U nás na MALL.sk predávame viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj Kuchynske nástroje. Nakúpte u nás a získajte neoceniteľné výhody:

Zobraziť viac
  • U nás čakať nemusíte – nákup vám privezieme ešte dnes.
  • Chcete si tovar vyzdvihnúť sami? Máme viac ako 1 500 výdajných miest na každom rohu.
  • Potrebujete si vybraný tovar z kategórie Kuchynske nástroje najprv vyskúšať?S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
  • Ak nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní .
  • Máte nejaké otázky? Zákaznícka podpora MALL.sk funguje 24 hodín denne.

Ušetrite čas a pozrite si najpredávanejší tovar zo sekcie Kuchynske nástroje alebo najlepšie hodnotené produkty tejto kategórie. Pre tých, ktorí chcú ušetriť aj peniaze, odporúčame výpredajový tovar za bezkonkurenčné ceny.

Upresniť parametre
Tescoma Otvárač na víno PRESTO - Červená Tescoma Sekáčik s paličkou President (638731)
Tescoma Otvárač na víno PRESTO - Červená

Otvárač na víno PRESTO v červenej farbe značky Tescoma sa stane nevyhnutným pomocníkom v domácnosti. Otvárač dokáže otvoriť korkové aj korunkové uzávery fliaš. Vyrobené z kvalitnej kovovej zliatiny pre maximálnu životnosť produktu. Predĺžená záruka na 3 roky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Tescoma Otvárač na víno PRESTO - Nerez Tescoma Sekáčik s paličkou President (638731)
Tescoma Otvárač na víno PRESTO - Nerez

Otvárač na víno PRESTO v nerezovej farbe značky Tescoma sa stane nevyhnutným pomocníkom v domácnosti. Otvárač dokáže otvoriť korkové aj korunkové uzávery fliaš. Vyrobené z kvalitnej kovovej zliatiny, ktorá poskytne maximálnu životnosť produktu. Predĺžená záruka na 3 roky.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Tescoma Sekáčik s paličkou President (638731) Tescoma Sekáčik s paličkou President (638731)
Tescoma Sekáčik s paličkou President (638731)

Neoceniteľným pomocníkom v domácnosti je dozaista palička na mäso. Táto zo série President 2 v 1 plní funkciu ako paličky, tak sekáčika na mäso. Je vyrobená z ušľachtilej nerez ocele a odolného plastu. Rukoväť je zakončená očkom pre zavesenie.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Tescoma Tenderizer na mäso HANDY Excellent Houseware 5-Dielna Sada Kuchynského Náčinia Naberačka Lyžica Špachtľa
Tescoma Tenderizer na mäso HANDY

Tenderizer na prípravu šťavnatých steakov a zvláčňovania všetkých druhov červeného mäsa. Vyrobený z nerezovej ocele a odolného plastu, vhodný pre umývanie v umývačke.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Westmark Lis na zemiaky nerez "Triangel" Excellent Houseware 5-Dielna Sada Kuchynského Náčinia Naberačka Lyžica Špachtľa
Westmark Lis na zemiaky nerez "Triangel"

Lis na zemiaky WESTMARK z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele. Hlavnou prednosťou tohto kuchynského nástroja je jednoduchá obsluha a údržba, ktorú dopĺňa robustný a elegantný vzhľad.

môžete mať ZAJTRA

MALL
Excellent Houseware 5-Dielna Sada Kuchynského Náčinia Naberačka Lyžica Špachtľa Excellent Houseware 5-Dielna Sada Kuchynského Náčinia Naberačka Lyžica Špachtľa
Excellent Houseware 5-Dielna Sada Kuchynského Náčinia Naberačka Lyžica Špachtľa

Sada 5 kuchynských potrieb: lyžice a špachtle sú základným vybavením každého kuchára. Praktická a užitočná pomôcka premení varenie na skutočný pôžitok. Vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré nepoškriabu váš riad.

môžete mať 29.03 - 30.03

Excellent Houseware Cedník Nerezový, Nerez Misa, Sitko Z Nehrdzavejúcej Ocele 20 Cm Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného kameňa akáciové drevo 31,5 cm
Excellent Houseware Cedník Nerezový, Nerez Misa, Sitko Z Nehrdzavejúcej Ocele 20 Cm

Kuchynské sito, cedidlo, cedník nepostrádateľné v každej kuchyni. Uľahčuje umývanie ovocia a zeleniny a cedenie cestovín, kaší, ryže, knedlí, rezancov.

môžete mať 29.03 - 30.03

Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného oceľ akáciové drevo 35 cm Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného kameňa akáciové drevo 31,5 cm
Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného oceľ akáciové drevo 35 cm

Skimmer, odkvapkávacia lyžica je nepostrádateľnou kuchynskou pomôckou pri cedení rezancov, knedlí, halušiek, halušiek alebo rezancov. Nepoškriabe povrch, takže sa dá použiť na všetky riady a hrnce.

môžete mať 29.03 - 30.03

Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného kameňa akáciové drevo 31,5 cm Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného kameňa akáciové drevo 31,5 cm
Excellent Houseware Kuchynská lyžica na odstraňovanie vodného kameňa akáciové drevo 31,5 cm

Ližica je nepostrádateľná v každej dobre vybavenej kuchyni. Pomocou neho môžete ľahko cediť cestoviny, rezance, zemiakové halušky alebo knedle. Je vyrobená z plastu, ktorý nepoškriabe riad.

môžete mať 29.03 - 30.03

Excellent Houseware Kuchynská špachtľa Flipping Spatula oceľ akáciové drevo 35 cm Excellent Houseware Kuchynská špachtľa Flipping Spatula oceľ akáciové drevo 35 cm
Excellent Houseware Kuchynská špachtľa Flipping Spatula oceľ akáciové drevo 35 cm

Stierka na varenie, stierka je nevyhnutná na obracanie, otáčanie, miešanie a vrstvenie potravín. Je ideálny na prípravu lahodných miešaných vajec, vyprážaných vajec alebo palaciniek. Nepoškriabe povrch.

môžete mať 29.03 - 30.03

Excellent Houseware Naberadlo na polievku a omáčku oceľ akáciové drevo 31 cm Excellent Houseware Kuchynská špachtľa Flipping Spatula oceľ akáciové drevo 35 cm
Excellent Houseware Naberadlo na polievku a omáčku oceľ akáciové drevo 31 cm

Nádoba alebo lyžica na nalievanie polievky, guláša, omáčky alebo kompótu je jedným z kuchynských doplnkov na jednoduché nanášanie potravín, ktoré by nemali chýbať v žiadnej kuchyni.

môžete mať 29.03 - 30.03

Fackelmann Drvič na zemiaky 26 cm, SENSE Excellent Houseware Kuchynská špachtľa Flipping Spatula oceľ akáciové drevo 35 cm
Fackelmann Drvič na zemiaky 26 cm, SENSE

Drvič na zemiaky SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobený z kvalitného materiálu s odolnosťou do 270°C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Drvič je možné používať na obalený riad bez rizika poškrabania. Vhodné aj do umývačky

môžete mať ZAJTRA

MALL