SIXTOL Vaňa do kufra gumová Kia Sportage II New (JE / KM) (04-10)

SIXTOL Vaňa do kufra gumová Kia Sportage II New (JE / KM) (04-10)


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Gumová vana do kufru pro Kia Sportage II New (JE/KM) (04–10). Celý popis

23.5
23,50 € Vrátane DPH
Skladom u partnera 5+ kusov

Kód: 100032134009

Popis

Popis produktu

Vaňa do kufra gumová Kia Sportage II New (JE / KM) (04–10)


Jednoduché použitie

  • Vaňa je vhodná pre prevážanie nákladov v batožinovom priestore, ľahko umývateľná, s rýchlou možnosťou vysypanie nečistôt a jednoduchou inštaláciou jednoduchým rozložením.


Kvalita

  • Všetky vane do batožinového priestoru sú opatrené certifikátom TÜV Süd Czech, certifikátom o zložení a bezpečnosti použitého materiálu MSDS, homologáciou podľa smerníc Slovenskej republiky / Európskej únie ATEST 8SD 3401 az hľadiska horľavosti vyhovujú požiadavkám metodiky ZM-A / 10.70 (Česká republika / Európska únia) .


Údržba

  • Vaňa je ľahko umývateľná, prispôsobená pre štandardnú údržbu pomocou bežných čistiacich prostriedkov (napr. Umývanie vlažnou vodou s neagresívnym neabrazívnym saponátom a pod.). Čistenie je možné ľahko vykonávať mimo vozidla napr. Záhradnou hadicou.


Stabilita

  • Kvalita materiálu umožňuje použitie vane v širokom rozsahu teplôt od –60 ° C do + 80 ° C a tiež značnú odolnosť voči starnutiu materiálu vplyvom UV-žiarenia.


Bezpečnosť

  • Hypoalergénny materiál umožňuje ľubovoľné použitie v ktoromkoľvek vozidle bez akýchkoľvek zdravotných rizík.


Ochrana

  • Výhodou týchto vaní je zvýšený okraj 4–6cm (podľa typu vozidla), chrániaci interiér batožinového priestoru pred vysypaním či vyliatím tekutín (voda, olej), nečistôt, prachu, snehu apod. Do batožinového priestoru, s odolnosťou voči presiaknutiu olejov, benzínu a iných pohonných hmôt a čiastočne aj voči elektrolytu z akumulátorov.


Pohodlie

  • Posunu prevážaného materiálu a predmetov účinne zamedzí celoplošná protišmyková vrstva s veľmi vysokou kvalitou na vrchnej strane zabraňujúce posunu predmetov položených na podložku počas jazdy – ideálny pomocník pri prevážaní nákupov, batožiny a pod.


Presné rozmery

  • Vaňa je vyrobená úplne presne podľa tvaru dna batožinového priestoru konkrétneho typu vozidla.


Design

  • Moderný design zaisťuje bezproblémové použitie a elegantný vzhľad v danom type vozidla.


Materiály

  • Recyklovateľný, vysoko odolný a kvalitný materiál – mikroporézna guma SBR zaisťuje vaniam extrémnu pružnosť, ktorá zabezpečí pri ohýbaní (napr. Pri skladovaní), že sa vaňa roztiahne opäť do pôvodného tvaru.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%