Wenger DEPUTY - 20 "cestovný kufor, čierna
108,79 € 105,10 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Odolnú cestovnú batožinu DEPUTY od značky Wenger si vďaka jej výške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 48 litrov, čo zaisťuje dostatok priestoru pre uloženie všetkých vecí potrebných na dovolenku. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím od cudzej osoby.

Wenger LUMEN 20 "cestovný kufor
112,90 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Batožina Lumen od značky Wenger vás bude sprevádzať na pracovné cesty aj dovolenky. Vďaka svojej výške je možné ho použiť ako palubnú batožinu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka množstvo vnútorného priestoru pre uskladnenie všetkých nevyhnutností a troj-číselný zámok na jeho uzamknutie. Kolieska uľahčujú prevoz po dlažbe či inom nerovnom povrchu.

Wenger MATRIX - 20 "cestovný kufor, čierna
128,22 € 125 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rozšíriteľný cestovný kufor MATRIX od značky Wenger si vďaka jeho výške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 32 litrov, ktorý môžete podľa potreby rozšíriť na 38 litrov. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím cudzou osobou.

Wenger SYNERGY 20 "cestovný kufor, sivá / čierna
128,50 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Odolnú cestovnú batožinu SYNERGY od značky Wenger si vďaka jejvýške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 41,5 litrov, čo zaisťuje dostatok priestoru pre uloženie všetkých vecí potrebných na dovolenku. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím od cudzej osoby.

Wenger LUMEN 20 "dvojitý cestovný kufor, čierna
144,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Dvojitý cestovný kufor LUMEN od značky Wenger si vďaka jeho výške 55 cm môžete vziať na palubu väčšiny leteckých spoločností. Ponúka objem 36 litrov, dva oddelené priestory a vrecko na notebook. Zámok na číselnú kombináciu chráni pred nepovolaným vniknutím cudzou osobou.

Wenger MATRIX - 24" cestovný kufor, čierna
152,45 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný kufor MATRIX 24 "od značky Wenger dobre poslúži na každý kratší i dlhší výlet za morom a kultúrou. Bezpečie kufra a jeho obsahu zaisťuje TSA zámok zapustený do strany, do ktorého zamknete jazdca zipsu. Štyri kolieska zdolajú akýkoľvek terén.

Wenger MATRIX - 28" cestovný kufor, čierna
175,91 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Cestovný kufor MATRIX 28" od značky Wenger dobre poslúži na sólo aj na rodinný výlet za morom a kultúrou. Bezpečie kufra a jeho obsahu zaisťuje TSA zámok zapustený do strany, do ktorého zamknete jazdca zipsu. Štyri kolieska zdolajú akýkoľvek terén.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: