • Rozměr: 1087 mm výška
 • Sloupy: S baterií
 • Tvar: Hranaté

Ke stažení