J&J Automotive SCOUTT vanička do kufra Hyundai ix35 2010-2015

J&J Automotive SCOUTT vanička do kufra Hyundai ix35 2010-2015

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Novinka
SCOUTT vanička do kufra – Teraz sa už nemusíte báť znečistenia, naša vanička Váš kufor dokonale ochráni, aj v prípade, že sa Vám tam niečo vyleje… Celý popis
21,99 €
Vrátane DPH

Skladom u partnera 3 kusy

7.12.2021 - 8.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu J&J AUTOMOTIVE

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100008955195

Popis


SCOUTT TPE vanička do batožinového priestoru so zvýšeným okrajom. 

Navrhnutá pre daný typ automobilu.

SCOUTT vanička je vyrobená z TPE materiálu, ktorý sa vyznačuje pomerne vysokou odolnosťou voči kyselinám, zásadám a niektorým ďalším chemikáliám.

Zvýšený okraj chráni interiér vášho kufra pred poškodením, blatom, snehom, vyliatymi tekutinami a inými nečistotami. Ak sa stane, že sa vám v kufri niečo vyleje alebo vysype, vaničku stačí vybrať a očistiť. Vanička má impregnovaný povrch takže voda a iné tekutiny sa čistí veľmi jednoducho.


Navrhnutá na mieru

Vaničky sú vyrábané presne pre každý model auta. Vanička teda nie je univerzálna, ale doslova šitá na mieru kufra vášho auta. Tvar vaničky je vytvorený pomocou 3D laserového skenovania priestoru kufra, vanička tak presne kopíruje tvar kufra daného typu vozidla a tým nedochádza k samovoľnému posúvaniu. 


Pevné a kvalitné materiály

Materiál je odolný proti starnutiu a zachováva si svoju stálosť v teplotnom rozmedzí od –40 ° C do 80 ° C. Vanička sa jednoducho čistí, tým že vaničku vytiahnete z kufra a opláchnete prúdom vody. Vanička sa nepoškodí ani pri pravidelnej preprave ťažkých predmetov je absolútne bez zápachu, odolná voči poškodeniu.


Rýchle použitie

Vaničku jednoducho rozrolujete vo Vašom kufri a hneď je pripravená na použitie! Teraz sa už nemusíte báť znečistenia, SCOUTT vanička Váš kufor dokonale ochráni. Aj v prípade, že sa Vám tam niečo vyleje, zvýšený okraj cca 3–5 cm skvelo ochráni priestor Vášho vozidla. Vanička do kufra je navrhnutá tak, aby sa dala rolovať pre jednoduchšiu prepravu a skladovanie.


Výhody:

  • Protišmykoví povrch
  • Teplotná stálosť od −40 °C do +80 °C
  • Vysoký okraj cca 3–5 cm
  • Jednoduchá inštalácia
  • Prispôsobené špeciálne pre vaše vozidlo
  • Odolná voči kyselinám, zásadám, alkoholom, olejom
  • Rýchle a ľahké čistenie
  • Váha cca 3kg