Tefal Ingenio škrabka K2071014
7,49 € 7 €

Škrabka v typických farbách značky Tefal. Rad nástrojov Ingenio je odolný proti kyselinám, zafarbeniu i korózii. Škrabka má ergonomickú rukoväť, ktorá dobre padne do ruky a práca vám pôjde rýchlejšie.

Tefal Ingenio škrabka Y K2071814
7,49 € 7 €

Škrabka má ergonomickú rukoväť, ktorá dobre padne do ruky a práca vám pôjde rýchlejšie. Škrabka v typických farbách značky Tefal. Rad nástrojov Ingenio je odolný proti kyselinám, zafarbeniu i korózii.

Tefal COMFORT škrabka K1298114
5 €

Otočná škrabka Tefal Comfort pre vysoko účinné škrabanie, ľahkú prácu a spoľahlivosť. Je ideálny aj pre pravákov, aj pre ľavákov. Veľmi odolné dvojité nerezové čepele zaisťujú vynikajúce výsledky a dlhú životnosť výrobku.

FISKARS Škrabka priečna 1016122
7,30 € 7 €

Škrabka priečna Fiskars je skvelá na lúpanie či čistenie mrkvy, chrenu, uhoriek a inej podlhovastej zeleniny, vynikajúca tiež na tvrdý aj mäkký syr. Kvalitná priečna škrabka Fiskars Functional Form s dĺžkou 23 cm.

Tefal Ingenio biela keramická škrabka Y 15 cm K1532014
8,99 € 7,90 €

Biela keramická škrabka s ochranným krytom od Tefalu má jedinečné funkcie radu Ingenio. Dlhodobo ostrá čepeľ vďaka extrémnej tvrdosti materiálu, nie je potrebné ostriť po celú dobu životnosti.

Stanley Rogers Škrabka kyvná 19cm, nerez
10,10 €

Škrabka kyvná značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Tefal COMFORT škrabka "Y" K1291814
6 €

Škrabka Tefal Comfort v tvare Y pre vysoko účinné škrabanie, ľahkú prácu a spoľahlivosť je ideálny aj pre pravákov, aj pre ľavákov. Čepele z vysoko odolnej ocele zaisťujú vynikajúce výsledky a dlhú životnosť výrobku.

Stanley Rogers Škrabka Julienne 12cm, nerez
7,36 € 7 €

Škrabka Julienne značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo naškrabať plátky cukety, mrkvy a ďalších. Je vyrobená z nerez materiálu.

CS Solingen Škrabka na brambory Exquisite 18,5 cm
3,10 €

Škrabka na brambory CS Solingen Exquisite o velikosti 18,5 cm zaujme kvalitním zpracováním a ergonomickým designem, díky němuž škrábání brambor usnadní. Tato škrabka je vyrobena z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Navíc disponuje praktickým očkem na zavěšení.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka otočná
26 €

Posledný kus za túto cenu!

Zwilling Twin Pure škrabka otočná je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť ..

Stanley Rogers Škrabka kyvná 16cm, nerez
8 €

Škrabka kyvná značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo oškrabať zemiaky, jablká, mrkvu a ďalšie. Je vyrobená z nerez materiálu.

Stanley Rogers Vykrajovač jadrovníkov 21,5 cm, nerez
11,25 € 11 €

Posledný kus za túto cenu!

Vykrajovač jadrovníkov značky Stanley Rogers j šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Môžete si vďaka nej rýchlo pochutnať na obľúbenom jabĺčku. Alebo ho naplniť a piecť. Je vyrobený z nerez materiálu.

Tescoma Škrabka na sklokeramické desky PRECIOSO
7,20 €

Novinka

Škrabka na sklokeramické desky PRECIOSO značky Tescoma snadno odstraní připálené a zaschlé nečistoty z povrchu indukčních a sklokeramických varných desek. Také poslouží pro čištění zaschlých nečistot z porcelánových a z hladkých skleněných povrchů. Škrabka je dodávána se 3 čepelemi z nerezavějící oceli.

Brund EASY CUT škrabka na zemiaky
7,44 €

Klasická škrabka na zemiaky, zeleninu a ovocie z radu EASY CUT značky BRUND. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.

Brund EASY CUT škrabka na zemiaky otočná-25%
9,39 € 6,99 €

Akcia

Klasická škrabka na zemiaky, zeleninu a ovocie s otočným mechanizmom z radu EASY CUT značky BRUND. Moderné spracovanie pre všetkých, ktorí oceňujú každodennú funkčnosť a vysokú kvalitu prevedenia.

FISKARS Škrabka Essential na ryby
6,36 € 6 €

Prémiová škrabka na ryby Essential od kvalitnej značky Fiskars. Tento malý, ale šikovný pomocník sa vám bude hodiť pri odšupinovaní rýb. Je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele.

Zwilling J.A.Henckel Škrabka na zeleninu
24,32 € 24 €

Novinka

Zwilling Twin Pure škrabka na zeleninu je vhodná pre pravákov aj ľavákov. Je to nepostrádateľná pomôcka vo vašej kuchyni. Vďaka kvalitnému spracovaniu má veľmi dlhú životnosť.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: