Tefal Bienvenue obracačka na palacinky 2744912
4,30 €

Obracačka na palacinky Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku je možné umývať v umývačke.

Tefal Ingenio silikonová obracačka
10,40 €

Ingenio obracačka vyrobená z nylonu a zosilnená pridaním 15% sklených vlákien pre väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť. Obracačka je navyše odolná vysokým teplotám až do 230 °C.

Tefal Bienvenue dlhá obracačka 2744112
4,30 €

Dlhá obracačka Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku môžete umývať aj v umývačke.

Tefal Bienvenue malá obracačka 2745112
4,30 €

Obracačka malá Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku môžete umývať aj v umývačke.

Stanley Rogers Obracačka 32,5 cm
10,51 € 7,80 €

Plastová obracačka od značky Stanley Rogers je vhodná hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Obracačku je možné umývať v umývačke riadu.

Dr.Oetker Obracačka

Dr.Oetker Obracačka

Hodnotenie: 5
6,26 € 5,30 €

Obracačka v retro dizajne značky Dr. Oetker je praktická pomôcka do každej modernej kuchyne. Je vyrobená z nerezovej ocele a rukoväť z dreveného materiálu. Nevhodné do umývačky riadu.

Stanley Rogers Obracačka 32 cm
12,30 € 9 €

Obracačka od značky Stanley Rogers s dĺžkou 32 cm je vhodná pre používanie na teflónových panviciach a hrncoch. Ľahko s ňou obrátite palacinku či omeletu a po uvarení ju dáte umyť do umývačky. Vydrží aj vysoké teploty až do 270 °C.

Tefal COMFORT obracačka K1292014
5,70 €

Obracačka Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou voči teplote až 230 °C. Kvalitný dizajn s otvormi a zužujúcimi sa okrajmi zaistí ľahšie obracanieservírovanie.

Fackelmann Obracačka 34 cm ARCADALINA, 3H
5,20 €

Novinka

Jednoduchá obracačka ARCADALINA 3H v dĺžke 34 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Stanley Rogers Obracačka 32,5cm, nerez
10,88 € 7,20 €

Obracačka značky Stanley Rogers bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobená z nerezového materiálu s dlhou ergonomickou rukoväťou.

Tescoma Obracačka na omelety GrandCHEF+
6,90 €

Praktická obracačka na omelety GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu(210°C). Obracačka je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Fackelmann Obracačka na Crepe/Palacinky 35 cm, 3H
9,30 €

Novinka

Jednoduchá obracačka na Crepe/palacinky 3H s dĺžkou 35 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. Využiť môžete nielen na palacinky, ale aj omelety. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Fackelmann Obracačka dierovaná 33 cm
5,84 € 5,60 €

Obracačka Fackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Obracačku je možné umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 33 cm.

Fackelmann Obracačka 33 cm, do 220 °C, SENSE
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Obracačka SENSE značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka plná 28 cm, do 220 °C, SENSE
7,70 €

Plná obracačka SENSE, značky Fackelmann, vám uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je mäkké a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

Fackelmann Obracačka 18/0 MONACO
9,75 € 8 €

Obracačka 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu kuchárovi. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Kela Obracačka BILL, nerez/nylon, 34 cm
5,30 €

Obracačka z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu oproti bežne používaným materiálom je šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by ho obracačka mohla poškrabať. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Tescoma Obracačka do woku GrandCHEF
8,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Obracačka do woku GrandCHEF od značky Tescoma sa hodí do domácejprofesionálnej kuchyne. Pomôcky GrandCHEF sa chvália svojou celonerezovou konštrukciou s minimálnym použitím plastov.

Tefal Bienvenue obracačka 2743712
4,40 €

Obracačka Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Obracačku môžete umývať aj v umývačke.

Fackelmann Obracečka 30 cm, OLIVA
7,36 € 7 €

Dřevěná obracečka bude velmi šetrná k jakémukoliv vašemu nádobí takže se nebudete muset bát že jej poškrábete. Obracečka je vyrobená ze dřeva pod značkou Fackelmann. Jednoduché a přesto velmi kvalitní zpracování v kuchyni oceníte.

Tefal Ingenio obracačka na palacinky
6,40 €

Veľmi praktická Ingenio obracačka na palacinky značky Tefal je vyrobená z nylonu a zosilnená pridaním 15% sklených vlákien pre väčšiu pevnosť, odolnosť a dlhú životnosť.

Tefal COMFORT pružná obracačka K1290314
5,90 €

Pružná obracačka Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou proti teplote až 230 ° C. Materiál nespôsobuje škrabance a možno preto používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

Tefal Ingenio obracačka K2060814
7,60 €

Obracačka Ingenio patrí medzi dômyselné kuchynské náčinie od Tefalu, ktoré majú červený krúžok s vychytávkou. Nástroj je zosilnený, odolný a vhodný do umývačky. Neobsahuje BPA ani ftaláty.

Lamart Súprava kuchynského náčinia, 4 ks, nylon / drevo
8,90 € 8,70 €

Súprava kuchynského náčinia spoločnosti Lamart vyrobená z kombinácie nylonu a dreva. Balenie obsahuje nástroje pre každého správneho kuchára – naberačku, penovačku, obracačku a lyžicu. Či už si zariaďujete novú domácnosť, alebo len chcete vymeniť staré náčinie, táto súprava je vždy správnou voľbou.

Fackelmann Obracačka 32 cm, 3H / nerez držadlo
5,80 €

Obracačka oválneho tvaru značky Fackelmann uľahčí prácu v kuchyni. Je vyrobená z kvalitného materiálu s odolnosťou až do 270 °C. Držadlo je z nerezovej ocele a disponuje ergonomickým tvarom pre lepší úchyt. Kuchynské náčinie je vhodné aj do umývačky.

CS Solingen Obracačka nerez/nylon Exquisite
5,20 €

Obracačka CS Solingen Exquisite vďaka kvalitnému spracovaniu * skvele poslúži pri každodennom varení. Táto obracačka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele a silikónu, ktorý je odolný až do 220 °C. Pre ľahké uskladnenie disponuje **praktickým očkom na zavesenie.

Fackelmann Obracačka na palacinky 32 cm ARCADALINA, 3H
5,20 €

Novinka

Jednoduchá obracačka na palacinky ARCADALINA 3H v dĺžke 32 cm od výrobcu Fackelmann. Vyrobená z odolného plastu, ktorý je šetrný k vášmu riadu a vhodný aj na nepriľnavý povrch. S praktickým očkom na zavesenie. A o umývanie sa postará umývačka.

Zwilling J.A.Henckel Wok obracačka
35,77 € 29,80 €

Novinka

Wok obracačka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri používaní jedine radosť.