Tefal Bienvenue lyžica 2743912
3 €

Servírovacia lyžica Tefal Bienvenue je vyrobená z nylonu 66 zosilneného 15% skleneným vláknom pre vyššiu pevnosť a tepelnú odolnosť až do 220 °C. Lyžicu možno umývať v umývačke

Tescoma Lyžica GrandCHEF+
5,80 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická lyžica GrandCHEF+ značky Tescoma je vyrobená z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele a žiaruvzdorného nylonu (210°C). Lyžica je vhodná pre všetky druhy riadu, vynikajúca aj pre riad s antiadhéznym povlakom, ktorého povrch nepoškodí.

CS Solingen Pěnovačka lžíce Exquisite 34,5 cm
3,80 €

Novinka

Pěnovačka lžíce Exquisite značky CS Solingen skvěle poslouží v každé kuchyni. Tato pěnovačka je vyrobena z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Využijete ji především pro snadné a bezpečné nabírání vařených pokrmů, jako jsou játrové knedlíčky, noky či polévkové koření.

CS Solingen Servírovací lžíce Exquisite 34 cm
3,80 €

Novinka

Praktická servírovací lžíce Exquisite značky CS Solingen potěší kvalitním zpracováním a ideální velikostí. Tato lžíce skvěle poslouží při servírování vařených pokrmů. Vyrobena je z kombinace nerezové oceli, chromu a niklu, díky níž se může pyšnit vysokou odolností a dlouhou životností. Lžíce disponuje praktickým očkem na zavěšení.

Tefal COMFORT lyžice K1290114
5,43 € 5 €

Servírovacie lyžice Tefal Comfort sú vyrobené z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou voči teplote až 230 ° C. Materiál nespôsobuje škrabance a možno preto používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

CS Solingen Servírovací lžíce nerez/nylon Exquisite
3,80 €

Novinka

Servírovací lžíce CS Solingen Exquisite díky kvalitnímu zpracování skvěle poslouží u každodenní přípravy a servírování jídel. Tato lžíce je vyrobena z kombinace nerezové oceli a silikonu, který je odolný až do 220 °C. Pro snadné uskladnění disponuje praktickým očkem na zavěšení.

Stanley Rogers Lyžica na zeleninu 33 cm
11 €

Plastová lyžica na zeleninu od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Všetko je možné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Servírovacia lyžica 33 cm
11 €

Plastová servírovacia lyžica od značky Stanley Rogers sa bude hodiť hlavne pri varení s teflónovými panvicami a hrncami. Nielen dizajnový vzhľad jej prepožičiava bambusové držadlo. Všetko je možné umývať v umývačke riadu.

Tefal COMFORT lyžice s otvormi na vyberanie K1291014
5,43 € 5 €

Lyžica s otvormi Tefal Comfort je vyrobená z vysoko kvalitného polyamidu s odolnosťou proti teplote až 230 °C. Materiál lyžice navyše nespôsobuje škrabance, možno používať s kuchynským riadom a spotrebičmi s nepriľnavým povrchom.

Fackelmann Lyžica na zeleninu MONACO 18/0
8,99 € 6,40 €

Lyžica na zeleninu 18/0 MONACO od značky Fackelmann by nemala chýbať žiadnemu milovníkovi ľahkej kuchyne plnej zeleninových pokrmov. Je vyrobená z nerezovej ocele. Mäkká a protišmyková rukoväť pre príjemnejšie uchopenie.

Kela Servírovací lžíce nerezová BOLLITA 33 cm
5,70 €

Novinka

Lžíce servírovací Bollita značky Kela bude skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. Je vyrobena z nerezového materiálu s dlouhou ergonomickou rukojetí. Náčiní je vhodné mýt v myčce na nádobí.

Fackelmann Servírovacia lyžica 32 cm
5,80 €

Servírovacia lyžica Fackelmann Stanley Rogers je vyrobená z polyftalamidu s tepelnou odolnosťou do 270°C. Lyžicu možno umývať v umývačke riadu. Jej dĺžka je 32 cm.

Kela Servírovacia lyžica RONDO, nerez KL-19007
12 €

Servírovacia lyžica je taktiež dôležitou súčasťou kuchyne, najmä ak dopĺňate rad Rondo značky Kela. Lyžica je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a má uško na zavesenie. Náčinie je vhodné umývať v umývačke riadu.

Stanley Rogers Lyžica na servírovanie 33cm, bambus/nylon
10,10 €

Lyžica na servírovanie značky Stanley Rogers je šikovná pomôcka do vašej kuchyne. Má šikovnú dlhú rukoväť z atraktívneho bambusového materiálu a pracovnú plochu z nylonu. Možno ju preto použiť na teflónový povrch riadu.

Zwilling J.A.Henckel Servírovacia lyžica široká
37 €

Novinka

Servírovacia lyžica široká TWIN Pure od ZWILLING sa usadí vo vašej kuchyni po prvom použití. Vďaka ergonomickej rukoväti a modernému dizajnu vám bude robiť pri servírovaní jedine radosť.

FISKARS FF Lyžica na pečenie 1023611
10,16 € 7 €

Kvalitná lyžica značky Fiskars z radu Functional Form je ideálna na pečenie. Vďaka tvrdému plastu je lyžica odolná. Polovica pracovnej časti lyžice je zo žiaruvzdorného silikónu, vďaka tomu efektívne vytrie každú misu.

Kela Servírovací lžíce BILL 12162 34 cm
4,90 €

Novinka

Servírovací lžíce z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu je jeho šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by došlo k poškrábání povrchu. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch lžíce zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Kela Pěnovačka nerezová BOLLITA 35 cm
5,70 €

Novinka

Nerezová pěnovačka Bollita od značky Kela o rozměru 35 cm v designovém provedení. Je určena pro snadné sbírání pěny z polévek nebo pro nabírání knedlíčků, těstovin a jejich rychlé scezení a přenesení. Pěnovačka je vhodná do myčky na nádobí.

Kela Servírovací lžíce BILL 12161 34 cm
4,90 €

Novinka

Servírovací lžíce z nylonu s rukojetí z nerezové oceli od společnosti Kela. Předností nylonu je jeho šetrnost k ostatnímu nádobí – nehrozí, že by došlo k poškrábání povrchu. Proto je ideální na nepřilnavé povrchy. Nylonový povrch lžíce zároveň odolá i teplotám okolo 200 °C.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: