Rock Cestovný kufor TR-0193/3-L ABS
143,80 € 112,40 €

Cestovný kufor TR-0193/3-L ABS z kolekcie Rock Vintage so štyrmi dvojitými kolieskami. Kufor je uzatvárateľný zipsom a oba jazdce zipsu sa dajú zapojiť do TSA zapusteného kódového zámku. Horné madlo je zo syntetickej kože a celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu.

Rock Cestovný kufor TR-0193/3-M ABS
122,70 € 96 €

Cestovný kufor TR-0193/3-M ABS z kolekcie Rock Vintage so štyrmi dvojitými kolieskami. Kufor je uzatvárateľný zipsom a oba jazdce zipsu sa dajú zapojiť do TSA zapusteného kódového zámku. Horné madlo je zo syntetickej kože a celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu.

Rock Cestovný kufor TR-0193/3-S ABS
102,60 € 80,20 €

Posledný kus za túto cenu!

Cestovný kufor TR-0193/3-S ABS z kolekcie Rock Vintage so štyrmi dvojitými kolieskami. Kufor je uzatvárateľný zipsom a oba jazdce zipsu sa dajú zapojiť do TSA zapusteného kódového zámku. Horné madlo je zo syntetickej kože a celý pojazdný systém je umiestnený vo vnútri kufra pod textilnou podšívkou, aby nedošlo k poškodeniu.

Rock Cestovný kufor TR-0201/3-L PC
144 € 112,40 €

Praktický cestovný kufor TR-0201/3-L PC od výrobcu ROCK je skvelým pomocníkom na vašich cestách. Je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojdielnými kolieskami, ktoré možno otočiť až o 360°. Pojazdný systém je schovaný pod podšívkou, aby sa zamedzilo jeho poškodeniu. Vnútorný priestor je doplnený istiacimi popruhmi a prepážkou s vreckom.

Rock Cestovný kufor TR-0201/3-M PC
123 € 96 €

Praktický cestovný kufor TR-0201/3-M PC od výrobcu ROCK je skvelým pomocníkom na vašich cestách. Je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojdielnými kolieskami, ktoré možno otočiť až o 360°. Pojazdný systém je schovaný pod podšívkou, aby sa zamedzilo jeho poškodeniu. Vnútorný priestor je doplnený istiacimi popruhmi a prepážkou s vreckom.

Rock Cestovný kufor TR-0201/3-S PC
103 € 80,20 €

Praktický cestovný kufor TR-0201/3-S PC od výrobcu ROCK je skvelým pomocníkom na vašich cestách. Je vybavený TSA kódovým zámkom, 4 dvojdielnými kolieskami, ktoré možno otočiť až o 360°. Pojazdný systém je schovaný pod podšívkou, aby sa zamedzilo jeho poškodeniu. Vnútorný priestor je doplnený istiacimi popruhmi a prepážkou s vreckom. A hlavne ideálne rozmery, ktoré väčšina spoločností akceptuje ako kabínovú batožinu.

Cestovné kufre

Pri výbere, ktorý kufor vás bude sprevádzať na cestách, je dobré okrem podstatných parametrov prihliadnuť aj k samotnému výrobcovi.

Cestovné kufre Samsonite

Najväčším predajcom cestovných batožín v Amerike, Japonsku i Európe je značka Samsonite, ktorá ponúka elegantné modely s nádychom luxusu za dostupnú cenu. Samsonite myslia ako na dospelých, tak ale aj na najmenších cestovateľov.

Cestovná batožina a kufre Travelite

Nemecká značka Travelite obohacuje trh svojimi batožinami už od roku 1949 a patrí medzi špecialistov na výrobu odľahčených, funkčných a veľmi odolných cestovných batožín, ktoré uspokoja aj najnáročnejších zákazníkov.

Kufre na kolieskach American Tourister

Medzi popredných výrobcov batožiny a cestovných kufrov patrí American Tourister. Renomovaná značka svetoznáma svojimi vysoko kvalitnými výrobkami za dostupnú cenu. Cestovné kufre od American Tourister sú typické sviežim a farebným dizajnom.

Cestovné kufre Titan

Cestovné kufre značky Titan vstúpili na trh v roku 1983 a teraz sa radia k predným svetovým výrobcom cestovných batožín. Kufre vynikajú moderným dizajnom a vysokou funkčnosťou. Cestovné kufre Titan sa pýšia odolnosťou a extrémne nízkou hmotnosťou.

Kufre Leonardo alebo batožina pre každého

Cestovné kufre Leonardo ponúkajú kvalitu za dostupnú cenu. Výrobca sa zameriava najmä na kufre menšej veľkosti čiže príručné či kabínové, ktoré si môžete vziať so sebou do lietadla. Kufre Leonardo sa pýšia kvalitou, dizajnom a dlhou životnosťou.

Hľadáte celú sadu kufrov? Pozrite sa na našu ponuku. Neprehliadnite tiež cestovné tašky, ktoré sa hodia najmä pri cestovaní autobusom či autom.