Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 23295586

CONCEPT kuchynský robot ELEMENT DIGI Taupe RM7510

CONCEPT kuchynský robot ELEMENT DIGI Taupe RM7510

AKCIA: 60 dní na vyskúšanie s garanciou vrátenia peňazí (po registrácii u výrobcu, platí 18. 9 – 31. 12. 2023). VIAC TU
Kuchynský planetárny robot s príkonom 1200 W s nádobou o objeme 5 litrov. Concept ELEMENT DIGI Taupe RM7510 je vybavený kovovým telom a prevodmi, vďaka ktorým má dlhú životnosť. Súčasťou balenia je bohaté príslušenstvo pre naozaj široké využitie.
Celý popis
299,99 €
Tovar od: MALL
299,99 €
Získajte dopravu ZADARMO so
Posledný kus
Iní predajci

5.10.2023 na výdajnom mieste
Už zajtra na vašej adrese

Popis

Kľúčové vlastnosti Concept ELEMENT DIGI Taupe RM7510 

 • Kvalitné kovové spracovanie
 • Digitálny dotykový displej
 • Bohaté príslušenstvo
 Concept RM7510

Multifunkčný pomocník

Planetárny robot RM7510 ELEMENT DIGI sa stane vašim najlepším priateľom v kuchyni. Je spracovaný v elegantnom čiernom dizajne a vybavený radom moderných technológií. Disponuje strúhadlom, mlynčekom na mäso s nadstavcami na plnenie párkov, klobás a tvorítkom na pečivo. V jednom tele získate hneď niekoľko užitočných pomocníkov. 

 Concept RM7510

Kompaktné prevedenie

Veľkou prednosťou kuchynského planetárneho robota ELEMENT DIGI je jeho kompaktný rozmer. Vďaka úspornej veľkosti a všestrannému využitiu si nájde miesto aj v menšej kuchyni. Nahradí hneď niekoľko kuchynských spotrebičov, takže ušetrí nielen množstvo práce, ale aj miesta. 

 Concept RM7510

Kvalitné kovové spracovanie

Kuchynský planetárny robot RM7510 ELEMENT DIGI patrí medzi najvýkonnejšie kuchynské roboty na trhu. Vďaka motoru s príkonom 1200 W docielite dokonale spracované suroviny. Kovové telo vrátane vnútorných prevodov a celokovové metly robia z tohto modelu spoľahlivého a vysoko odolného pomocníka. Na zaistenie bezpečnej prevádzky je robot vybavený poistkou, ktorá zamedzí spusteniu prístroja, pokiaľ nie je správne zostavený. 

 Concept RM7510

Digitálne dotykové ovládanie

Kuchynský robot RM7510 ponúka veľmi jednoduché a intuitívne ovládanie. Je vybavený digitálnym dotykovým displejom s časovačom, vďaka ktorému máte okamžitý prehľad o nastavených hodnotách aj dobe prevádzky. Novinkou u tohto modelu je funkcia inteligentného asistenta, ktorá vám pomôže s výberom vhodného príslušenstva pre aktuálne zvolenú rýchlosť. 

 Concept RM7510

Planetárny systém miešania

Robot je vybavený moderným systémom planetárneho miešania. Metla či hák robota sa otáča okolo svojej osi, a navyše aj okolo obvodu misy. Vďaka tomu sú suroviny dokonale spracované a je docielený perfektný výsledok. 

 Concept RM7510

Šikovný systém vyberania metiel

Robot je vybavený múdro vymysleným systémom zastavenia Smart Stop Position. Ten vám zaistí, že po ukončení práce sa metla či hák zastavia zakaždým v optimálnej pozícii pre pohodlné a rýchle vybratie. 

 Concept RM7510

Šľahá, hnetie, miesi

Robot je opatrený štyrmi druhmi celokovových metiel. Miešacia metla je vhodná na trené a iné stredne ťažké cestá. Flexi metlu oceníte pri príprave ľahkých krémov, náplní a poliev. Vďaka gumovej stierke dokonale kopíruje misu a perfektne stiera zmes zo stien. Šľahacia metla je ideálna na šľahanie vajec, bielkov, šľahačky, ľahkých krémov, majonézy aj omáčok. Hnetací hák si skvele poradí so spracovaním kysnutých ciest, napr. na buchty, chleba alebo pizzu. Súčasťou robota je aj 5 litrová nerezová misa s praktickým držadlom a vekom.

