J&J Automotive Gumová vanička do kufra pre Ford Ecosport 2014-vyššie

J&J Automotive Gumová vanička do kufra pre Ford Ecosport 2014-vyššie

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Gumoná vanička z vysokokvalitnej a odolnej TPE gumy. Už nemusíte báť znečistenia, naša vanička Váš kufor dokonale ochráni ped blatom, snehom, vyliatymi tekutinami a inými nečistotami. Celý popis
24,14 €
Vrátane DPH
Platí do 31.1.2022 alebo do vypredania

Skladom u partnera 3 kusy

31.1.2022 - 1.2.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu J&J AUTOMOTIVE

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100010888253

Popis


Gumová vanička do kufra so zvýšeným okrajom.

Navrhnutá pre daný typ automobilu.

Gumová vanička do kufra je vyrobená z TPE materiálu, ktorý sa vyznačuje pomerne vysokou odolnosťou voči kyselinám, zásadám a niektorým ďalším chemikáliám.

Zvýšený okraj chráni interiér vášho kufra pred poškodením, blatom, snehom, vyliatymi tekutinami a inými nečistotami. Ak sa stane, že sa vám v kufri niečo vyleje alebo vysype, vaničku stačí vybrať a očistiť. Vanička má impregnovaný povrch takže voda a iné tekutiny sa čistí veľmi jednoducho.


Navrhnutá na mieru

Vaničky sú vyrábané presne pre každý model auta. Vanička teda nie je univerzálna, ale doslova šitá na mieru kufra vášho auta. Tvar vaničky je vytvorený pomocou 3D laserového skenovania priestoru kufra, vanička tak presne kopíruje tvar kufra daného typu vozidla a tým nedochádza k samovoľnému posúvaniu. 


Pevné a kvalitné materiály

Materiál je odolný proti starnutiu a zachováva si svoju stálosť v teplotnom rozmedzí od –40 ° C do 80 ° C. Vanička sa jednoducho čistí, tým že vaničku vytiahnete z kufra a opláchnete prúdom vody. Vanička sa nepoškodí ani pri pravidelnej preprave ťažkých predmetov je absolútne bez zápachu, odolná voči poškodeniu.


Rýchle použitie

Vaničku jednoducho rozrolujete vo Vašom kufri a hneď je pripravená na použitie! Teraz sa už nemusíte báť znečistenia, Gumová vanička Váš kufor dokonale ochráni. Aj v prípade, že sa Vám tam niečo vyleje, zvýšený okraj cca 3–5 cm skvelo ochráni priestor Vášho vozidla. Vanička do kufra je navrhnutá tak, aby sa dala rolovať pre jednoduchšiu prepravu a skladovanie.


Výhody:

  • Protišmykoví povrch
  • Teplotná stálosť od −40 °C do +80 °C
  • Vysoký okraj cca 3–5 cm
  • Jednoduchá inštalácia
  • Prispôsobené špeciálne pre vaše vozidlo
  • Odolná voči kyselinám, zásadám, alkoholom, olejom
  • Rýchle a ľahké čistenie
  • Váha cca 3kg