Wüsthof 9333o Nože do kuchyně oranžový, sada 3 ks

Wüsthof 9333o Nože do kuchyně oranžový, sada 3 ks


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Sada nožov vhodná na všetky drobné krájania a sekania v kuchyni. Ideálne na šúpanie ovocia, zeleniny a zemiakov, krájanie cibule a šalotky. Čepele sú vyrobené zo špeciálnej nerezovej ocele. Dynamicky formované rúčky sú je ergonomické a funkčné a je radosť ich držať v ruke. Nože sú vhodné aj do umýva Celý popis

10.69
10,69 € Vrátane DPH
Skladom u partnera posledný 1 kus

Kód: 100010984005

Popis

Popis produktu

Sada nožov vhodná na všetky drobné krájania a sekania v kuchyni. Ideálne na šúpanie ovocia, zeleniny a zemiakov, krájanie cibule a šalotky. Čepele sú vyrobené zo špeciálnej nerezovej ocele. Dynamicky formované rúčky sú je ergonomické a funkčné a je radosť ich držať v ruke. Nože sú vhodné aj do umývačiek riadov.

Nôž na paradajky a salámu (dĺžka čepele 10 cm) je perfektný na krájanie paradajok, zeleniny a ovocia s pevnou šupkou. Vhodný je tiež na tvrdé salámy a klobásy, pečivo a syry.

Nôž na zeleninu (dĺžka čepele 8 cm) s rovnou čepeľou je ideálny na dekorovanie, lúpanie, nasekávanie a krájanie potravín na kocky.

Lúpací nôž (dĺžka čepele 6 cm) so zakrivenou čepeľou je ideálny na lúpanie, čistenie alebo vykrajovanie akéhokoľvek ovocia a zeleniny s guľatým povrchom.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%