Nike M Nsw Jdi Short Wvn Flow-28%
34,90 € 24,90 €

Výpredaj

Pánske kraťasy Nike MM NSW JDI SHORT WVN FLOW sú určené na voľný čas. Hodia sa aj do vody, na zadnom vrecku majú otvor, ktorým uniká voda.

Aqua Wave Apeli-32%

Aqua Wave Apeli

Hodnotenie: 5
11,69 € 7,90 €

Výpredaj

Pánske plavky Aquawave Apeli uspokojí každého plavca. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú užívateľovi pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu.

Aqua Wave Shadow Stripes-36%

Aqua Wave Shadow Stripes

Hodnotenie: 5
18,79 € 11,90 €

Akcia

Pánske plavecké kraťasy Aquawave Shadow Stripes s moderným dizajnom. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky majú vnútornú podšívku.

Nike M Nsw Ce Short Wvn Flow-25%
30,90 € 22,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske kraťasy Nike M NSW CE SHORT WVN FLOW sú určené na voľný čas. Hodia sa aj do vody, na zadnom vrecku majú otvor, ktorým uniká voda.

ARENA Fundamentals Boxer-14%

ARENA Fundamentals Boxer

Hodnotenie: 5
20,96 € 17,90 €

Výpredaj

Pánske šortky Arena Fundamentals Boxer sú na plávanie aj voľný čas. Kraťasy sú z rýchloschnúceho, priedušného materiálu „Peach Touch“ so sieťovinovou vložkou pre pohodlné nosenie.

Aqua Wave Campis-42%
27,79 € 15,90 €

Výpredaj

Pánske plavky Aquawave Campis s moderným dizajnom. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú užívateľovi pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky majú vnútornú podšívku.

Oakley Ollie Block Melange 18 Inches-25%
59,90 € 44,90 €
+ doprava zadarmo

Výpredaj

Pánske kraťasy Oakley Ollie Block Melange 18 Inches. Rýchloschnúca a strečová tkanina vám umožní voľne sa pohybovať. Značkový uzáver šnúrky zaisťuje lepšie pohodlie pása. Sú zakončené vodotesným vreckom na zips YKK so zipsovou garážou pre zaistenie vašich potrieb.

Aqua Wave Consel-47%
30,19 € 15,90 €

Akcia

Pánske plavecké šortky Aquawave Consel s moderným dizajnom. Materiál použitý na ich výrobu je pevný a odolný voči poškodeniu. Dokonale sa prispôsobujú telu a poskytujú pohodlie. Elastický materiál neobmedzuje v pohybe a dokonale zvýrazňuje postavu. Plavky majú vnútornú podšívku.

Oakley Floater Angle Block 18 Inches
55,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánske rýchloschnúce plavky Oakley Floater Angle Block 18 Inches sú vybavené lepeným vreckom na zips. Uťahovanie v páse pomocou šnúrky.

Quiksilver Highline new wave 20-44%
59,81 € 32,90 €

Výpredaj

Pánske boardshort Quiksilver Highline New Wave 20. Rýchloschnúce šortky so zadným vreckom s pútkom na kľúče, vrecko uzatvárateľné na zips.

Quiksilver Cricital volley 17
38,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Pánske plavky/boardshort Quiksilver Cricital volley 17 s vnútornou sieťkou. Bočné vrecko, uťahovanie na šnúrku.

Quiksilver Everyday volley 15
29,80 €

Pánske plavecké šortky Quiskilver Everyday Volley 15. Disponujú štýlovým decentným dizajnom, elastickým sťahovateľným pásom a kvalitným odolným materiálom.

Quiksilver Heaven volley 17
45,68 € 45,20 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánske plavky/boardshort Quiksilver Heaven Volley 17 s vnútornou sieťkou. Dve bočné vrecká a zadné vrecko na suchý zips.

NEFF Neff That GUY HOT TUB Short Multi L
49,04 € 48,30 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Pánske kúpacie kraťasy Neff That Guy Hot Tub Shorts multi sú ideálne ako na kúpalisko, tak na pláž. Vďaka rýchloschnúcemu materiálu ich možno využiť aj ako bežné kraťasy k tričku a vyraziť do mesta.

Speedo Graphic Leisure 15 Junior Jade/Green Glow/Navy-39%
29,56 € 17,80 €

Výpredaj

Chlapčenské šortky Printed Leisure 15 Junior od obľúbenej firmy Speedo sú ušité z ľahkého, mäkkého a rýchloschnúceho materiálu. Pre maximálne pohodlie majú šnúrku v páse a sieťované vrecká.

ARENA Fundamentals Boxer (1B328)
19,90 €

Pánske šortky Arena Fundamentals Boxer (1B328) sú na plávanie aj voľný čas. Kraťasy sú z rýchloschnúceho, priedušného materiálu „Peach Touch“ so sieťovinovou vložkou pre pohodlné nosenie.