Tavalax Bezdrôtový prenosný keramický kulma na vlasy, Ružová

Tavalax Bezdrôtový prenosný keramický kulma na vlasy, Ružová


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Krásne kučery kdekoľvek a kedykoľvek! Bezdrôtová kulma Tavalax poskytuje krásne plné kučery, ktoré upútajú pozornosť. Jej použitie je mimoriadne ľahké, preto je vhodná aj pre tých, ktorí nikdy predtým nepoužívali kulmu. Má tri možnosti nastavenia teploty, ktoré pomôžu do okamžitého výsledku. Celý popis

120
160 € Vrátane RP a DPH
120 €
-25%
Na objednanie u partnera

Kód: 100032919098

Mesačne od:
12 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Krásne kučery kdekoľvek a kedykoľvek!

Bezdrôtová kulma Tavalax poskytuje krásne plné kučery, ktoré upútajú pozornosť. Jej použitie je mimoriadne ľahké, preto je vhodná aj pre tých, ktorí nikdy predtým nepoužívali kulmu. Má tri možnosti nastavenia teploty, ktoré pomôžu do okamžitého výsledku. Tavalax je vďaka svojej malej veľkosti veľmi praktický a zaberá veľmi málo miesta, takže ho môžete vziať kamkoľvek. Pretože je bezdrôtový, kučery sa dajú robiť prakticky kdekoľvek. Ponúka 2 smery curlingu (pre ľavú a pravú stranu tváre) a 5 nastavenie času (8s, 10s, 14s 12S, 16S). Používanie je úplne bezpečné.

S bezdrôtovou kulmou Tavalax do vysnívaných kučier jednoduchým spôsobom!

✔ Poskytuje dokonalé kučery s prirodzený vzhľad

✔ Inovácia vo svete vlasovej kozmetike

✔ Nepoškodzuje vlasy a bezpečná používanie

✔ Pre kučery aj na cestách

✔ Žiadne nebezpečenstvo prehriatia

✔ Ľahká a efektívna

✔ Vhodná na všetky typy vlasov

✔ Nabíjanie cez USB

✔ Rýchle zahrievanie

✔ Jednoduché použitie

Rozlúčte sa s tradičnou kulmou alebo kulmou! Naučili sa používať do 1 minúty. Každý môže byť odborníkom na curling vlasov!

Profesionálny turmalínový keramický valec, rýchlo sa zahrieva a dáva vám hladký a masívny lesk a skákacie kučery bez poškodenia.

Naše natáčky na vlasy môžu byť rýchlo sa zahrieva a jeho bezdrôtový dizajn môže maximalizovať účinnosť modelovania. Je vybavený s trezorom a netoxický izolačný materiál vo vnútri curlingová miestnosť, ktorá vás môže chrániť pred popáleninami, keď ju používate.

Trvá to asi 3.5 hodín nabiť kulmu. Môže byť použitý až do 40 minút. Zabudovaná lítium-iónová batéria 4800 XNUMX mAh umožňuje mimoriadne pohodlné bezdrôtové použitie. Medzitým sa môže použiť aj ako energetická banka.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Žehlenie nie
Kulmovanie áno
Sušenie nie
Česanie Nie
Funkcia ionizácie áno
Studený vzduch nie
Počet teplôt 3
Počet rýchlostí 3
Tepluvzdorné puzdro áno
možnosť pary nie