Wüsthof 9332 Nůž na zeleninu černý, sada 3 ks

Značka: Wüsthof Náš kód: 100010984001

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Wüsthof 9332 Nůž na zeleninu černý, sada 3 ks

Sada nožov vhodná na všetky drobné krájania a sekania v kuchyni. Ideálne na šúpanie ovocia, zeleniny a zemiakov, krájanie cibule a šalotky. Čepele sú vyrobené zo špeciálnej nerezovej ocele. Dynamicky formované rúčky sú je ergonomické a funkčné a je radosť ich držať v ruke. Nože sú vhodné aj do umýva Celý popis

10.19

10,19 € vrátane DPH
Posledný kus za túto cenu!

Náš kód: 100010984001

Popis

Popis produktu

Sada nožov vhodná na všetky drobné krájania a sekania v kuchyni. Ideálne na šúpanie ovocia, zeleniny a zemiakov, krájanie cibule a šalotky. Čepele sú vyrobené zo špeciálnej nerezovej ocele. Dynamicky formované rúčky sú je ergonomické a funkčné a je radosť ich držať v ruke. Nože sú vhodné aj do umývačiek riadov.

Nôž na zeleninu (dĺžka čepele 8 cm) je najuniverzálnejší nôž vhodný na nasekanie šalotky, cibule a byliniek, rovnako aj na čistenie a krájanie zeleniny.

Nôž na zeleninu (dĺžka čepele 8 cm) s rovnou čepeľou je ideálny na dekorovanie, lúpanie, nasekávanie a krájanie potravín na kocky.

Lúpací nôž (dĺžka čepele 6 cm) so zakrivenou čepeľou je ideálny na lúpanie, čistenie alebo vykrajovanie akéhokoľvek ovocia a zeleniny s guľatým povrchom.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%