Lansky LKCLX Dlx 5 Stone System - sada brúsnych kameňov

Lansky LKCLX Dlx 5 Stone System - sada brúsnych kameňov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Súprava brúsok Lansky Deluxe  5 Stone System, ktorá obsahuje 5 brúsnych kameňov rozlíšených podľa hrúbky, brúsnej emulzie a montáže. Všetko vybavenie je uložené do praktického kufríka, ktorý uľahčí manipuláciu a prenášanie výbavy. Pomocou súpravy profesionálne nabrúsite akýkoľvek nôž. Na jednoduchú Celý popis
66 €
Vrátane DPH

Už sa nepredáva

Kód: 100012049620

Popis

Súprava brúsok Lansky Deluxe  5 Stone System, ktorá obsahuje 5 brúsnych kameňov rozlíšených podľa hrúbky, brúsnej emulzie a montáže. Všetko vybavenie je uložené do praktického kufríka, ktorý uľahčí manipuláciu a prenášanie výbavy.

Pomocou súpravy profesionálne nabrúsite akýkoľvek nôž. Na jednoduchú orientáciu pri výbere sú jednotlivé brúsne kamene odlíšené farebne. S patentovaným systémom svorky a jednoduchou prípravou pred samotným brúsením. Vodiace tyče pomáhajú udržiavať presný sklon, ktorý je na nabrúsenie daného noža potrebný. 

Balenie obsahuje: extra hrubý kameň, hrubý kameň, stredne hrubý kameň, jemný kameň, extra jemný kameň, olej, svorka na nôž s vyznačenými uhlami, 5× vodiaca tyčka.