REZAW-PLAST Vaňa do kufra, pre Renault Dacia Duster od r. 2010, čierna

REZAW-PLAST Vaňa do kufra, pre Renault Dacia Duster od r. 2010, čierna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vaňa (rohož) do batožinového priestoru, pre vozidlá Renault Dacia Duster od r. 2010. Vaňa je vyrobená z gumy, má zvýšený okraj, ľahko sa čistí. Chráni pred znečistením a opotrebovaním. Celý popis
53,44 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Inter Cars

Skladom u partnera posledný 1 kus

28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100002796965

Popis

Vaňa (rohož) do batožinového priestoru RP231360, zn. Rezaw-Plast, z kvalitného odolného materiálu. Určená pre vozidlá Renault Dacia Duster vyrábané od r. 2010.

Vaňa do kufra je vyrobená z ohybného plastu, má zvýšený okraj a veľmi ľahko sa čistí. Vane sú vyrábané pre konkrétny typ auta, takže presne kopírujú batožinový priestor a nijako nerušia vzhľad interiéru vozidla. Chráni batožinový priestor vozidla pred znečistením a opotrebením, výhodou je jednoduchá údržba.

Vaňa pomáha udržať poriadok a čistotu v kufri. V prípade znečistenia vaňu vyberiete, opláchnete vodou a vrátite späť. Jej tvar presne pasuje do príslušného vozidla, šetrí čalúnenie a podlahu, chráni podlážku batožinového priestoru pred znečistením alebo poškodením od vysypaného materiálu, rozliatych látok i ostrých predmetov. Zadržiava topiaci sneh z lyží a zimnej výbavy alebo z koliesok kočíkov, aj odkvapkávajúcu vodu z mokrého dáždnika a pod.

Vaňa do kufra má čiernu farbu.