Rigum Gumová rohož kufra - Suzuki SX4 S-CROSS DVODNO - HORNA 2013-

Rigum Gumová rohož kufra - Suzuki SX4 S-CROSS DVODNO - HORNA 2013-


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Novinka českého výrobcu Rigum dokonale pasuje do určeného modelu automobilu, nepraská a navyše je materiál protišmykový.Vďaka zhotoveniu z pružnej gumy je ochranná rohož takmer nezničiteľná, drží tvar a neprepustí ani olej.Udrží poriadok a čistotu v kufri – nech prevážate čokoľvek, rohož do… Celý popis

33
41,25 € Vrátane DPH
33 €
-20%
Na objednanie u partnera

Kód: 100019041067

Popis

Popis produktu

Novinka českého výrobcu Rigum dokonale pasuje do určeného modelu automobilu, nepraská a navyše je materiál protišmykový.
Vďaka zhotoveniu z pružnej gumy je ochranná rohož takmer nezničiteľná, drží tvar a neprepustí ani olej.

Udrží poriadok a čistotu v kufri – nech prevážate čokoľvek, rohož do kufra presne pasuje, udrží náklad na mieste, a keď už sa niečo vysype alebo rozleje, vaňu len vytiahnete, opláchnete vodou a vrátite späť.

Šetrí čalúnenie a podlahu – ochráni podlahu batožinového priestoru pred znečistením, alebo poškodením od vysypaného materiálu, rozliatych látok i ostrých predmetov.

Zabraňuje vyliatiu na podlahu – vaňa nie je ani nízka, ani hlboká.
Hrana o výške cca 1,5 cm udrží vo vani roztopený sneh z lyžiarok a koliesok kočíka aj odkvapkávajúcu vodu z mokrého dáždnika.

Unikátny obrázok každého modelu auta priamo uprostred rohože.

vana-rigum
Veci sa po kufri nešmýkajú – protišmyková vrstva drží prepravované veci na mieste, takže už ich v kufri nemusíte pripevňovať.

Vhodné aj ako rohož pre psov – vozíte psa v kufri? Aj keď zatne pazúry alebo nečakane vykoná svoju potrebu, podlaha zostane v suchu a v bezpečí pod vaňou.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Farba čierna
Materiál guma
Značka vozidla Suzuki
Model SX4 S-CROSS