Tescoma Škrabka na sklokeramické dosky PRECIOSO
7,20 € 6,30 €

Škrabka na sklokeramické dosky PRECIOSO značky Tescoma ľahko odstráni pripálené a zaschnuté nečistoty z povrchu indukčných a sklokeramických varných dosiek. Tiež poslúži pre čistenie zaschnutých nečistôt z porcelánových a z hladkých sklenených povrchov. Škrabka je dodávaná so 3 čepeľami z nehrdzavejúcej ocele.

CS Solingen Naberačka na zmrzlinu Exquisite 21 cm
4,40 €

Naberačka na zmrzlinu Exquisite značky CS Solingen vám pomôže s ľahkým naberaním a servírovaním zmrzliny. Táto naberačka poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou na tvorbu úhľadných kopčekov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Naberačka disponuje praktickým očkom na zavesenie.

DUE ESSE Cedník s ušami Ø 28 cm, nerez
16,60 € 14,20 €

Novinka

Due Esse Cedník s ušami Ø 28 cm, nerez je praktickým pomocníkom do každej kuchyne. Cedník je vyrobený z chrómniklovej potravinárskej ocele. Jeho celková šírka je 36 cm, výška 10 cm a priemer 28 cm.

CS Solingen Penovačka Exquisite 34,5 cm
4,80 €

Penovačka Exquisite značky CS Solingen skvele poslúži v každej kuchyni. Táto penovačka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Využijete ju predovšetkým na jednoduché a bezpečné naberanie varených pokrmov, ako sú pečeňové knedličky, halušky či polievkové korenie.

CS Solingen Vidlička na porciovanie Exquisite 34,5 cm
4,80 €

Porciovacia vidlička Exquisite CS Solingen poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou. Táto vidlička je určená na ľahké a predovšetkým bezpečné porciovanie mäsa a ďalších veľkých pokrmov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

CS Solingen Servírovacia lyžica nerez/nylon Exquisite
4,80 €

Servírovacia lyžica CS Solingen Exquisite vďaka kvalitnému spracovaniu skvele poslúži pri každodennej príprave a servírovaní jedál. Táto lyžice je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele a silikónu, ktorý je odolný až do 220 °C. Pre ľahké uskladnenie disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Servírovacia lyžica Exquisite, 34 cm
4,80 €

Praktická servírovacia lyžica Exquisite značky CS Solingen poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou. Táto lyžica skvele poslúži na servírovanie* varených pokrmov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Lyžica disponuje **praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Lopatka na tortu Exquisite 27,5 cm
4,40 €

Praktická lopatka na tortu Exquisite značky CS Solingen vám pomôže s ľahkým servírovaním torty. Táto lopatka zaujme kvalitným spracovaním a ergonomickým prevedením. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Lopatka disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Obracačka nerez/nylon Exquisite
5,20 €

Obracačka CS Solingen Exquisite vďaka kvalitnému spracovaniu * skvele poslúži pri každodennom varení. Táto obracačka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele a silikónu, ktorý je odolný až do 220 °C. Pre ľahké uskladnenie disponuje **praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Metla šľahacia nerez Exquisite
4,40 €

Praktická šľahacia metla Exquisite značky CS Solingen skvele poslúži pri šľahaní vajec, krémov a náplní. Metla poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Metla disponuje praktickým očkom na zavesenie.

CS Solingen Vidlička na porciovanie, nerez Star 26 cm
4,40 €

Porcovacia vidlička CS Solingen Star vďaka kvalitnému a ergonomickému spracovaniu skvele poslúži na porciovanie väčších pokrmov. Táto vidlička je vyrobená z nerezovej ocele a jej rukoväť je navrhnutá tak, aby práca s ňou bola maximálne komfortná a bezpečná.