Tefal Bienvenue lyžica 2743912
4,40 €

Servírovacia lyžica Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Lyžicu možno umývať v umývačke

Stanley Rogers Servírovacia lyžica 33 cm
10,51 € 9,11 €

Akcia

Plastová servírovacia lyžica od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Všetko je možné umývať v umývačke riadu.

CS Solingen Penovačka Exquisite 34,5 cm
4,80 €

Penovačka Exquisite značky CS Solingen skvele poslúži v každej kuchyni. Táto penovačka je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Využijete ju predovšetkým na jednoduché a bezpečné naberanie varených pokrmov, ako sú pečeňové knedličky, halušky či polievkové korenie.

Tefal COMFORT lyžice s otvormi na vyberanie K1291014
5,80 €

Lyžica s otvormi Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou proti teplote až 230 °C. Materiál lyžice navyše nespôsobuje škrabance, možno používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

Tefal COMFORT lyžice K1290114
5,80 €

Servírovacie lyžice Tefal Comfort sú vyrobené z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou voči teplote až 230 ° C. Materiál nespôsobuje škrabance a možno preto používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

CS Solingen Servírovacia lyžica nerez/nylon Exquisite
4,80 €

Servírovacia lyžica CS Solingen Exquisite vďaka kvalitnému spracovaniu skvele poslúži pri každodennej príprave a servírovaní jedál. Táto lyžice je vyrobená z kombinácie nerezovej ocele a silikónu, ktorý je odolný až do 220 °C. Pre ľahké uskladnenie disponuje praktickým očkom na zavesenie.

Stanley Rogers Lyžica na zeleninu 33 cm
10,51 € 9,11 €

Akcia

Plastová lyžica na zeleninu od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Všetko je možné umývať v umývačke riadu.

Tescoma Lyžica GrandCHEF+
6,90 €

Praktická lyžica GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Lyžica je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

Kela Penovačka nerezová BOLLITA 35 cm
5,80 €

Nerezová penovačka Bollita od značky Kela v rozmere 35 cm v dizajnovom prevedení. Je určená pre ľahké zbieranie peny z polievok alebo pre naberanie knedlíčkov, cestovín a ich rýchle scedenie ** a prenesenie. Penovačka je vhodná do **umývačky riadu.

Fackelmann Lyžica na zeleninu OVAL 31 cm, 2H / INOX
5,40 €

Novinka

Lyžica na zeleninu Fackelmann uľahčí servírovanie aj prípravu zeleniny, ovocia a šalátov. Jej dĺžka je 31 cm a vyrobená je z kvalitného plastového materiálu. Nerezové držadlo zaručuje komfortnú manipuláciu a je vybavená očkom pre jednoduché zavesenie. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu.

Fackelmann Servírovacia lyžica 32 cm
5,84 € 5,60 €

Servírovacia lyžica Fackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 32 cm.

Kela Servírovacia lyžica RONDO, nerez KL-19007
11,30 € 8,30 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica je taktiež dôležitou súčasťou kuchyne, najmä ak dopĺňate rad Rondo značky Kela. Lyžica je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a má uško na zavesenie. Náčinie je vhodné umývať v umývačke riadu.

Kela Servírovacia lyžica BILL 12161, 34 cm
5,30 €

Servírovacia lyžica z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu je jeho šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by došlo k poškrabaniu povrchu. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch lyžice zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Kela Servírovacia lyžica BILL 12162, 34 cm
5,30 €

Servírovacia lyžica z nylonu a s rukoväťou z nerezovej ocele od spoločnosti Kela. Prednosťou nylonu je jeho šetrnosť k ostatnému riadu – nehrozí, že by došlo k poškrabaniu povrchu. Preto je ideálna na nepriľnavé povrchy. Nylonový povrch lyžice zároveň odolá aj teplotám okolo 200 °C.

Kela Servírovacia lyžica nerezová BOLLITA 33 cm
5,80 €

Lyžica servírovacia Bollita značky Kela bude skvelým pomocníkom vo vašej kuchyni. Je vyrobená z nerezového materiálu s dlhou ergonomickou rukoväťou. Náradie je vhodné umývať v umývačke riadu.

Tescoma Zdobicí lžíce DELÍCIA
7,10 €

Novinka

Zdobicí lžíce od značky Tescoma je ideální pro dekorování talířů a zdobení slaných i sladkých pokrmů. S miskou na polevu. Vhodné do myčky nádobí.

Zwilling J.A.Henckel Servírovacia lyžica široká
36,54 € 30,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica široká TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

Zwilling J.A.Henckel Servírovacia lyžica úzka
33,99 € 28,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Servírovacia lyžica úzka TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

CS Solingen Servírovacia lyžica Exquisite, 34 cm
4,80 €

Praktická servírovacia lyžica Exquisite značky CS Solingen poteší kvalitným spracovaním a ideálnou veľkosťou. Táto lyžica skvele poslúži na servírovanie* varených pokrmov. Vyrobená je z kombinácie nerezovej ocele, chrómu a niklu, vďaka ktorej sa môže pýšiť vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou. Lyžica disponuje **praktickým očkom na zavesenie.

Fackelmann Lyžica na zeleninu MONACO 18/0
8,99 € 7,80 €

Lyžica na zeleninu 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu milovníkovi ľahkej kuchyne plnej zeleninových pokrmov. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

FISKARS FF Lyžica na pečenie 1023611
10,16 € 7 €

Kvalitná lyžica značky Fiskars z radu Functional Form je ideálna na pečenie. Vďaka tvrdému plastu je lyžica odolná. Polovica pracovnej časti lyžice je zo žiaruvzdorného silikónu, vďaka tomu efektívne vytrie každú misu.