Strúhadlo na hrubé a jemné strúhanie

Potrebujete nastrúhať zeleninu alebo ovocie na váš obľúbený šalát, syr na cestoviny alebo spotrebovať staré pečivo na strúhanku? S robotom RM7500 to zvládnete raz dva. Stačí si len vybrať ten správny nadstavec podľa hrubosti strúhania a môžete začať.

Strúhadlo na krájanie tenkých a silných plátkov

Aj s krájaním vám tento robot ušetrí veľa času aj práce. Prajete si tenké alebo hrubé plátky? Nech už sa rozhodnete akokoľvek, s týmto strúhadlom máte istotu, že bude jeden plátok ako druhý. Urýchli vám krájanie ovocia i zeleniny na prílohy, šaláty alebo na sušenie. Zo zemiakov pripravíte tenučké plátky, z ktorých si usmažíte výborné domáce lupienky.

Strúhadlo na domáce zemiakové placky

Patríte medzi milovníkov domácich zemiakov? Ak áno, určite oceníte špeciálne strúhadlo na prípravu tejto tradičnej pochúťky. Už vás nebudú bolieť ruky z nekonečného strúhania, robot RM7500 vám zemiaky aj inú zeleninu nastrúha rýchlo a bez námahy. 

 Concept RM7510

Mlynček na mäso

Chcete domáci hamburgery, čevapčiči alebo lasagne? Výmenné nadstavce na mletie mäsa s tromi rôzne veľkými otvormi vám umožní namlieť mäso podľa potreby. Husté sitko sa hodí na prípravu zmesi na paštéty, stredné sitko na sekanú alebo karbonátky. Sitko s najväčšími otvormi môžete využiť napríklad na prípravu zmesi na klobásy, ktoré potom jednoducho vytvoríte pomocou špeciálneho nadstavca na plnenie párkov a klobás. 

 Concept RM7510

Concept ELEMENT DIGI Black RM7510

Tvorítko na výrobu cukroviniek

V základnej výbave kuchynského robota RM7510 nechýba ani nadstavec na výrobu cukroviniek. Je opatrený 4 otvormi, pomocou ktorých ľahko a rýchlo vytvarujete výborné domáce sušienky alebo vianočné pečivo rôznych tvarov i chutí.

Concept ELEMENT DIGI Black RM7510

Jednoduchá údržba

Na čistenie kuchynského robota RM7500 používajte vlhkú handričku. Časti, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, umyte v jarovej vode a pred opätovným zostavením nechce dôkladne vyschnúť. Metly a misu môžete umývať v umývačke riadu.

Concept ELEMENT DIGI Black RM7510

Kuchárka v balení

V balení nájdete aj praktickú minikuchárku s inšpiráciou na rýchle a jednoduché pokrmy. Môžete sami vyskúšať a hlavne ochutnať, čo všetko s týmto robotom dokážete pripraviť.

Vlastnosti

 • Elegantný a moderný dizajn
 • Digitálny dotykový displej s časovačom
 • Kvalitné spracovanie: kovové telo, kovové vnútorné prevody, celokovové metly
 • Planetárny systém miešania
 • Asistent odporúčanej rýchlosti
 • Smart Stop Position – zastaví v optimálnej pozícii pre vybratie metly, alebo háku na miesenie
 • 7 rýchlostí
 • Bezpečnostná poistka
 • Minikuchárka v balení

Dodávané príslušenstvo

 • 5 l nerezová nádoba s držadlom + veko
 • Miešacia metla
 • Flexi metla
 • Metla na šľahanie
 • Miesiaci hák
 • Mlynček na mäso (3 výmenné kotúče s rôznou hrubosťou mletia) + príslušenstvo na plnenie párkov a klobás + príslušenstvo na prípravu cukroviniek
 • Strúhadlo s 5 výmennými nadstavcami

Technické parametre

Príkon 1200 W
Typ Kuchynský robot
Objem nádoby 5 l
Farba Taupe

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.